Scarbit de Ro18

  • Autor subiect DeletedUser23756
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser23756

Din pacate am facut tot posibilul pentru a ridica tribul, un trib mic dar mare pentru altii, insa cum fac un pas in fata, alti fac 10 inapoi.
Din pacate nu am venit cu echipa ci singur cuc pe Ro18, curios sa-mi arate dens care-i tribul lui de suflet si ghici peste ce dau?

Cateva exemple pentru care sunt scarbit de aceasta lume:

Prophettul liderul Burn, un tip respectat dar subiectiv, ajuta doar jucatorii vechi ai tribului iar la restul da din umeri.
A fost motivul pentru care am plecat din Burn

Sorin129 cel care a preluat tribul R.
Un tip care nu are nici o treaba cu jocul asta...dezacorduri peste dezacorduri...parerea mea.

italianu1983 odata ce s-a vazut la conducerea tribului Best (fostul R) a distrus tribul, deasemenea a intrat in trib pentru diplomatia cu Burn...sa-si apere fundul bineinteles

steaua cazatoare. o femeie ce nu are ce cauta in conducerea unui trib...ii e frica sa fuzioneze pentru a nu fi data afara din trib din cauza punctajului si tine in trib ferme si inactivi!

veruschi MAMA NOBILOR FRATE!
Se tot ruga de mine sa nu-l mai atac pe fieso ca e si el prima oara pe triburile, are in trib zeci de inactivi si noobi, harta plina de aliante si PNA si 5 academii!
Genul de lider care se da pe langa jucatorii ca apoi sa li se cedeze conturile!

alci2 deci asta e culmea triburilor!
Omu asta mi-a recunoscut ca are 7 angajati cu cate 3 conturi pe joc!
Nimic de comentat, decat ca e cel mai agramat jucator pe care l-am cunoscut!Ti-am spus asta si in fata.

*Shalimar* cu parere de rau dar numai cand te-ai vazut incoltita ai intrat in trib...ca o refugiata!Nici macar nu ai muncit pentru contul ala...

Marius Brasov tot respectul, dar cand vin in Brasov te alerg cu pietre.Ti-ai gasit cui sa dai contul...mai fricos decat sarky de la brasov nu puteai gasi?

stefimihai un alt noob ce nu are ce cauta in conducerea unui trib.Discuti o fuziune in vederea unei selectii de jucatori si domnisorica ma trimite sa mai recrutez si pe altii pentru a avea spatele asigurat :| Pai daca recrutez pe altii la ce bun sa va mai recrutez pe voi?!

Ankutsa era sa uit de tine iubita mea, prostia mea ca i-am dat atentie, am inteles ca si cand era fosta conducere R avea screloze la ore fixe...

o-Speranta-vie care de fapt este preluat de the-best of all, un noob si jumatate care mi-a fost in trib pe nu mai stiu ce lume iar cand i-am fost sitter avea satele vraiste, dar acum e lider de trib, jos palaria domnu NOOB!Te prind pe harta!

Mult succes in continuare Ro18!
Semneaza Tullio25 in retragere.
 

DeletedUser18817

Tullio...si eu dupa o experienta frumoasa pe L6....am decis sa revin...uite ca am revenit aici..Ro18...
Din primele observatii, mi-am dat seama ca sunt foarte multi jucatori incepatori....la prima-a 2-a lume......chiar m-am speriat cat de multi sunt....
Chiar nu mi se pare corect ce ai facut tu......daca aveai ceva sa le spui.....spunele in fata....cu ce te ajuta daca pui aici? poate unii nici nu au cont pe extern......nu citesc niciodata ce se posteaza aici...

Succes in rl......si pe alte lumi
 

Deleted User - 556077

Daca te refereai la mine....BURN este tribul meu de suflet....acolo m-am format in mare parte ca jucator pe triburile.:)
 

DeletedUser

Din pacate am facut tot posibilul pentru a ridica tribul, un trib mic dar mare pentru altii, insa cum fac un pas in fata, alti fac 10 inapoi.
Din pacate nu am venit cu echipa ci singur cuc pe Ro18, curios sa-mi arate dens care-i tribul lui de suflet si ghici peste ce dau?

Vai tu zeule,cine te-a mintit pe tine ca esti bun de conducator?Ti-a fost lasata o echipa de top 3 si tu ca un incompetent ce esti te-ai facut de ras.Stai cumintel in Afghanistan si nu te mai loga pe joc,doar ingreunezi viteza serverului.
Dai din maini si zboara de aici,ti-am mai zis ca ai fost tinut in burn pentru amuzament.

Liber!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus