S-o facem lata - Imnul ProTV pentru 1 Decembrie 2008 (Scuze ca e prea tarziu

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13067

inca o data multumim. multumim ca ne amuzi de fiecare data cand postezi impotriva noastra.ne binedispui:D

PS: nu abuza de nimic!-sfat:p
 

DeletedUser13067

faza asta nu ti-a iesit din pacate:(
nu ne-ai nimerit, dar daca incerci o varianta metal poate-poate...

fara numar,fara numar se inmulteste aceasta specie ...
o sa ne gandim serios la infiintarea celui de-al doi`lea fan club:D
 

DeletedUser8266

pai poata sa inceapa cei cu basarabia pamant romanesc ...mi se pare politic , basarabia fiind teritoriu unui stat INDEPENDENT ....REPUBLICA MOLDOVA ...deci rog ca sa isi schimbe semnaturile
 

DeletedUser13067

ne cerem scuze, insa nu este vorba de politica aici. faptul ca avem la semnatura o dorinta nu inseamna ca facem politica
 

DeletedUser8266

deci nici ce am am pus eu nu e politic faptul ca am o dorintza ...UNIREA TUTUROR MOLDOVENILOR ...si scaparea de subjugul romanesc
 

DeletedUser8266

nu vreau sa fac off-topic ori ceva politic sa primiesc vrun avertisment daca vrei scriemi ce vrei sa sti in pm si iti voi prezenta istoria adevarata ...

p.s. defapt aici se face off-topic uitasem:)) orikum nu vreau sa fac politica si lecti de istorie pe forum daca vrei prin pm
 

DeletedUser

frate...lasa istoria care o prezinti tu ca bag mana in foc ca nu e cea adevarata:) moldovenii...tot romani sunt;) voi vorbiti aceeasi limba ca noi....nu noi vorbim aceeasi limba ca voi;)
 

DeletedUser8266

vam rugat sa nu postati cei ce sunteti out-sider , cum nu pot sa zic eu ca austrieci tre sa se uneasca cu germani deoarece is germani , vorbesc germana au istori comna..logic ca is vecini nici nu avea cum sa fie altfel , deci doar moldoveni pot sa isi aleaga soarta nu alti cum si austrieci si-o aleg singuri cum si americani cum o fac si norvegieni cu suedezi , exemplele pot continua la nesfarsit va rog sa imi scrieti in pm sa nu mai postam pe forum
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eu nus out-sider...doar ma bag in seama cu japca;)
si nu mai da exemple de alte tari...sunt irelevante
in schimb eu pot sa iti dau cel putin 9 exemple pentru cazul de fatza care contesta ceea ce zici tu;) dar nu am sa o fac pe forum...
 

DeletedUser8266

esti out-sider pentru nu esti moldovean cum si eu is out-sider in privinta austriei si germaniei ca nu is german

uite am o intrebare pentru voi ...daca tot mati starnit ininte de a se forma Regatul Romaniei in 1878 , erau 3 tzari Moldova Valahia si Transilvania nemaiexistand vrodata in istorie o tara romania ininte , erau cele 3 tzari care vorbeau aproape identic ...cum stabilim ca ei vorbesc romana si nu romani vorbesc moldoveneasca ori ardeleneasca? tragem la sortz?
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus