Scandalos!!!

  • Autor subiect DeletedUser6054
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2664

iata cine profita de necazul meu:


Atac modificarea numelui 20 SONATUL (478|374) K34 Grafiku astăzi la ora 14:45 0:13:48
Atac modificarea numelui 20 SONATUL (478|374) K34 Black-Zeus. astăzi la ora 14:57 0:25:37
Atac modificarea numelui 21 SONATUL (481|375) K34 Black-Zeus. astăzi la ora 15:05 0:33:36
Atac modificarea numelui Satul lui sisisi:) (482|374) K34 Black-Zeus. astăzi la ora 15:12 0:40:40
Atac modificarea numelui 01 SONATUL (495|402) K44 OneSwordfish astăzi la ora 21:54
 

DeletedUser6054

ca sa nu mai spunem ca raspunsul a venit destul de tardiv...la sesizarea mea nici acum nu am primit raspuns...
 

DeletedUser

sisisi, daca-mi spui ce vina au adminii, iti dau si satele mele.
n-a fost vina lor ca ti-a fost sparta parola, si mai ales, adminii nu traiesc din banii nimanui, fac mnca de voluntariat. si rezista in ritmul asta o vreme, pana cand vad ca desi isi dedica gratuit niste ore pentru acest server, tot e sunt ciuca batailor si atunci ce fac? exact ce-am facut si eu, se lasa. cred ca nu intelegeti ce-ar insemna sa se lase majoritatea adminilor, cam cum ar arata acest joc...

Sunt destule legaturi cu adminii, prefer s anu fac supozitii si sa las ideea la o simpla afirmatie.


Daca nu ma insel, astfel de Admini pot beneficia de un ajutor la **, care este un beneficiu...(zic eu... ) Daca ma insel.. imi pare rau.
 

DeletedUser

sisisi, daca-mi spui ce vina au adminii, iti dau si satele mele.
n-a fost vina lor ca ti-a fost sparta parola, si mai ales, adminii nu traiesc din banii nimanui, fac mnca de voluntariat. si rezista in ritmul asta o vreme, pana cand vad ca desi isi dedica gratuit niste ore pentru acest server, tot e sunt ciuca batailor si atunci ce fac? exact ce-am facut si eu, se lasa. cred ca nu intelegeti ce-ar insemna sa se lase majoritatea adminilor, cam cum ar arata acest joc...

Din acest joc ies niste bani, acest joc este un business, deci daca voi faceti munca pro bono asta e problema voastra, voi aveti un job fara de care acest business nu ar mai fi.
Nu generalizez acum referitor la toti adminii, dar cred ca multi jucatori care au mai ramas stiu la ce ma refer cand spun ca da, adminii au avut legatura cu multe abuzuri.
Voi sunteti intermediarii, cei cu care putem noi comunica, daca exista probleme, voi trebuie sa le spuneti celor mai sus de voi.
Cine va riposta sau ma va bana probabil se va simti cu musca pe caciula.
 

DeletedUser

am si eu asa ceva cu care pot sa pun 200 de Ip-uri diferite..il folosesc pentru Recrutare de conturi pe filelist:)

"sisisi, daca-mi spui ce vina au adminii, iti dau si satele mele.
n-a fost vina lor ca ti-a fost sparta parola, si mai ales, adminii nu traiesc din banii nimanui, fac mnca de voluntariat. si rezista in ritmul asta o vreme, pana cand vad ca desi isi dedica gratuit niste ore pentru acest server, tot e sunt ciuca batailor si atunci ce fac? exact ce-am facut si eu, se lasa. cred ca nu intelegeti ce-ar insemna sa se lase majoritatea adminilor, cam cum ar arata acest joc...
__________________
A bon entendeur, salut!
"
Spunemi si mie unde scrie ca nu sunt platiti?



uite aici scrie, mai exact, eu am scris:

http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=4002
 

DeletedUser13067

SE stie ca nu sunt pltiti! O fac din placere. Si un admin nu are voie sa joace pe lumea a carei admin este :)
 

DeletedUser1627

Ma astept la cei din MoD si cu care avem razboaie sa nu il atace pana se reface si se remediaza problema asta de 2 lei ca de luat masuri banuiesc ca nu va lua nimeni !

Asa mii se pare Corect !


Cu respect LordImparatu !

Voi vorbi cu cei de la mine din trib (MoD) ca Sisisi sa nu fie atac.
Întradevăr nu are niciun farmec să profiți de pe urma unei tâlhării, dar am și eu o rugaminte, azi dimineata cand am intrat pe cont am vazut 3 atacuri de la acesta, 2 ajug diseara pe la ~23:30 si unul ajunge la 00:30... 2 pe satul principal și unul pe cel secundar, îmi puteți spune cam cu ce vine? Să știu dacă să bag trupe sau să fac dodge...

Îmi poate spune și mie cu ce mă atacă?

Later edit... Dacă cineva chiar o sa fie interesant să afle cine a fost acela, trebuie să se ocupe de treabă... Nu să fie ceva de genu... Asta e, mergeți mai departe... (LOL)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

I-am spus niste chestii lui KoDaT, va poate confirma ca nu vorbesc de pomana unele lucruri... Bafta copilasi...
 

DeletedUser6054

Voi vorbi cu cei de la mine din trib (MoD) ca Sisisi sa nu fie atac.
Întradevăr nu are niciun farmec să profiți de pe urma unei tâlhării, dar am și eu o rugaminte, azi dimineata cand am intrat pe cont am vazut 3 atacuri de la acesta, 2 ajug diseara pe la ~23:30 si unul ajunge la 00:30... 2 pe satul principal și unul pe cel secundar, îmi puteți spune cam cu ce vine? Să știu dacă să bag trupe sau să fac dodge...

Îmi poate spune și mie cu ce mă atacă?

Ia legatura cu el si iti va spune, probabil vor fi trupe defensive...trupele ofensive au fost trimise pe aliati, din cate stiu eu de la Sisisi
 

DeletedUser5276

Asa eek sa nu fie atacat ca nu e frumos! dar sa zica trupele cu care ataca MoD ca poate le recuprerteaza daca cei atacati fac dodge
 

DeletedUser

sisisi, daca-mi spui ce vina au adminii, iti dau si satele mele.
n-a fost vina lor ca ti-a fost sparta parola, si mai ales, adminii nu traiesc din banii nimanui, fac mnca de voluntariat. si rezista in ritmul asta o vreme, pana cand vad ca desi isi dedica gratuit niste ore pentru acest server, tot e sunt ciuca batailor si atunci ce fac? exact ce-am facut si eu, se lasa. cred ca nu intelegeti ce-ar insemna sa se lase majoritatea adminilor, cam cum ar arata acest joc...

Asta era si ideea...Daca ar castiga ceva din faptul ca sunt admini, poate n-ar exista situatii d-astea. Dar asa, esti voluntar, faci ce vrea muschiul tau, macar sa-ti ajuti prietenii

Uita te si in real...tot aia care lucreaza la stat si au salarii de nimic iau spaga.

P.S: Astept ban-ul :))
 

DeletedUser1627

Asa eek sa nu fie atacat ca nu e frumos! dar sa zica trupele cu care ataca MoD ca poate le recuprerteaza daca cei atacati fac dodge

Exact, eu i-am dat private message...

Later edit:

Asta era si ideea...Daca ar castiga ceva din faptul ca sunt admini, poate n-ar exista situatii d-astea. Dar asa, esti voluntar, faci ce vrea muschiul tau, macar sa-ti ajuti prietenii

Uita te si in real...tot aia care lucreaza la stat si au salarii de nimic iau spaga.

P.S: Astept ban-ul :))

Favorizați de admini? Nu, nu suntem... Și dacă ai avea câteva informații în trib ba chiar suntem defavorizați... Ieri am avut aproape jumătate de trib banat :|
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Exact, eu i-am dat private message...

Later edit:



Favorizați de admini? Nu, nu suntem... Și dacă ai avea câteva informații în trib ba chiar suntem defavorizați... Ieri am avut aproape jumătate de trib banat :|

1). N-am spus ca MoD a fost favorizat, dar daca te simti e treaba ta.
2). Daca eram in locul tau taceam si citeam mai departe. Va dati seama ce corect este tribul MoD, daca au avut jumatate de trib banat :)))) :D:D:D:D:D LOOOL...:cool:
 

DeletedUser

Daca cei abilitati, nu iau masuri, ca Sisisi sa primeasca trupele pierdute fara vina lui inapoi, sau nu i se ofera o perioada de protectie suficienta pt a-si reface trupele, anunt in mod public ca voi dizolva tribul BURN, atat pe Lumea 6, cat si pe Lumea 7, ma voi retrage din joc, si o data cu mine toti membrii fideli tribului BURN...

Si cui ii pasa?
 

DeletedUser1627

Păi ma luat Antagon de parcă noi suntem tribul diavolului... :) Bine... Nu neg asta da ne place fair-play-ul...

Mă rog, în orice caz, dacă sisisi e în război doar cu noi poate să stea liniștit că noi nu îl atacăm.
Cât de atacurile care le-a dat pe mine mi-a spus cu ce sunt și o să le dau dodge... Și așa nu am nici eu nici el de pierdut, bine... El pierde o zi până vin înapoi.
:)

Respect,
Eek!
 

DeletedUser

Doresc sa-mi fie returnate toate trupele pe care le-am pierdut prin prisma faptului ca serverul triburile.ro este vulnerabil si poate fi spart de catre oricine, oricand.

Sau in mod iresponsabil ti-ai lasat parola cine stie pe unde...

Desfid pe oricine sa-mi sparga contul, daca e asa de usor de spart.
 

DeletedUser

Sylvestru tu ori esti ratat ori e noob una din 2 ...

Daca esti pe dinafara dute frate pe camp cu oile ca nu avem chef de caterinca ta de 2 lei !
 

DeletedUser8705

Sau in mod iresponsabil ti-ai lasat parola cine stie pe unde...

Desfid pe oricine sa-mi sparga contul, daca e asa de usor de spart.

alt curajos care se joaca cu focu
in loc sa dati si voi dovada de fair play si sa ajutati voi comentati ca pe un meci de fotbal
 

DeletedUser1198

Sau in mod iresponsabil ti-ai lasat parola cine stie pe unde...

Desfid pe oricine sa-mi sparga contul, daca e asa de usor de spart.

mai bine taceai.. nu e locul unde sa faci spamm ca de obicei. te rog sa ne onorezi cu prezenta la "Off topic"
 

DeletedUser

Sylvestru tu ori esti ratat ori e noob una din 2 ...

Daca esti pe dinafara dute frate pe camp cu oile ca nu avem chef de caterinca ta de 2 lei !

Cum ai defini un ratat?

Cum ai defini un noob?

Daca le definesti frumos poate o sa aflu si eu daca sunt sau nu una din doua...

Caterinca mi se pare cand un bombalau permite sa i se sparga contul si apoi sa ceara adminilor "rai" sa-i dea trupele inapoi!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus