sate parasite k54

DeletedUser

Cum ati facut voi rezervarile? Ati anuntat membrii triburilor din vecinatate? Sau v-ati impartit satele intre voi si aveati pretentia sa stie toti acest lucru. Legea revendicarilor este undeva pe forum. Gaseste-o si vezi dak nu cumva greseala este la voi. Ok?

Slim.. no offense, dar legea aia a ramas in stadiul de idee...pt ca desi claim-urile sunt ceva banal..se rezuma totusi la vecinii apropiati de tinta..nu la triburi...
Cat despre lege...exista macar 1 trib care sa fi "aderat" la acea lege ???Well... verba volant..scripta manent...si desi e ceva scris...a fost doar vorbarie goala...sau ma insel, dragul meu barony ? Te intreb pt ca tu ai fost unul din sustinatorii si promotorii acestei idei...
Pana una alta...v-as propune eu o lege.. cea a Tallion-ului.E mult mai practica...so..irinutza.., e clar snipuiala, satul iti apartine indiferent de tribul din care face parte respectivul...daca nu ai fost anuntata personal de rezervare e egal cu 0...astea se respecta...restul..masinatiuni la nivel inalt...deci demne de dispret.. (ex: treaba cu statul la caldurica...curat murdar...si va mai numiti oameni de onoare :eek::eek::eek:) sau eventual..le poti ceda satul...si sa intrii in trib la ei, sau aliati de-ai lor...cand vei crede ca esti bine mersi la caldurica....Ah..am uitat, esti deja aliata cu ei... Beware...:cool:

later edit: Tocmai am realizat dragul meu barony ca trebuie sa-ti multumesc pt ca m-ai concediat din trib...Iti dai seama..daca incepeam sa ma simt la caldurica si eu..oare ce ma astepta???
18.gif
uff..din ce-am scapat...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ce ma enerveaza habarnamistii care au vendette personale de tratat pe forum.

whatsoever, problema e consumata, topicul se poate inchide, cred.
 

DeletedUser

Iata modul de gandire tipic tld, aliati ai acestui trib luati aminte .... :D:D:D
Cand o sa va credeti la caldurica, stiti ce se va intampla de acum ...

noi nu amenintam alte triburi ca trebuie sa intre in razboi alaturi d noi altfel vor fi atacati;)

nush d ce vb d mod d gandire atata timp cat e vorba doar despre niste reguli,dar na ce sa mai ziceti si voi acum pt a atrage alte triburi:D

P.S. mi-ai depus tichet pt ca atac d p 500.000 d conturi?:D
 

DeletedUser

Pe scurt regula rezervarii sau cum vreti voi so numiti , claim , etc. a ajuns pe Lumea1 un rahat :) ai 30k puncte si ai un vecin de 100k fii sigur ca ala e mai important ca tine ;) mai ales daca sunt in unele triburi sus numite, ca mnah..sunt acolo au prioritate :) ca e buricu serverului :))) ...

nu exista topic fara ca papagalul d tine sa nu comenteze aiurea .....am obs ca p alt thread care a fost inchis mai aveai si tupeul sa-ti dai cu parerea de ce o sa se intample daca ma intalnesc cu neica nimeni care esti tu

stai in banca ta baiatule ca deja stim ce esti si din cate am aflat nu e nimic placut daca ai ajuns sa folosesti un limbaj execrabil, d care probabil esti mandru in ghetoul tau d langa tomberoane,si la adresa unei fete:mad:......ar trebui sa se faca rezervatii pt neanderthalieni d astia neciopliti ca tine

nu trebuie sa-ti versi frustrarile p aici pt ca nu e vina noastra daca atunci cand erai mic taticu,putin afumat,intra la tine in camera noaptea pt putina distractie:rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

O groaza de discutii de pomana. In alianta CA regulile sunt clare, sunt aceleasi pentru toata lumea.
Pentru Gabi 23: Daca tu faci rezervare pentru un sat iar altul il ataca in cele 72 de ore de gratie cel care snipuieste este cel ce nesocoteste rezervarea. Asa ca data viitoare inainte sa spui ca un membru Avalon a snipuit intereseaza-te mai bine. Vorbiti de voi, de tribul vrostru, de cine doriti dar v-am mai rugat: nu pomeniti numele de Avalon.

domnule,
din moment ce irinutza avea satele langa acel jucator si nu am primit niciun mesaj.a cui este vina?
din moment ce MAGIC face parte din CA ,iar irinutza din MAGIC....ea de ce nu stie nimic despre rezervarea vostra?
cat timp jucatorul din Avalon a trimis un singur atac,atacul acela avand nobil...tu cum ai numi aceasta procedura?tinand cont ca irinutza a fost cea care a eliberat satul de trupe.
multi diplomati se lauda cu priceperea jucatorilor din triburile dumnealor.asa v-ati educat membrii sa atace?ce jucator cu pretentii ataca direct cu nobil fara a trimite atac de curatare inainte?


in legatura cu Avalon.sunt jucator ca si dumneavostra de triburi,avem aceleasi drepturi,respectam aceleasi reguli.de unde pana unde este cuvantul Avalon tabu ?
cat timp joc acest joc am dreptul sa-mi exprim opinia in legatura cu orice trib si cu orice jucator care participa la acest joc,atata timp cat nu incalc nicio regula.
va rog ,evitati sa va urcati tribul pe un piedestal !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu exista topic fara ca papagalul d tine sa nu comenteze aiurea .....am obs ca p alt thread care a fost inchis mai aveai si tupeul sa-ti dai cu parerea de ce o sa se intample daca ma intalnesc cu neica nimeni care esti tu

stai in banca ta baiatule ca deja stim ce esti si din cate am aflat nu e nimic placut daca ai ajuns sa folosesti un limbaj execrabil, d care probabil esti mandru in ghetoul tau d langa tomberoane,si la adresa unei fete:mad:......ar trebui sa se faca rezervatii pt neanderthalieni d astia neciopliti ca tine

nu trebuie sa-ti versi frustrarile p aici pt ca nu e vina noastra daca atunci cand erai mic taticu,putin afumat,intra la tine in camera noaptea pt putina distractie:rolleyes:

si pentru asta cu siguranta nu va primi ban nu ? flamer pai din ce ai scris tu aici dovedesti ca mai bine injur eu decat sa deschizi tu gura, sub orice critica . Papagal? imi aduc aminte cand ziceau in unele thread`uri lumea despre tine acelasi lucru , sau te superi ca iti fur postul de spammer al forumului , bleah mai taci te rog :) scriu unde vreau :D este liber , si ce ai citit despre tu cu mine daca ne intalnim e adevarat , te inviti sa afli oricand , cat despre conversatia mea cu Desire de pe messenger(presupun ca la ea te`ai referit) nu stiam cine e si ma enervat , perfect simplu . stiu sa fac o diferenta intre oameni , dar cand nu cunosc mi se rupe , mai ales daca are aere de om superior (cazul ei) bafta

later edit: si ce ai vrut sa spui prin ..la adresa unei fete? pai ce daca e fata ? :D vorbesc cum vreau , sau te referi ca nu`s lingãu ca tine sa le pup si piciorusele pentru umpik de atentie .
 

DeletedUser

ce e tata? te supara adevarul?
mai bine iesi din lumea ta imaginara in care tatuezi tu p cineva ,cu nu stiu ce ,pana nu te pocneste lumea reala peste fata;)
facem parte din lumi diferite prietene si ,din fericire pt mine,mie nu prea imi place sa umblu prin gunoaie ca tine ........sincer,am folosit tonul asta pt ca tu esti ca un animal salbatic,nedresat si nu cred ca poti intelege un discurs civilizat......iar unui animal turbat ii dai peste bot nu conversezi cu el;)

dintre toti oamenii cu care am intrat in conflict pe acest server pot sa spun ca esti singurul grobian adevarat care isi merita pe deplin indiferenta si dispretul celor din jur,un sarman copil care nu are dupa ce bea apa dar se crede un zeu

asta e frate,unii din noi mai vorbim frumos cu fetele....eu credeam ca au trecut vremurile cavernei cand iti loveai partenera cu bata si o carai in spate la pestera:).......tu probabil ai alte traditii:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ce e tata? te supara adevarul?
mai bine iesi din lumea ta imaginara in care tatuezi tu p cineva ,cu nu stiu ce ,pana nu te pocneste lumea reala peste fata;)
facem parte din lumi diferite prietene si ,din fericire pt mine,mie nu prea imi place sa umblu prin gunoaie ca tine ........sincer,am folosit tonul asta pt ca tu esti ca un animal salbatic,nedresat si nu cred ca poti intelege un discurs civilizat......iar unui animal turbat ii dai peste bot nu conversezi cu el;)

dintre toti oamenii cu care am intrat in conflict pe acest server pot sa spun ca esti singurul grobian adevarat care isi merita pe deplin indiferenta si dispretul celor din jur,un sarman copil care nu are dupa ce bea apa dar se crede un zeu

asta e frate,unii din noi mai vorbim frumos cu fetele....eu credeam ca au trecut vremurile cavernei cand iti loveai partenera cu bata si o carai in spate la pestera:).......tu probabil ai alte traditii:)


heh , suferi rau :D zeu? it's just a game , ne putem crede oricine in el :D tu vad ca totusi tragi din viata reala in el , pacat :)
 

DeletedUser

heh , suferi rau :D zeu? it's just a game , ne putem crede oricine in el :D tu vad ca totusi tragi din viata reala in el , pacat :)

zat la pestera,grobianule
eu nu ma cred nimic pt ca e un joc,bravo tie daca iti imaginezi ca esti un mic napoleon al serverului....dar nu e bine ,iti zic eu
halatu,cat e halatu?:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

flamer .....petzy......:(

eu stiu ca aveti un conflict ,dar incercati sa-l rezolvati in alta parte.
aici pe forum nu veti reusi decat sa provocati dezgustul unor oameni si sa fiti banati.sunt multe alte metode prin care puteti comunica,folositi-le.
nu isi are loc aici genul asta de discutie.
referiti-va la subiectul topicului sau numai postati aici.
e deajuns sa incete unul dintre voi,pentru a se termina acest circ.
 

DeletedUser

flamer .....petzy......:(

eu stiu ca aveti un conflict ,dar incercati sa-l rezolvati in alta parte.
aici pe forum nu veti reusi decat sa provocati dezgustul unor oameni si sa fiti banati.sunt multe alte metode prin care puteti comunica,folositi-le.
nu isi are loc aici genul asta de discutie.
referiti-va la subiectul topicului sau numai postati aici.
e deajuns sa incete unul dintre voi,pentru a se termina acest circ.

n-ai sa vezi, da e distractiv, e amuzant :)))
 

DeletedUser398

adminiiiiii...mai tineti mult acest individ pe forum:confused:(flamer).
cred ca sa saturat lumea de limbajul lui de mahala:rolleyes:
 

DeletedUser

flamer .....petzy......:(

eu stiu ca aveti un conflict ,dar incercati sa-l rezolvati in alta parte.
aici pe forum nu veti reusi decat sa provocati dezgustul unor oameni si sa fiti banati.sunt multe alte metode prin care puteti comunica,folositi-le.
nu isi are loc aici genul asta de discutie.
referiti-va la subiectul topicului sau numai postati aici.
e deajuns sa incete unul dintre voi,pentru a se termina acest circ.

man gimme a break.......am incercat sa evit acest mic cercopitec dar vad ca nu se poate ca micul taran sa nu comenteze cu gura aia spurcata despre mine
vrea sa ma cobor la nivelulul lui?o fac si p asta....m-am saturat d personajul asta infect....vai d mama lui dar crede ca e nush ce erou in viata
sa-mi primesc ban?intr-un alt topic fabuleaza el ca-mi face si drege dar adminii nu iau nici o masura impotriva lui si inchid topicul lasand comentariul acolo
m-am saturat sa vb petzy d ce ar face el cand d fapt el in viata nu este decat un pres pentru cei din jur
 

DeletedUser

adminiiiiii...mai tineti mult acest individ pe forum:confused:(flamer).
cred ca sa saturat lumea de limbajul lui de mahala:rolleyes:

chiar daca esti in CD ai putea sa fii si impartial.......ia uita-te sa vezi ce scrie si individul ala,sau din cauza unui joc vezi numai ce vrei sa vezi?
 

DeletedUser

zat la pestera,grobianule
eu nu ma cred nimic pt ca e un joc,bravo tie daca iti imaginezi ca esti un mic napoleon al serverului....dar nu e bine ,iti zic eu
halatu,cat e halatu?:D

eu tac flamer , toate la timpul lor :D bafta.
 

DeletedUser

flamer .....petzy......:(

eu stiu ca aveti un conflict ,dar incercati sa-l rezolvati in alta parte.
aici pe forum nu veti reusi decat sa provocati dezgustul unor oameni si sa fiti banati.sunt multe alte metode prin care puteti comunica,folositi-le.
nu isi are loc aici genul asta de discutie.
referiti-va la subiectul topicului sau numai postati aici.
e deajuns sa incete unul dintre voi,pentru a se termina acest circ.


ai dreptate , chiar vroiam sa zic sa nu mai facem offtopic , cer scuze. o seara placuta

ps: e mai distractiv cu audienta :D:D
 

DeletedUser

Ridicati nivelul discutiei sa ma bag si eu ca imi place
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

simt nevoia sa ma introduc si eu in subiect daca tot ati pomenit de mine...
Despre petzy .. hmmm ce as putea sa spun .. hmm k nu e decat un copil frustrat care incearca cu disperare sa iasa in evidenta .. dar care spre deosebire de alti spammeri de pe acest forum .. spameaza fara noima ,... si pe langa toate astea nu pot sa imi dau seama cum de adminii nu l'au banat pana acum .. ca nu a fost deloc ingeras .. si din cate stiu eu se pedepseste critica altor persoane si el cam incalca aceasta regula cu fiecare post al sau ... pe langa toate acestea .. domnul petzy este un misogin convins ... care nu stie ce e ala respect mai ales ptr o persoana care nu i'a adresat nici un cuvant urat si care s'a purtat cu respect in fiecare discutie pe care a avut'o cu el .. nu este nimic altceva decat un copil resfatat ....
 

DeletedUser

eu tac flamer , toate la timpul lor :D bafta.

gata,sunt speriat acum:rolleyes:
paraca ma amenintasei ca daca TLD intra in conflict cu TE in max 1,2zile imi pierd toate satele......a trecut ceva timp,waiting:D
 
Ultima editare de un moderator:
Sus