Sa nu uitam

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Vreau sa le amintesc tuturor jucatorilor pt. ce este acest joc! Acest joc nu se numeste "Vanatoarea de mamuti", nici L5 nu e "Sabia anti-mamut". Va rog sa mai schimbati subiectul pe Forumul L5, deoarece devine stresant!
Multmesc!
 

DeletedUser706

Vreau sa le amintesc tuturor jucatorilor pt. ce este acest joc! Acest joc nu se numeste "Vanatoarea de mamuti", nici L5 nu e "Sabia anti-mamut". Va rog sa mai schimbati subiectul pe Forumul L5, deoarece devine stresant!
Multmesc!



Ai dreptate ...
Este o opinie neutra ...


Porecla: Misteriosul Indemn Templier
Prescurtare: M.I.T.
Numãrul de membrii: 528
 

DeletedUser

Aveti vreo problema cu tribul meu?:mad:
E o rusine sa ai un trib mare, sau ce?
 

DeletedUser

Un trib mare nu e o rusine adica daca ai 200 de membri dar puternici cat un trib de 2 mi nu e o rusine dar adaca ai un trib mare din multi jucatori da e o rusine si te faci de ras si u pe forum :))
 

DeletedUser

Un trib mare nu e o rusine adica daca ai 200 de membri dar puternici cat un trib de 2 mi nu e o rusine dar adaca ai un trib mare din multi jucatori da e o rusine si te faci de ras si u pe forum :))

Exact! Ar trebui sa avem toti triburi de 5 jucatori!
Dar nu ma supar. La urma urmei frustrarile provenite din esecuri (cum ar fi Ppg) ale unor oameni, se varsa prin gura!:rolleyes:
 

DeletedUser

Tribul meu n-are nici 1000 de jucatori! Cred ca exista pe L5 si de 1500 sau mai mult! Cred...
 

DeletedUser

=)) esec ? asta crezi u am exact ce vreau in PPG am vrut trib puternic sa sti ca am facut pe l clasic am dus tribu de pe 30 pe 3 in top si am intrat in Ec pt c anu ami aveam timp de conducere daca vroiam puteam sa fac si aici la fel da nu am vrut ;) si nu era mamut aveam 80 de membri :D
 

DeletedUser

tot ce e peste 300 e exagerat

Hai laso balta cei ca tn care sunt in triburi mamut si care chiar cred in ele sunt o rusine ai si tupeu sa zici ca tribu meu a fost un esec :)) cand noi toti jucam la misto pt ca l5 e naspa din cauza celor ca tn :D
 

DeletedUser

=)) esec ? asta crezi u am exact ce vreau in PPG am vrut trib puternic sa sti ca am facut pe l clasic am dus tribu de pe 30 pe 3 in top si am intrat in Ec pt c anu ami aveam timp de conducere daca vroiam puteam sa fac si aici la fel da nu am vrut ;) si nu era mamut aveam 80 de membri :D

Aici e vorba de L5!
Si la faza cu "nu am vrut": Ah, acri sunt strugurii! :D
 

DeletedUser

tot ce e peste 300 e exagerat

Hai laso balta cei ca tn care sunt in triburi mamut si care chiar cred in ele sunt o rusine ai si tupeu sa zici ca tribu meu a fost un esec :)) cand noi toti jucam la misto pt ca l5 e naspa din cauza celor ca tn :D

Da! Sunt un microb! :D
L5 nu mi se pare naspa! Cred ca daca "vanatorii de mamuti" ar tacea si si-ar vedea de jocul lor, lumea ar fi mult mai buna! Iti garantez! Nimeni nu va interzice sa "vanati" mamuti, dar ati putea face asta si fara atata panarama pe Forum!
 

DeletedUser

Se numeste "berbeceasca"! Ne batem cap in cap cu cuvinte ca niste berbeci!:D

Haideti repede pariati...aveti cota de 1.57 pe xexoasa 3.89 pe Helyomat shi 3.30 la egal...haideti repede...pariati acuma cat e calde...haide pariaza...cine va castiga duelul verbal dintre cei 2 ??...pariati cat mai repede...nu ratati aceasta ocazie ...
 

DeletedUser

Haideti repede pariati...aveti cota de 1.57 pe xexoasa 3.89 pe Helyomat shi 3.30 la egal...haideti repede...pariati acuma cat e calde...haide pariaza...cine va castiga duelul verbal dintre cei 2 ??...pariati cat mai repede...nu ratati aceasta ocazie ...

Helyomat???:mad:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus