Sds

  • Autor subiect DeletedUser6
  • Data de început

DeletedUser6

Am si eu o intrebare pe care probabil ati mai auzito. De ce nu faceti un SDS si pe .ro ? Sunt sigur ca renteaza deoarece in momentul acesta pe SDS de pe .net in top 20 cam 10 sunt romani si cum stit pentru SDS premiumul este obligatoriu deci ar fi si rentabil pentru voi. Daca sunteti nesiguri cati oameni ar intra pe SDS atunci faceti un poll si cu siguranta veti afla ca suntem destul de multi care am vrea acest lucru. Ar fi un lucru nou si interesant pe .net . Consider ca deja avem o baza necesara unui asemenea joc.

Va multumesc,
Talibanul
 

DeletedUser

Ar fi ceva sa se faca si la noi un speed :).
As plati cu cea mai mare placere.

L.E.:

Talibanul a spus:
[...]pe .net in top 20 cam 10 sunt romani[...]
Si ce?:confused:
Acum vreti si aici sa stapaniti?:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6

Ehh asta e singura mea dornita:rolleyes:

Te dai mare ca ai termiat pe 3:p

Rank Name Tribe Points Villages Avg points per village
1 jayjaybuckbuck369 FATE 629,127 59 10,663
2 Toxic Moon FATE 500,580 46 10,882
3 Vokiel CHI 470,521 43 10,942

stiu ca b3st a terminat primul si acum eu si agrael suntem pe 3 cu contul lui vokiel :p. Suntem in triburi diferite se pare
 

DeletedUser

deci cine esti talibane? zi-mi ca sa nu mai fi :D ai vazut ce a patit pampulha cel de pe locul 2? el avea 40 sate, eu 9, acum eu am vreo 22 el mult mai putine...
in fiecare runda joc la inceput si dupa nu mai joc decat la sfarsit putin(totusi am o viata, sau macar incerc sa am)
Nu ma laud ca am terminat pe 3, e doar un joc pana la urma...am zis decat ca abea astept sa avem si noi o runda de speed.
 

DeletedUser

aha. si e un obicei sa furi startul sau runda asta experimentezi? :D
 

DeletedUser6

Adica luati sate de la un jucator din trib aliat care din pacate e inactiv, nu a mai intrat pe cont de cand si-a terminat sleep modul... Da cred ca e greu sa iei sate de la inactivi. Bv pt cele 25 sate care le-ai luat cred ca ai muncit ceva pt ele
 

DeletedUser

ok...vrei sa facem 1 vs 1? hai ca ai mai multe sate ca mine
 

DeletedUser6

ok...vrei sa facem 1 vs 1? hai ca ai mai multe sate ca mine

Vrei sa iesim amandoi din trib... sa facem 1-1 esti sigur. Vb cu liderii tai sa ma lase ca eu spre deosebire de tine imi respect aliantele. Daca sunt de acord atunci cu cea mai mare placere am sa iti iau satele.
Imi cer scuze de off hai sa vb pe pm
 

DeletedUser6

Vrea sa imi forwardezi un mail de la liderul tau care zice ca e de acord si atunci ok
 

DeletedUser

A zis ca in ultimele 5 ore ale rundei putem ataca pe oricine...deci ne vedem atunci...
 

DeletedUser

Bafta la amandoi. Dar mai mult Talibanului :)
Mutat la off-topic btw.
 

DeletedUser6

Hm ai cam disparut de pe harta:)) . Ce te-au pus sa dai inapoi satele furate? o si mai esti si atacat... nashpa se pare ca nu vom putea face acel 1-1 pana la urma
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

am disparut? sunt inca acolo la fel ca de dim...cum am mai spus joc cateva ore pe zi am o viata si incerc sa o fac cat mai buna :) Nu am dat nici un sat inapoi, pampulha care are cu 20 sate mai mult ca mine, m-a atacat si a reusit sa imi ia doar 1 sat...si ala cu 5 "nukes" rupti...

Ne vedem in runda viitoare talibane,asta o cam las asa pt ca nu am timp de ea.
Sal~
 

DeletedUser

Speed Ranking #33 round33
Rank Name Tribe Points Villages
1 Vokiel RO 839.094 70
2 aiurea- RO 657.731 56
3 Toxic Moon FATE 647.133 58
4 jayjaybuckbuck369 FATE 583.386 57
5 StilRo FATE 531.255 50
6 tompa FATE 450.017 41
7 floadi FATE 447.268 38
8 mertas FATE 432.768 38
9 locobebo18 FATE 426.370 43
10 alizeea FATE 397.774 34
11 Gorgias FATE 373.729 35
12 JustToner CHI 373.295 36
13 aristokrat CHI 356.283 35
14 MirifiCu FATE 349.810 31

Felicitarile mele castigatorilor!:)

ps: vokiel = talibanul si agrael
 

DeletedUser

am prins loc pe speed-ul german :cool:,sper sa raman pe harta pana la final :)


:rolleyes:
 
Sus