SARBATORI FERICITE de la NOI

  • Autor subiect DeletedUser6843
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6843

In prag de sarbatori, cu pacea, lumina si caldura in suflet, va dorim sa aveti parte de zile minunate, de un Mos Craciun darnic si bun, sa va bucurati si sa asteptati cu nerabdare anul ce vine, un an mai bogat in impliniri, mai inalt in aspiratii si plin de succese.

Sarbatori fericite!


cu respect
tribul NOI
 

DeletedUser

multumim pentru urari, la fel si voua de la aliatii 3-A ;)....bafta camarazi
 

DeletedUser

Tribul L.O.D. se alatura Urarilor Voastre. Va dorim un Craciun Fericit plin de caldura si bucurie; si Un An Nou Fericit plin de succese.
 

DeletedUser

Si din partea tribului Wanted va uram Sarbatori Fericite si un An Nou cat mai bun.
Bafta.
 

DeletedUser

Acum cand gerul iernii ne ingheata trupurile, sa lasam Sarbatoarea Craciunului sa ne incalzeasca sufletele, sa lasam Raza Dumnezeiasaca sa ne lumineze gandurile, sa lasam mirosul bradului sa ne purifice simturile si sa ne transformam inimile in torte arzatoare ale bucuriei!

Tribul MoH va doreste Craciun fericit!
 

DeletedUser

* ....... * * * .......* * * ...... *
Din an in an

Din an in an sosesc mereu,
La geam cu Mos Craciun,
E ger cumplit, e drumul greu,
Da-i obicei strabun.
E ger cumplit, e drumul greu,
Da-i obicei strabun.

Azi cu stramosii cant in cor,
Colindul sfant si bun.
Tot "Mos" era si-n vremea lor,
Batranul Mos Craciun.
Tot "Mos" era si-n vremea lor,
Batranul Mos Craciun.

E sarbatoare si e joc,
In casa ta acum.
Dar sunt bordeie fara foc
Si maine-i Mos Craciun.
Dar sunt bordeie fara foc
Si maine-i Mos Craciun.

Acum te las, fii sanatos,
Si vesel de Craciun.
Dar nu uita, cand esti voios
Romane, sa fii bun!
Dar nu uita, cand esti voios
Romane, sa fii bun.


"Sa fi gazda sanatoasa,sa primesti colinda noastra,
Cu un colac de grau frumos ca si chipul Lui Hristos."


La anu' si la multi ani!
* ....... * * * .......* * * ...... *

*.. Cu colinde de Craciun,va dorim un an mai bun si cu dragostea crestina sa primiti in dar lumina,zurgalai de flori de gheata sa va bucure in viata,mult noroc sa aveti in toate,la multi ani cu sanatate...*

Tribul [ally]3-A[/ally] va doreste cu respect :
Sarbatori fericite!
 

DeletedUser

Din partea tribulu newage, va doresc si eu sarbatori fericite , liniste in suflet si implinirea tuturor dorintelor.
Cu respect atat ptr aliati cat si pentru cei cu care nu ne intelegem chiar bine danutzv, membru in newage
 

DeletedUser13364

Aho, aho, player bun… Ce stai pe triburi acum… Ia opreste-te din vis… si-asculta ce-am de zis… Chiar de esti cu DND… BE RIGHT BACK sau BRB… sper sa nu-mi dai vreun topor… ca iti spun un plugusor… N-am intrat sa te stresez… Am intrat sa iti urez… La Multi Ani si fericire… si liste de sate pline!…… SARBATORI FERICITE!






TRibul +SAS+ va ureaza Sarbatori fericite !
 

DeletedUser

La multi ani tuturor jucatorilor si chiar daca a incetat de mult sa fie un joc , macar acum , in pragul sarbatorilor sa fim mai buni si sa incetam toate disputele , atat in planul jocului , cat si in viata reala!
Sarbatori fericite , multa sanatate si bucurie!
 

DeletedUser

Si din partea tribului M.I.R., Va urez sarbatori fericite, sanatate si la mai multe sate!
 

DeletedUser

si de la eternii dusmani, nato, pt toti aliatii si pt NOI, craciun fericit si tot ce va doriti si un an nou plin de bucurii :)
 

DeletedUser

An nou fericit

AN NOU FERICIT!.Tot ce va doriti si mai ales sanatate va ureaza M.I.R..
 

DeletedUser

nebunii de la crazy va ureaza tuturor, prieteni, "dusmani" sau "necunoscuti" multa sanatate, petrecere faina si un an nou bun!
 

DeletedUser

Buna seara

Tribul WaRooM ureaza TUTUROR TRIBURILOR un sincer si calduros La Multi Ani! Multa bafta in noul an :)

Let the party beggin ;)
 

DeletedUser

La multi ani

s Lw va ureaza sarbatori fericite si la multi ani
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus