Sate ParaSite

DeletedUser

SaLut Admini De Pe Triburile

Sunt shobby28 utilizator al lumii a 2 K77

Eu si Prieteni mei Din Tribul GASKA am vrea daca se poate mai punetzi cateva sate bonus deoarece cele parasite sunt rare si dureaza sa ajungi aqolo in acest timp satul tau fiind fara trupe poate fi atacat in zona k77 in special ca in rest sunt mult

cei drept dureaza ceva daca satul este departe:):):):)


va multzumesc anticipat

Astept mesajele celor care sunt deacord cu propunerea
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Esti penal omule.:)
Satele parasite si de barbari nu sunt puse de admini, sunt satele jukatorilor care s-au lasat, au luat ban etc.:p Satele bonus sunt puse de admini, nu satele astea de care vorbesti tu.:p
 

DeletedUser

bine multumesc perfect

io asa stiam sau banuiam da nici niste sate bonus nu ar strica:(:cool::D:D:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser

EE se pare ca io nu stiu cum mergu lucrurile

ms pt indrumare;););););););););););););)

mai vb pe aici pe topic :D:D:D
 

DeletedUser7072

doar asa ca si chestie sa sti ca ai voie sa ataci si sate cu proprietar. nu numai sate parasite:p
 

DeletedUser

Bine Bine Blestemat :)nu zice nimeni ca tu nu ai avea multe puncet dar eu la 297 de puncte alele mele nu prea imi vine cu drag sa atac si sa pierd din trupe

orikm am aflat de la supor ca satele apar random in funcite de cat concentrati sunt jucatorii din acel K
 

DeletedUser3902

Mane sicer nu cred k vei reusii sa devii un jucator de top pe aceasta lume...In mare parte cartile au fost aruncate...Asa k mai bine ia'te de alta lume
 

DeletedUser

Mane sicer nu cred k vei reusii sa devii un jucator de top pe aceasta lume...In mare parte cartile au fost aruncate...Asa k mai bine ia'te de alta lume

nu uite de lumea 1 de pe .de...care a fost cucerita de marginea hartii :) poate ne vor face si astia o figura :>
 

DeletedUser3902

nu stiu povestea k l1 de pe .de dar aici nu cred k ar reusii cineva sa cucereasca lumea de la marginea hartii...
 

DeletedUser

Majoritatea jucatorilor "mari" au sate la marginea hartii, deci se poate:;):rolleyes:
 

DeletedUser6558

q

Staţi numai să cuceresc întâi lumea 5 şi apoi vin la voi :mad:
 

DeletedUser

nimic nu-i imposibil, dar numai ca trebuie unitate si s-ar putea face, daca ar contribui intre ei jucatorii aflati in regiunea respectiva
 
Sus