script atacuri

  • Autor subiect theogritzi
  • Data de început

DeletedUser

salut , imi pare rau daca mai este postat si am deschis o tema noua , insa as dori un script care sa imi atace toate satele ferma din jurul meu la comanda mea , stiu ca exista ca am vazut la cineva .
Si va rog sa imi spuneti si cum il configurez. Multumesc
 

DeletedUser

intrebare

asa cum este planificatorul de atacuri unde se pot vedea timpii de deplasare ai unitatilor catre un sat tinta,
exista vreuns site sau vreo unealta unde sa se comane automat plecarea turpelor, adica sa mai fie necesar sa notezi orele si apoi manual sa asterpti sa vina ora si sec si sa dai comanda
ms frumos pt intelegere
 

DeletedUser

exista ceva cam ce ai vrea tu dar trebuie sa bagi satele care sunt ferma(faci o lista care va fi parcursa pe rand) si sa il configurezi cu un numar definit de trupe :
Cod:
javascript:sp=0;sw=0;ax=0;scout=1200;lc=0;hv=0;cat=0;ra=0;coords='802|690 802|691 797|692 799|695 800|696';var%20doc=document;if(window.frames.length>0)doc=window.main.document;url=document.URL;if(url.indexOf('screen=place')==-1)alert('This%20script%20needs%20to%20be%20run%20from%20the%20rally%20point');coords=coords.split("%20");index=0;farmcookie=document.cookie.match('(^|;) ?farm=([^;]*)(;|$)');if(farmcookie!=null)index=parseInt(farmcookie[2]);if(index>=coords.length)alert('last village');if(index>=coords.length)index=0;coords=coords[index];coords=coords.split("|");index=index+1;cookie_date=new%20Date(2010,12,11);document.cookie ="farm="+index+";expires="+cookie_date.toGMTString ();doc.forms[0].x.value=coords[0];doc.forms[0].y.value=coords[1];insertUnit(doc.forms[0].spear,sp);insertUnit(doc.forms[0].sword,sw);insertUnit(doc.forms[0].axe,ax);insertUnit(doc.forms[0].spy,scout);insertUnit(doc.forms[0].light,lc);insertUnit(doc.forms[0].heavy,hv);insertUnit(doc.forms[0].ram,ra);insertUnit(doc.forms[0].catapult,cat);end();

javascript:sp=0;sw=0;ax=0;scout=1200;lc=0;hv=0;cat=0;ra=0;coords='802|690 802|691 797|692 799|695 800|696';
ai grija sa nu stergi vreun ; sau ' ca nu mai merge si sa lasi intre coordonate doar un spatiu altfel ai sa vezi tu ce se intampla tot va functiona dar iti va spune ca nu ai coordonate.
Sper sa te ajute pentru ce vrei tu. Atacurile se fac in ordine deci poti da atac din oricare sate si te va anunta cand ajunge la ultimul sat print-un mesaj.

asa cum este planificatorul de atacuri unde se pot vedea timpii de deplasare ai unitatilor catre un sat tinta,
exista vreuns site sau vreo unealta unde sa se comane automat plecarea turpelor, adica sa mai fie necesar sa notezi orele si apoi manual sa asterpti sa vina ora si sec si sa dai comanda
ms frumos pt intelegere

asta 100% e ilegal pai unde mai e farmecul jocului .
 
Ultima editare de un moderator:
Sus