Se dizolva Nofa?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

In ultimul timp tribul NOFA a scazut drastic.
Poate cineva sa explice acest fenomen?
 

DeletedUser

Nu am fugit, nu mi s-a dat nici o sansa sa raman.
Dupa spusele tale, se trage concluzia ca tribul Nofa se afla in contul anglesey ?
 

DeletedUser

haha am dat peste un sat de-al meu care a ajuns la tine :( cum ti-ai permis? :)))

glumesc
 

DeletedUser

A fost o problema intre mine si Kitamura. Sa inteleg ca am inobilat Nofa si am falimentat-o?
Poti fi mai explicit? :)
 

DeletedUser

pai nofa e trib ma? :)) adunatura aia de "super jucatori" in frunte cu ProfuEditat TT ? :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35797

pai eu cred ca se dizolva fiindca au subestimat un trib mai mic cu care au razboi si nu au colaborat suficient!
totusi pot fi si alte motive
 

DeletedUser

Pentru @CORY:
Nofa a fost rang unu, la un moment dat.
Pentru wapster:
In afara de army, am avut razboi numai cu triburi mai mici. La ce trib te referi?
 

DeletedUser

tocmai .. ati avut razboi cu army si in loc sa ii terminati ati adus toti noobii la voi in trib .. uite unde s-a ajuns cu fuziunea aia .. oricum sper nenea andi sa nu dea stergere .. nu de alta dar vreau sa fie 2 lumi pe care se face de ras(il fac de ras) .. doar ca pe asta ii garantez ca nu o mai castiga
 

DeletedUser

-Nu cred ca au fost noobi cei din army.Au jucat bine in razboiul cu noi(Nofa).De fapt si noi am avut cateva uscaturi.
-Recrutarile cred ca nu au fost bune ulterior, dupa ce i-am luat pe cei din Army. Granita se indeparta in fiecare zi prin recrutari.
Dar intemeietorii Nofa au fost inlocuiti de cei din army, cand se faceau aceste recrutari.
Iti pot spune daca da stergere de cont "nenea andi" ... dar nu stiu cine e. :)
 

DeletedUser

nenea andi e profucv ...ca nu ma mai lasa ramo sa ii zic Editat TT :eek:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35797

pentru anglesey:
Tu nu ai fost pe granita cu noi cred si de aia nu ne stii, razboi cu LegioN care acuma se transforma in 4FUn!!!
o sa merg si eu acolo dar tre sa mai inchei ceva...
Cred ca si aici ati avut de perdut cu aceest razboi
 

DeletedUser29146

Un raspuns pentru ce se intampla acum probabil al trebui sa il dea cei din conducerea nofa,dar ei sunt ocupati cu castigarea lumii 7.Cum am spus pacat de unii jucatori de acolo si pacat ca altii au depus ceva efort pentru a duce nofa unde a fost.
 

DeletedUser

Pentru wapster :
Evolutia razboiului cu Legion, arata ca sunt invingatori. E adevarat ca si-au creat dusmani in sensul de invidie fiindca s-ar fi extins prea mult.Dar cu o politica adecvata poate, puteau sa neutralizeze sau chiar sa o foloseasca in favoarea lor.
Cred ca increderea prea mare in fortele proprii ce ti-o da castigarea unui razboi (ex legion), au facut unele greseli fatale.
Intr-adevar intemeitorii Nofa (ex army) au dat stergere( dar mai au cateva conturi). :)
Nu pot spune ceva de profu, fiindca nu prea a jucat. O singura data am avut de a face cu el. Eram seful grupei.Le-am dat termen 10 zile sa-si refaca atacul, pt a ataca un jucator(sysu). Dupa 6 zile profu si-a rupt atacul de unul singur si ne-a lasat balta. :)
 

DeletedUser

bine ca nu si-a rupt gatul uitandu-se la adversari cum se descurca
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus