Sarbatori Fericite

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cu ocazia Sfintelor Sarbatorilor de Iarna, membrii tribului HD ureaza, tuturor triburilor, moderatorilor si adminilor, multa sanatate, implinirea tuturor dorintelor, sarbatori linistite alaturi de cei dragi. Fie ca anul care vine sa va aduca cat mai multe bucurii si realizari.

Sarbatori Fericite
La Multi Ani
 

DeletedUser8678

Intamplator sau nu, astazi se implinesc doi ani de la fatidica seara cand am inceput sa joc acest joc. Nu pot sa nu-mi amintesc cu placere primele saptamani cand imi tremura mana sa adun cateva resurse sa mai cresc magazia cu un nivel sau cum stateam treaz noaptea sa vad daca reusesc sa-i fur ceva resurse colegului de kontinent. Momentele astea au fost unice si nu se vor mai repeta niciodata. Acum parca nu mai exista placerea de a farma si de a creste satele incet si pe transpiratia proprie. Imi este frica de momentul cand acest joc va deveni un fel de masina care sa joace singura fara sa mai tina seama de ce dorim si simtim. Nu stiu daca ma exprim coerent la ora asta, poate sunt departe de subiect ... vinul rosu este de vina ... de aceea am sa incerc sa ma apropii (de subiect) si sa urez CRACIUN FERICIT tuturor celor care acceseaza aceasta adresa, acest joc, si sa le dau un mic sfat: orice s-ar intampla in acest joc, nu uitati ca este doar un joc, si evenimentele din viata reala, chiar si cele mai neinsemnate dintre ele, sunt cu mult mai importante decat faima creata de cucerirea unui sat de la dusman. Un dusman care este ca si mine, tine, noi, voi, un om intre oameni.
LA MULTI ANI tuturor!
 

DeletedUser

Tribul RY ureaza un CRACIUN FERICIT tuturor jucatorilor si triburilor de pe Lumea 1 si nu numai.

annemarie
 

DeletedUser3061

alturi de ceilalti jucatori si noi va uram un Craciun Fericit, precum si un An Nou plin de sanatate fericire, bucurie si fie ca toate dorintele sa vi seindeplineasca tuturor... Conducerea tribului Circ...
 

DeletedUser

Din partea conducerii DST, urez un calduros Craciun fericit si La multi ani tuturor, fie inamici, fie aliati, toti suntem oameni si trebuie sa ne respectam in afara jocului indiferent de relatiile din joc.


Inca o data sarbatori fericite alaturi de cei dragi.
 

DeletedUser13059

craciunfericit.jpg
 

DeletedUser

Sarbatori Fericite la veterani, vad ca va tzine, felicitari !
eu nu am putut tine pasul dar am aruncat mereu un ochi pe forum si pe game :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tribul RoD ureaza un Craciun Fericit si un An Nou plin de bucurii si impliniri tuturor jucatorilor!
 

DeletedUser

Craciun fericit tuturor celor ce n-au uitat ca acesta este doar un joc si cel mai mult conteaza oamenii din spatele monitoarelor :)

Lumina sarbatorilor de iarna sa va patrunda in case si sa va aduca numai fericire si bucurie :)

Aveti grija de voi.

Cu respect, Teo (-:
 

DeletedUser

Craciun Fericit tuturor! Va salut de "la margine"
Sanatate si fericire.
 

DeletedUser

Sarbatori fericite alaturi de cei dragi va doresc! "de la margine si eu" :)
 

DeletedUser

Un An Nou fericit cu multe bucurii pentru toti cei de pe triburile,inclusiv moderatorilor acestui forum si nu in ultimul rand echipei de administratie !!!
 

DeletedUser13059

un_an_nou_fericit222.jpg



La multi ani tuturor si un an nou feiricit tuturor jucatori din
toate triburile si nu in ultimul rand lingusitorilor de pe extern :-"
133_small.jpg
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus