Setări Opera

DeletedUser25836

nu am retinut numele celui care a postat poza cu fereastra aceea..dar ala nu e win 98/100/ NT?
 

DeletedUser

Luait frate versiune 10 ca e si in romana!Ai tot in romana si mai multe avantaje!Tot ce e mai nou, e mai bun!
 

DeletedUser23476

sau folosityi alte browsere cum este cometbird care e mai bun
 

DeletedUser

cometbird e unb browser foarte slab..cel putin din cate stiu eu! Mozilla Firefox si Opera sunt cele mai folosite!
 

DeletedUser25836

Luait frate versiune 10 ca e si in romana!Ai tot in romana si mai multe avantaje!Tot ce e mai nou, e mai bun!

nu chiar..9 e mai simplu si cu asta vine si utilizarea mai usoara..degeaba ai jdee mii de functii daca nu le folosesti..+ ca nu toti au pc-uri 'bune' si au nevoie de ceva care sa foloseasca mai putine resurse..acum depinde de fiecare.nu poti impune cuiva sa foloseasca vreuna din versiune sau din browse-re.
 

DeletedUser

Se poate face să nu mai apară meniul acela când dai dublu click pe un link?
(Copy, Copy to Note, Speak, etc). Este enervant când dai construcţii sau demolări ...

Iti apare atunci cand vrei sa dai multe click-uri rapide ... sau cel putin atunci imi apare mie :)
 

DeletedUser

Eu am inteles un singur lucru :D Tu dai dubluclick pe link-uri cand e de-ajuns doar unu :)
 

DeletedUser

Ai înţeles prost :)
Şi întreba cineva de ce versiune de windows este. Xp sp2, cu skin clasic :)
Că eu nu am nevoie să-mi arate desktopu ca pomu de Crăciun :D
 

DeletedUser

Acţiune nevalabilă

Greşeala aceasta apare dacă mai există un cont înregistrat pe acest computer. Te rog fă un nou login.
Pagina principală

asta imi apare la OPERA dupa ce am facut toate setarile pe care leati zis voi .mai tre sa fac si altceva?
 

DeletedUser

Problemă rezolvată!

In the menu bar go to Tools > Preferences
In the Preferences dialog click on the ‘Advanced’ tab.
Under the ‘Toolbars’ option, uncheck the following option: “Double-click text to display context menu”.
 

DeletedUser

si toturi eu de ce nu pot sa dau atacurile la secund ?

dupa ati vazut am postat si mai sus ...
 

DeletedUser

Să nu mai deschid o temă nouă, întreb aici.
De ce de fiecare dată când închid Opera, iar apoi când o redeschid, trebuie să fac un nou login pe triburile?
Doar la triburile păţesc asta.
 

DeletedUser3866

Să nu mai deschid o temă nouă, întreb aici.
De ce de fiecare dată când închid Opera, iar apoi când o redeschid, trebuie să fac un nou login pe triburile?
Doar la triburile păţesc asta.

Cred ca intrebarea era diferita:
Pe când cu mozilla poţi inchide browserul după care il redeschizi şi joci in continuare triburile de unde ai ramas, cu celelalte browsere nu o poti face.
Face excepţie Flock. Browser facut de aceeasi familie.
Explicaţie: inchiderea unui browser opreşte sesiunile pe care lucrai in momentul respectiv.
Mozilla este singurul care reactivează aceleaşi sesiuni. celelalte browsere deschid noi sesiuni care bineînţeles nu le mai acceptă serverul triburile.


Stiu că nu aţi inţeles nimic, dar m-am srăduit sa scriu cum puteam mai pe inţelesul tuturor :D
 
Sus