+SAS+ alianta cu NOI

  • Autor subiect DeletedUser18538
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18538

Iata ca pe L10 imposibilul s-a realizat daca pe L5 este un razboi de foarte mult timp si cu traditie iata aici imposibilul este posibil astept parerii:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

ce ma :))) in tribul meu am 3 aliante si 2 pna-uri :)))) daca continua in felu asta am fugeat de acolo :))
 

DeletedUser

Echipa LooNaTicS va declara razboi acestor triburi . Maine va aparea Razboinicul si va pleca intr-o misiune grea...
 

DeletedUser13280

treaba e ca tribul NOI de pe l10 nu este reprezentat de catre cei din l5 ci de niste copiatori care nu au mai mult de 100.000 de pct pe vreo lume...uitati-va la twstats si o sa vedeti.
 

DeletedUser

Sunt foarte sigur Juniorule . Danger Duck nu minte , indiferent de distanta.
 

DeletedUser

Sunteti de acord sa o lasam pe asta cu razboiul ca inca nici armate nu sunt si atunci cand va fi momentul o sa fie anuntate razboaiele ca acuma nu isi au rostul. (inca nici nu s-au format triburile in intregime si pana maine cine stie cate vor aparea sau disparea)
 

DeletedUser

xblaandy


Nu e scris gresit ci intentionat.

Cica e intentionat, akm au schimbat descrierea si au scris gresit 2 cuvinte ca sa zica ca asta au vrut sa faca si prima oara :))) daca era scris intentionat dc ati modificat ? :confused::p
 

DeletedUser

Pentru ca tactica folosita si-a atins scopul esti multumit? Si te rog sa incetezi discutia pe tema asta ca e o discutie asa ca sa treaca timpul. Fiecare are dreptul sa scrie cum vrea si ce vrea si sa raspunda pentru ceea ce scrie sau sa suporte consecintele. Acest topic a fost deschis pentru a anunta o alianta nu pentru a corecta sau nu, greseli intentionate sau nu, de scriere.
 

DeletedUser

3 aliante? 2 PNA-uri?:)) eu am doar 2 pna-uri dintre care ramane doar 1 astazi... si un razboi:)
 

DeletedUser

Ne bucuram pentru tine thostelistu si iti uram succes dar topicul pentru tribul Only nu se afla aici. Daca vrei sa faci comentarii despre acest subiect esti binevenit in schimb pe noi nu ne intereseaza situatia tribului din care faci parte.
 

DeletedUser19185

Diplomație:

Aliaţi :

TRACIA sfârşit
~D.L~ sfârşit
HAITA1 sfârşit
~TDD~ sfârşit
~TDDAC sfârşit
PDT sfârşit
TRX sfârşit
QIN sfârşit
Trac1a sfârşit
=D-B= sfârşit

Pact de neatacare (PNA)
NOI-A sfârşit
AXAN sfârşit
CIRC sfârşit
NOI sfârşit
-M.A- sfârşit

Duşmani

Diplomatie HAITA(m-am distrat personal)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19185

Am fost off topic un pic...totusi are legatura cu NOI ce am postat mai sus
 

DeletedUser

plus SAS plus impreuna cu EI vor sa faca o super-alianta ? :rolleyes:

Unde e tribul care a zis ca declara razboi familiilor ? Danger Duck vrea sa poarte o discutie cu intemeietorul :eek:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus