Serverul unguresc

DeletedUser

Ceau la toti.

am intrat de control pe serverul vecinilor si sunt cam subtiri baietii cel putin 95% din ei sunt noobisori cu diploma.caut amatori care doresc sa facem un trib pe Lumea 4 la ei ( nu stiu exact cand se va deschide dar urmaresc si voi anunta) .Am observat ca exista echipa de la Slovaci si Polonezi.ma gandeam sa facem si noi un tribulet pe viitoare lume.Ar fii misto treaba sa mai schimbam decorul mai ales ca multi dintre noi nu ne vom putea certa cu ei ca nu stim ungureste si aia nici atata romana si cu engleza mai greu sa stie/stim toti.

Astept amatori.
 

DeletedUser

.....

nu inteleg ce legatura are jocul asta cu genocidul?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6837

si eu dar sa vad cum stau cu timpul...
daca e viteza 2 intru
 

DeletedUser

...........

daca freshul tau de pere se numeste Vilmos Palinka si are ceva grade e ok :D
 

DeletedUser

as dori plz sa ma anuntati si pe mine, nu as vrea sa lipsesc de la asa ceva :D:D
 

DeletedUser12196

nu va suparati dar nu ati face decat sa stricati un server pe care inca se joaca frumos.si fiti pe pace .noi romanii suntem recunoscuti imediat pentru jocul agresiv si prostesc si pentru lipsa de fair play.:)
 

DeletedUser

Ceau la toti.

am intrat de control pe serverul vecinilor si sunt cam subtiri baietii cel putin 95% din ei sunt noobisori cu diploma.caut amatori care doresc sa facem un trib pe Lumea 4 la ei ( nu stiu exact cand se va deschide dar urmaresc si voi anunta) .Am observat ca exista echipa de la Slovaci si Polonezi.ma gandeam sa facem si noi un tribulet pe viitoare lume.Ar fii misto treaba sa mai schimbam decorul mai ales ca multi dintre noi nu ne vom putea certa cu ei ca nu stim ungureste si aia nici atata romana si cu engleza mai greu sa stie/stim toti.

Astept amatori.

Mi 2 Mi 2 :D:D
 
Sus