Scindare Elite

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

te rog sa te semnezi cine scrie pe contul ala .. sifonel, ca mai scriam si eu intr-un timp si sa nu se inteleaga gresit...

Mutule cand ti-am zis de petzy cand am aflat si eu ca imi stie parola, mi-ai spus ca pe tine nu te intereseaza cand ti-am zis ca tb sa facem ceva.. din cauza ta am si publicat discutia pe forum, ca nu aveam de gand sa o fac, da ma deranjat indiferenta, acuma am depus tiket pt ca jocul este o mare gluma, desi un jucator a fost banat permanent pt un motiv bine intemeiat, el joaca in continuare pe alt cont
 

DeletedUser467

pfff :D ce bine ca nu am acceptat puncte pt cont premium ca acuma ma baga in puscarie :|
 

DeletedUser

vladcalinescu (3/31/2008 11:41:23 AM): oricum i-am zis ceva lu wldsnk si bou s-a spart la tymbark
vladcalinescu (3/31/2008 11:41:33 AM): si acuma o sa restrictioneze drepturile

si bou esti tu, eu nu am nevoie sa stiu ca ma ataca ala, vad si eu cand sunt atacat, imi apar sabiile sus, eu nu stau cu coleg bogdan3l in avalon ca dupa ce isi sparg altii trupele in cei de pe langa el sa ii iau satele moca, eu nu promit ca daca sh intra contra avalon va beneficia de maretul sprijin elite care se intinde pe 3 continente da tot degeaba, mai lispseste prietenul baghera sa mai minta si ala de jur imprejur cu Pas-ul lui ca dak noi ne bagam in razboi vor intra si ei in 1 saptamana, apoi ca nu mai intra da ne sprijina, au trimis si ei la un user si porma au retras sprjinul ca se lupta cu alt trib de 2 bani, ca acum sa vad ca probabil vor intra si ei in circ/elite, care probabil va face pna cu avalon, ca au fost cedate cam toate satele care se puteau ceda, mai e nickulaie, dar ala i le da lu jiji, am atacat un razboi intreg ca sa isi unmfle altii burtile
 

DeletedUser

i...acolo arata protocolul premium.... din care au beneficiat toti, dar in ultimul timp mai ales ultimile luni au beneficiat adimutu, burebista, wassaby, intelaction, treidei3,uturn ,consiliul elite adica...se poate face lagatura intre contruirle lor si contul al doi-lea bolduit,cand eu nu am mai acceptat sa ii scriu celui care baga premium pentru voi am devenit maseaua stricata...
.

Ia arata Mircea cand mi-ai dat tu mie cont premium. Vin-o cu dovezi cand faci niste afirmatii la adresa mea. Dar lumea deja te cunoaste ce minciuni poti sa inventezi.
Cred ca esti singurul user din acest joc de care toata lumea e scarbita. Aproopo nu te-ai saturat sa faci conturi pt. forum?
 

DeletedUser

E de porc ce se intampla aici...
Insa sunt de acord cu MB in tot ce zice! La punctele premium ar trebui banati toti cei care au folosit acele puncte! Nu stiu de ce nu s-a facut asa si au suferit doar cativa jucatori. Sacrificiu pentru o veche prietenie banuiesc.

Cat despre respectarea PNA-ului MB are dreptate frate... Adica asa faceati si cu TLD cand nu mai vroiau membri PNA? Nuuuu... mai nou cu TLD amenintati membri ca daca nu va lasa voua satele parasite rupeti PNA =)) bwahahahhaha, chiar va credeti in stare?:rolleyes:
 

DeletedUser

lasa ca si tld, adica dam in adistoican, ala ii lasa satele lu nikulaie o parte, cele atacate, apoi dam in jj mihai si in nickulaie, astia sunt sprijiniti de bogdan3l (care cedeaza satele in elite), apoi jj mihai intra in tld, si acum satele lu nickulaie trec moca la jj mihai.. astfel zona eliberata de tld si elite fara nici cel mai mic razboi
 

DeletedUser1385

MB nai tacut ? nai pic de cuvant in tine sa stii :) daca tu teai certat cu wassaby sau cu adi ,ce ma bagi pe mine aici ? ca nu ineleg,daca pe tine tea dat de gol ,trebuai sa ne aratii ce mare si tare esti tu ? sa ma dai pe mine de gol pacat ca nu citesti forumu , lumea stia de mult.......... cu invitatiile mele in elite? eu cu wassaby ma ineleg f bine :) am facut multe rele si bune pe jocu asta si tot o sa facem , si daca scrii tu aici si daca nu , chiar nu ma inereseaza persoana ta , ai un caracter de nota 0 multumestei lui adi ca mai joci pe contu lui r3b3l , daca nu se baga el e apucai de la margine sau dupa contu kmy, ca parola nu o mai vedeai :) :D astea leai uitat si acu arunci cu noroi in el ,
 

DeletedUser1079

Asa imi vine cateodata sa-mi fac tribul meu , cu mine in conducere, unic membru al consiliului, unic executant etc. Mi-e teama insa ca o sa incep ca eu executantul sa-l balacaresc pe forum pe eu din conducere si ivers totul culminand cu o minunata autonobilare interna!:D:D:D
 

DeletedUser

E de porc ce se intampla aici...
Insa sunt de acord cu MB in tot ce zice! La punctele premium ar trebui banati toti cei care au folosit acele puncte! Nu stiu de ce nu s-a facut asa si au suferit doar cativa jucatori. Sacrificiu pentru o veche prietenie banuiesc.

Cat despre respectarea PNA-ului MB are dreptate frate... Adica asa faceati si cu TLD cand nu mai vroiau membri PNA? Nuuuu... mai nou cu TLD amenintati membri ca daca nu va lasa voua satele parasite rupeti PNA =)) bwahahahhaha, chiar va credeti in stare?:rolleyes:

mai nou aflu ca vroiau sa-mi inchida si mie contul prin manarii.......mereu ma intrebam cine e unbulangiu ala
 

DeletedUser

nu am primit niciodata sprijin de la bogdanel :) ;)

vezi ca in noua alianta scrie ca tb sa ne anunti cand cuceresti sate inamice.. se numesc claimuri, dar ma asteptam sa nu fie respectate, pe viitoarele sate de la nickulaie care le iei sa nu te mire atacuri si de la noi, nici eu nu anunt nimic, pt ca una se vorbeste si alta se face.. dar tie ce pot sa iti cer?
 

DeletedUser

Tot ce se scrie , peaici sunt numai minciuni, va spun sincer se exagereaza la extrem. Ma mir ca inca te mai crede cineva, dar ma rog, fiecare isi urmeaza interesul.
Rog un admin inca odata sa ia masuri, ca au fost incalcate aproape toate regulile posibile.
 

DeletedUser

Tot ce se scrie , peaici sunt numai minciuni, va spun sincer se exagereaza la extrem. Ma mir ca inca te mai crede cineva, dar ma rog, fiecare isi urmeaza interesul.
Rog un admin inca odata sa ia masuri, ca au fost incalcate aproape toate regulile posibile.

ia hai ca ma enervez......minciuni?.dar eu acum ceva timp chiar am primit pct premium d la juc "unbulangiu",noroc ca am sesizat adminii.....f. urat din partea circarilor care vor sa joace in halul asta,probabil degeaba cer masuri impotriva unor astfel d specimene:(..........jalnic mod de a castiga harta,sper sa fiti multumiti d voi la sf,noroc ca parasesc cloaca asta

ai dreptate,ati cam incalcat cam toate regulile in cons vostru d conducere,si ar trebui luate masuri:mad:
nu o luati ca vb in numele TLD,pt ca nu mai joc;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

vezi ca in noua alianta scrie ca tb sa ne anunti cand cuceresti sate inamice.. se numesc claimuri, dar ma asteptam sa nu fie respectate, pe viitoarele sate de la nickulaie care le iei sa nu te mire atacuri si de la noi, nici eu nu anunt nimic, pt ca una se vorbeste si alta se face.. dar tie ce pot sa iti cer?

Nu este corect ceea ce spui, pentru satele i-au fost cedate si daca ar fi fost sa suprapuna cu atacuri din partea SH, jjmihai sigur s-ar fi retras si ar fi lasat satul pentru voi. Eu zic sa fim corecti totusi si eu am vazut sat luat de bodu care nu aparea pe forum la noi ca fiind rezervat de catre voi. De acum inainte o sa fiti anuntati despre ce sate se vor rezerva de catre noi chiar daca sunt cedate de bunavoie de catre titularul contului.
 

DeletedUser

ia hai ca ma enervez......minciuni?.dar eu acum ceva timp chiar am primit pct premium d la juc "unbulangiu",noroc ca am sesizat adminii.....f. urat din partea circarilor care vor sa joace in halul asta,probabil degeaba cer masuri impotriva unor astfel d specimene:(..........jalnic mod de a castiga harta,sper sa fiti multumiti d voi la sf,noroc ca parasesc cloaca asta

ai dreptate,ati cam incalcat cam toate regulile in cons vostru d conducere,si ar trebui luate masuri:mad:
nu o luati ca vb in numele TLD,pt ca nu mai joc;)

Aberezi, nici un circar nu stie despre ce este vorba.
Daca cineva ti-a trimis puncte premium nu are nici o legatura cu noi.
Daca stii , sau ai aflat cine ti-a trimis pcte premium, depune un tichet in joc si cred ca se rezolva fara probleme. Noi nu raspundem ptr. faptele unui anumit jucator, care a facut asta fara stiinta noastra, si nu cred ca e frumos din partea ta sa asociezi numele nostru cu acest lucru.
Dar probabil, tie asta iti place, si asta iti doresti.
Te credeam destul de inteligent, incat sa nu pici in astfel de jocuri si sa crezi ca tot ce zboara se mananca.
Probabil esti mai naiv decat pari, sau te prefaci, dar sa stii ca o faci destul de bine.
 

DeletedUser

prietene mie nu imi mai pasa,nu mai stau sa-mi bat capul la ce e aici
eu doar l-am vz p cel care mi-a trimis pct in lista aia d alimentare a ELITE;)
nu imi mai convine sa fac nimic,pt ca nu mai am legaturi cu jocul

18.01.08 14:29 Transmite 10 10 unbulangiu......lasa cum a cazut,ca nu suntem toti niste fraieri-asta e din lista d alimentare a voastra
d obicei asa iese mizeria la lumina,cand se apuca cei care fac d astea impreuna sa se certe intre ei
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

prietene mie nu imi mai pasa,nu mai stau sa-mi bat capul la ce e aici
eu doar l-am vz p cel care mi-a trimis pct in lista aia d alimentare a ELITE;)
nu imi mai convine sa fac nimic,pt ca nu mai am legaturi cu jocul

18.01.08 14:29 Transmite 10 10 unbulangiu......lasa cum a cazut,ca nu suntem toti niste fraieri-asta e din lista d alimentare a voastra

Noi nu avem o astfel de lista. De unde ai scos tu ca e lista noastra de alimentare?
E o lista prezentata de un anumit individ.
Daca el a trimis pcte premium la cine a vrut muschiul lui si a facut si o lista, ce treaba avem noi cu el?
Iti recomand si tie sa depui un tichet, si sa hotarasca adminii cine si cum a gresit, sa sa plateasca cel ce va fi gasit vinovat.
Si iti mai recomand sa faci o recapitulare, sa vezi care este motivul acestui scandal, cine l-a provocat, cine a mintit atata timp, etc etc.
 

DeletedUser

Probabil a uitat MB cand am scos banii din buzunar si am facut tot ce se putea ca sa ii platesc frauda care o facea cu buna stiinta si aici zicea la toata lumea ca nu stie de la cine a primit. Bine ca m-a dus mintea si nu am activat alea 5 puncte de la "unbulangiu" care tot MB este care tot el vroia sa trimita la tot TLD u puncte si i-a vrut raul lu flamer (tot din cazua lui si-a schimbat si poza la profil), lu barony, SS, si multi altii. De ce credeti ca toata lumea nu il mai inghite si nu il cheama nimeni la nici o intalnire? Ca le este drag de MB? Nu, va zic eu ca le e scarba sa mai stea de vorba cu un om ca el. Incercam mereu sa-l mai chem pe unde mergeam si lumea cand auzea ca vine MB se scuzau si nu mai veneau. Nu mai postez aici injuriile aduse catre admini printre ultimile fiind citez: "Daca as vedea-o pe Rumi acum i-as da una si as scuipa-o intre ochi "(cand a fost banata kmy0088)...nici nu vreau sa ma gandesc in urma. Cine nu e cu el si nu face ca el inseamana ca e impotriva lui.

Noi ne-am decis sa-l ignoram definitiv.
 

DeletedUser

mda,cum o fi ......ce sa mai depun tiket?am anuntat in acel moment ca e probabil vb d pct ilegale si asa a fost
au patit asta si alti lideri tld dar nu au cazut in capcana........cum ti-am spus,mie nu imi mai pasa dar ma gandeam ca ar fi frumos ca macar acum p final,cei care inca mai joaca sa se bucure d un joc cinstit
daca este cum ziceti voi,atunci rusine lui MB
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus