sal

  • Autor subiect BladeLordUndead
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

am o inconvenienta:King Zwei are p profil zvastica fapt care d dovada ca este rasist iar eu sunt evreu,vi se pare normal?acesta ste un site pt toti cei care vor sa joace nu pt rasisti. VA ROG SA LUATI MASURI!!! :mad::mad:
 

DeletedUser

d acord frate da nu aici trebuie sa t revolti ci p forumul intern...da un msj adminilor
 

DeletedUser

Important

:mad: fratior vi se pare corect ca pe un site ca asta sa fim rasisti?? uitativa la KING ZWEI promoveaza nazismul,mie nu mi se pare corect fata d cei care au rude evrei sau poate k sunt si ei.ROG CONDUCEREA SA IA MASURI!!!:mad::mad:
 

DeletedUser

oups...cineva o sa dea d belea...si aici ma refer la tn BladeLordUndead...ai mai postat asta odata si culmea ai primit si rasp...
mai deschide odata topicul sa vdm dak t tine...:D
 

DeletedUser

mãi blade un topic e de ajuns:mad:... þia zis nicku ce trebuie sã faci
 

DeletedUser

am o inconvenienta:King Zwei are p profil zvastica fapt care d dovada ca este rasist iar eu sunt evreu,vi se pare normal?acesta ste un site pt toti cei care vor sa joace nu pt rasisti. VA ROG SA LUATI MASURI!!! :mad::mad:

mai documenteaza-te. zvastica este simbol hindus. a fost folosit in mai multe religii: hinduism, crestinism, buddhism si jainism (parca).
faptul ca tu il asociezi cu nazistii ie problema ta. daca se interzice folosirea acestui simbol de catre admini inseamna o lipsa de cultura si inca o forma de abuz.
 

DeletedUser

am o inconvenienta:King Zwei are p profil zvastica fapt care d dovada ca este rasist iar eu sunt evreu,vi se pare normal?acesta ste un site pt toti cei care vor sa joace nu pt rasisti. VA ROG SA LUATI MASURI!!! :mad::mad:

il punem si aici pentru sigurantza.

mai documenteaza-te. zvastica este simbol hindus. a fost folosit in mai multe religii: hinduism, crestinism, buddhism si jainism (parca).
faptul ca tu il asociezi cu nazistii ie problema ta. daca se interzice folosirea acestui simbol de catre admini inseamna o lipsa de cultura si inca o forma de abuz.
 

DeletedUser

ok

dar cum pot trimite mesaj admininlor?
help pls.mai frate dar acum in istoria moderna cu ce se asociaza svastica?nu cu nazismul mai documenteazate fra
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

dar cum pot trimite mesaj admininlor?
help pls.mai frate dar acum in istoria moderna cu ce se asociaza svastica?nu cu nazismul mai documenteazate fra

si io asociez gramatica si frustrarea ta cu varsta. se pune? inca in istoria moderna mai exista buddhism si crestinism si hinduism, io parca asa imi aduc aminte. si in hinduism inca se mai foloseste semnaul, ca si in buddhism de altfel. nu fac parte din tribul respectiv nici nu ii cunosc, dar ma plictisesc oamenii care vor sa faca rau gratuit. ai ceva impotriva du-te si i-ai tribul.
 

DeletedUser

akuma mam uitat la profilu lu ala ...si da, dupa numele satelor are leg cu nazismul ...oricum, chestia asta sa mai discutat pe forum
 

DeletedUser

DeletedUser

akuma mam uitat la profilu lu ala ...si da, dupa numele satelor are leg cu nazismul ...oricum, chestia asta sa mai discutat pe forum

corect, acu' m-am uitat si io. imi retrag toate cele spuse. ala are pe langa svastica chiar elemente pur naziste. afara cu el.
 

DeletedUser1134

Prin a merge mai intai pe la scoala, de preferat clasa I, si sa invatam sa scriem corect...Apoi e totul simplu...

On-topic:
Intr-adevar e de blamat tipul, ceva trebuie si va fi facut de catre cei imputerniciti!
 

DeletedUser

In opinia mea, depinde de contextul in care este utilizata zvastika.
Dak are elemente naziste, atunci ar trebui sa fie banat.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus