Setari lumea 16

  • Autor subiect DeletedUser26205
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser26205

Propun ca setarile lumii 16 sa fie supuse la vot.Sa se faca un pool (sondaj) in care sa se
bage cateva setari...iar setarile lumii 16 sa fie identice cu setarile care a avut cele mai multe voturi.(scuze ca am folosit de prea multe ori cuvatul "setari")

Astept pareri :)
 

DeletedUser15142

Propun ca setarile lumii 16 sa fie supuse la vot.Sa se faca un pool (sondaj) in care sa se
bage cateva setari...iar setarile lumii 16 sa fie identice cu setarile care a avut cele mai multe voturi.(scuze ca am folosit de prea multe ori cuvatul "setari")

Astept pareri :)

ai macar 200 de pct pe lumea 15?

voi deja va ganditi la lumea 16, in cazul asta de fata esti noob.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26205

Spartule colinda la alta poarta ;) daca ai ceva de spus in legatura cu propunerea e bine, daca nu PA ;)
1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Joker, chiar dacă ar ieşi ceva din sondajul ăsta, deşi mi se pare că ceri cam multă democraţie, rezultatele ar fi ... setări preferate de useri pe forumul extern.
Nu sunt sigur că în momentul de faţă există reprezentativitate din joc pe forum, constat că tot mai mulţi jucători nu mai afişează de ceva timp. Păcat :(
 

DeletedUser26205

Pai setarile din sondaj sa fie facute de un moderator sau de un admin, ca imi imaginez cam ce setari ar baga jucatori :)
 

DeletedUser2168

Am auzit numai cuvantul setari:eek:. Poate face totusi cineva si propuneri?:rolleyes:
 

DeletedUser

La logarea in oricare lume sa apara o fereastra cu un link catre forum :)
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Eu propun aşa : faceţi voi pe forumurile interne sondaje în triburile în care sunteţi, vedeţi ce iese şi apoi le confruntăm. Şi unde întâlnim parametrul cu cele mai multe obţiuni, alegem în setarea preferată ... şi tot aşa.
 

DeletedUser

Propun altceva facem un sondaj de opini pe forumul tribului in care suntem cu cateva
setari pt lumea 16. Si oameni vor alege si dupa cateva zile punem aici pe forum fiecare ce a gasit pe forum si le confruntam. nu?

Punem niste setari aici. Imi dati voie si duapa aia imi spuneti daca sunt bune?

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

La setari avem optiunea "Sondaj de opinii", cred ca Team Triburile ar trebui sa fac niste modele de lumi si noi sa alegem cele care ne plac...
Imi cer scuze pentru exprimare, e cam dimineata.
 

DeletedUser

Asta zicem si eu cineva sa posteze niste setari pt lumea 16 pe care noi le vom afisa pe forumul din lumile 1,2,3,4,5,6,7,8,9.... si vom veni fiecare cu ce a gasit care va avea sondajul cel mai mare va castiga. imi pare rau de exprimare dar imi este somn.
images
 

DeletedUser

eu zic sa fie o lume mai rapida o viteza mai mare de 3 si fara biserica si sa fie la curtea nobila pe nivele la fierarie pana la nivelul 3 asa ar fii fain lumea 16
 

DeletedUser14704

eu zic sa fie o lume mai rapida o viteza mai mare de 3 si fara biserica si sa fie la curtea nobila pe nivele la fierarie pana la nivelul 3 asa ar fii fain lumea 16


Nu se poate viteza mai mare de 2,0.
Lumea ideala ar fi cu viteza 1,6 si la trupe 0,8 , curte nobila - taleri cu cost redus
 

DeletedUser26205

Nu se poate viteza mai mare de 2,0.
Lumea ideala ar fi cu viteza 1,6 si la trupe 0,8 , curte nobila - taleri cu cost redus

fiecare are o lume ideala a lui, de exemplu eu as vrea o lume cam asa

Viteza serverului 2-3
-viteza trupelor 1,5
-Curtea nobila cu 3 nivele (fara taleri)
-Toate trupele (paladin, fara camera de arme)
-Fara biserica
-Fara bonus de noapte
-Moral activ
-Nobilul poate parcurge distanta 100 de campuri
-Limita in trib 80 de membrii
-Se poate alege directia satului de la inceput



Si cam atat :)
 

DeletedUser

fiecare are o lume ideala a lui, de exemplu eu as vrea o lume cam asa

Viteza serverului 2-3
-viteza trupelor 1,5
-Curtea nobila cu 3 nivele (fara taleri)
-Toate trupele (paladin, fara camera de arme)
-Fara biserica
-Fara bonus de noapte
-Moral activ
-Nobilul poate parcurge distanta 100 de campuri
-Limita in trib 80 de membrii
-Se poate alege directia satului de la inceput



Si cam atat :)


Oftez pt aceste setari. Daca se poate 3 inloc de 2-3 si 2 inloc de 1,5. multumesc
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus