Setari lumea 16

  • Autor subiect DeletedUser26205
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser15142

am jucat DS-lan LocalHost acasa m all in one lua de pe situl oficial si sa stii ca rezsita la viteza 4 , si nici macar nu schita un gest , mergea ca o lume reala , lumea 9 find lansata atunci , a fost o lume cu mari probleme la inceput era un lag foarte mare , mergea perfect! la viteza 4 deci noi care aveam hosturi .ro nu reusit sa tinem viteza 3 , sa stiti ca nu de asta nu se fac lumi cu viteza 3 , ci , daca sar faca in 2 saptmanai ar avea lume nobil , in 4 deja 10 sate , in 1 an ar avea milioane si zeci de milioane ;)
 

DeletedUser4610

am jucat DS-lan LocalHost acasa m all in one lua de pe situl oficial si sa stii ca rezsita la viteza 4 , si nici macar nu schita un gest , mergea ca o lume reala , lumea 9 find lansata atunci , a fost o lume cu mari probleme la inceput era un lag foarte mare , mergea perfect! la viteza 4 deci noi care aveam hosturi .ro nu reusit sa tinem viteza 3 , sa stiti ca nu de asta nu se fac lumi cu viteza 3 , ci , daca sar faca in 2 saptmanai ar avea lume nobil , in 4 deja 10 sate , in 1 an ar avea milioane si zeci de milioane ;)

Aveai localhost, nu jucau mai mult de 10..aici joaca mii de jucatori...
 

DeletedUser

am jucat DS-lan LocalHost acasa m all in one lua de pe situl oficial si sa stii ca rezsita la viteza 4 , si nici macar nu schita un gest , mergea ca o lume reala , lumea 9 find lansata atunci , a fost o lume cu mari probleme la inceput era un lag foarte mare , mergea perfect! la viteza 4 deci noi care aveam hosturi .ro nu reusit sa tinem viteza 3 , sa stiti ca nu de asta nu se fac lumi cu viteza 3 , ci , daca sar faca in 2 saptmanai ar avea lume nobil , in 4 deja 10 sate , in 1 an ar avea milioane si zeci de milioane ;)

Si eu cred ca e mai bine asa sa fie foarte rapida lumea. Noi ne dezvoltam repede si aici se va pune pret pe armata.


asta cred eu.
 

DeletedUser

Nu ma bag acolo pentru ca nu vreau sa pierd bani degeaba sunt jucatori care triseaza sau ........ Am jucat pe un server care orce dura 1 secunda dar dupa o vreme sa mai marit timpul si e mai fain daca vreti siteul ceretimil pe privat. App serverul e in lucru de a traduce nu e total roman. am avut 2000000 de puncte si am fost pe locul 2. scuze de mesaj dar mi-am spus pasul daca vreti pe privat.
 

DeletedUser15142

Nu ma bag acolo pentru ca nu vreau sa pierd bani degeaba sunt jucatori care triseaza sau ........ Am jucat pe un server care orce dura 1 secunda dar dupa o vreme sa mai marit timpul si e mai fain daca vreti siteul ceretimil pe privat. App serverul e in lucru de a traduce nu e total roman. am avut 2000000 de puncte si am fost pe locul 2. scuze de mesaj dar mi-am spus pasul daca vreti pe privat.

e ilegal. servar online sunt ilegale.

@takeshi jucam cu buti
 

DeletedUser14704

Nu ma bag acolo pentru ca nu vreau sa pierd bani degeaba sunt jucatori care triseaza sau ........ Am jucat pe un server care orce dura 1 secunda dar dupa o vreme sa mai marit timpul si e mai fain daca vreti siteul ceretimil pe privat. App serverul e in lucru de a traduce nu e total roman. am avut 2000000 de puncte si am fost pe locul 2. scuze de mesaj dar mi-am spus pasul daca vreti pe privat.


Serverele DS-LAN sunt ilegale iar pe speed poti juca si gratuit nu doar cu puncte premium. Daca prinzi un loc intre limita de jucatori joci gratuit acea runda ;)
 

DeletedUser

asa este. dar cum ideea initiala a fost setarile lumii 16 printr-un poll cred ca doamna moderator a facut spam. va acordati 5 puncte?
scriind in modul caracteristic; am observat ceva interesant: exact cand se vorbea de l 13 si toti isi dadeau cu parerea ca ar trebui sa fie facuta fara biserica, au aparut setarile: fara biserica
la l15 cu vreo 2 saptamani se vorbeau de aparitia unei noi lumi clasice; ca o concluzie avem o lume relativ clasica.
deci eu cred ca cineva tot citeste aceste propuneri si mai ales le ia in seama.

 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Aşa este Misty ... nu este o coincidenţă faptul că setările lumilor viitoare sunt în conformitate cu cerinţele jucătorilor. Din păcate astefel de iniţiative se pierd în discuţii irelevante pentru care s-ar cere alte teme (gen TW pe DS-lan, legal/ilegal şi speed).

O setare fără precedent ar fi cea propusă de ceva timp de theory, de a nu putea alege direcţia de start.
 

DeletedUser

pentru asta avem moderatori buni. sa curete temele de spam si sa ramana ideile care sunt la subiect. si spamul (fie el facut si de catre un moderator sa fie sters).

ideea de a nu iti putea alege directia de start cred ca e cea mai buna si asta din mai multe motive (cred ca o sa scriu mult dar ma scuzati e urat afara si nu am ce sa fac)
- astfel triburile cu celebritati nu s-ar mai face. triburile cu jucatori foarte buni si jucatori slabi nu s-ar mai "razboi"
- ar arata daca chiar un jucator este bun (aici ar intra caracteristica de flexibilitate a fiecarui jucator). capacitatea de a adapta
- ar fi inedit si ar capta atentia intregii comunitati triburile
- si ideile astea ma duc la un server high performance unde nu se poate intra decat cu pp pe o viteza mai mare de 2 care sa tine cateva luni (max 3)
din cate am inteles asta inca nu e posibil
 

DeletedUser15142

Oare de ce moderatori nu isi acorda 5 puncte sau warn? ! bine inteles , sunt moderatori.
 

DeletedUser184

cam devreme vreti lumea16 - abea a inceput 15, drept urmare va cam pripiti.

topic inchis.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus