Sa nu-l uitati pe SS!

  • Autor subiect DeletedUser1195
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Tot respectul meu pentru un adevarat lider..
Ramai cu bine si iti doresc multa sanatate, restul va venii de la sine.
 

DeletedUser1945

Doresc sa ma alatur si eu celor care ii spun la revedere lui Sir Soreen, unul dintre cei mai carismatici jucatori din acest joc. Iubit de cei din natiunea avalona, respectat de catre ceilalti colegi de joc ce s-au aflat in tabara adversa, a creat unul dintre triburile importante ale L1. Iar daca ar fi sa numim o trasatura a lui, recunoscuta de toti, aceasta ar fi fara indoiala onoarea. Cred ca mai ales prin asta Avalonul a fost ce a fost.
Ii multumesc pentru modul elegant in care a condus tribul din care am facut parte atata timp.
Cu siguranta a fost cel mai bun diplomat al acestui joc si cu umilinta ma plec in fata lui.
Sunt sigur ca va reusi ca si din pozitia de admin sa impuna corectitudinea pe care o cerea membrilor propriului trib.
Felicitari pentru exemplul oferit si numai bine in viata de dincolo de monitor!
 

DeletedUser4933

Pentru barony ca nu stiu unde sa ii scriu in alta parte, doar un sat ti-a fost luat inainte de timp, restul atacuilor ajung, dar nu stiu unde sa trimit rapoartele.....:confused:... si ar fi inoportun sa le pun aici.
 

DeletedUser

Mi le trimiti mie...ca i le dau eu!Stiu unde sa dau de el!dar...sa fie printate...pe A4!
 

DeletedUser

Multumesc tuturor; m-ati coplesit.
Sunt convins ca nu merit toate acestea!

Imi pare rau sa constat ca foarte multi jucatori nu-si mai gasesc locul in L1. Dar a fost prima noastra lume, si poate este firesc sa se ajunga aici.
Cu totii am muncit mult aici, dar, foarte ciudat, nu simtim nicio urma de regret cand apasam butonul de delete.

Va multumesc tuturor pentru tot; nu insir aici toti prietenii pe care i-am avut si inca ii mai am, pentru ca sigur as uita pe cineva.

Va doresc spor la joc si va rog sa incercati sa pastrati Lumea asta cat de curata se poate! Ajunge cat a indurat harta asta pana acum! Jucati corect, fair play si nu uitati sa va distrati!

Le cer scuze celor care nu inteleg de ce nu am lasat satele in trib...pur si simplu asa am simtit ca trebuie sa fac!

Succes in toate! >: D<
 

DeletedUser1195

fara spam aici!
Fara suparare,o sa il rog pe Bloom sa stearga toate posturile off topic.:)
 

DeletedUser

Bafta Sir Soreen, toate cele bune (am reintrat pe Clasica doar ca sa te sacai nitel :p)
Unul din foarte putinii jucatori pe care il pot numi si prieten desi inca nu ne-am gasit pana acum face2face (ne vedem vineri Zorinele :) )
Cuvintele sunt de prisos. Respect!
 

DeletedUser

daca mai zic multi ca pleaca o sa-l plateasca carmi pe ss ca sa mai ramana =))
 

DeletedUser

Nu incap pe A4.....pe A3 sunt bune?? Si normal ca in 3 exemplare.
Prin funcurier e bine?

Nope....avem serviciul nostru de curierat!Cel diplomatic!:D Asa ca astept adresa de ridicare a corespondentei!Sa fie in plic sigilat!Vei primi in schimb un bon pe care il vei pastra pina la sfirsitul L1!Vei primi sin schimbul acestui bon mai multe sate fara armate!:D
 

DeletedUser

La revedere!!

Am ramas stupefiat astazi dimineata cand am intrat pe forum.... N-am cuvinte sa exprim regretul. Esti un om care pote da lectii oricui, mai ales in cee ce inseamna coloana vertebrala. Tot respectul pentru tine Sorine. Iti urez numai bine in RL si cat mai multe realizari frumoase. Pacat de plecarea ta, insa fiecare ne dam seama la un moment dat ca exista si alte lucruri importante. Bafta!!

@ Barony: Despre plecarea ta.... Nu credeam sa se intamle... Acelasi mare regret simt si pot spune cu mana pe inima ca odata cu plecarea ta a disparut si "piperul". Multa bafta si tie, Radu!!

A fost o onoare sa joc alaturi de voi si sa va cunosc in RL.
 

DeletedUser

:( Salutari si bafta in continuare SS in Real world caci pina la urma urmei primeaza si nu se compara cu aceasta virtuala!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Va doresc la amandoi multa bafta! L1 va fi mai plictisitoare de acuma.

Ne vedem la o bere :);)
 

DeletedUser1282

Nu prea am interactionat noi in joc, dar am avut placerea de a te cunoaste personal... sunt convins ca se vor schimba multe fara tine, ai fost unul dintre putinii jucatori care sunt respectati atat de jucatorii proprii cat si de adversari.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus