Sfarsit de Runda

  • Autor subiect DeletedUser3568
  • Data de început

DeletedUser3568

Sa incheiat prima runda de pe speed...ce parerea aveti desprea ea?
 

DeletedUser

Acum sunt obosit... revin mâine, dupã un somn dulce ºi mai scriu câte ceva... :)
 

DeletedUser6

Multe felicitari lui vadimash pentru o victorie meritata. Deasemenea as vrea sa-i remarc pe aiurea si best(desi s-a lasat va asigur ca poate castiha o runda de speed oricand vrea el fara sa aiba vreo problema). Multe felicitari tuturor jucatorilor si ne vom vedea in runda urmatoare.
 

DeletedUser

Multe felicitari lui vadimash pentru o victorie meritata. Deasemenea as vrea sa-i remarc pe aiurea si best(desi s-a lasat va asigur ca poate castiha o runda de speed oricand vrea el fara sa aiba vreo problema). Multe felicitari tuturor jucatorilor si ne vom vedea in runda urmatoare.

felicitari lui vadimash.. si desigur si lui noobkiller care am vazut ce atacuri poate sa organizeze :D

best..ce sa zic.. nu l-am vazut asa activ..s-a ridicat si el la sfarsit oleak..sub umbra celorlalti..avantajul calaretului :p
 

DeletedUser

Felicitari Vadimash,Talibane,Aiurea...Bravo
Runda urmatoare joc pe contul meu si sper sa termin in top10 :)
 

DeletedUser

speedss1.png


felicitari castigatorilor si de fapt, tuturor participantilor care au rezistat pana la final :)
 

DeletedUser

Felicitari lui vadimash, noobkiller, aiurea si Thorak30 (si celor care i-au 'ajutat') :)
 

Bogdan3L

member
Scor reacție
0
si uite asa prima mea runda de speed a luat sfarsit.
Felicitari lui vadimash pt primul loc, dar si lui talibanu jules si aiurea
vokiel poate next time nu te mai lasi si jucam o runda impreuna
 
Ultima editare:

DeletedUser

vreau sa le multumesc prietenilor care au fost linga mine... in special lui aiurea- ca intotdeuna era nemultumit de mine, lui jules ca isi gasea timp pentru acest jok chiar daca era in plina sesiune (restantele se iau in toamna) :p, lui thorak30 care de cite ori lam rugat sa ma ajute nu a ezitat :d sa isi arate spiritul sau de coechiper si nu in ultimul rind lui NoobKiller, care e un jucator de top 3 pe orice server diferenta dintre noi au facut-o cele 300 de atacuri pe care lea primit in ultima zi de speed si celor care au inceput de la margine

respect pentru i eat grass pentru modul in care a reusit sa reziste de 2 ori la atacurile mele si a colegilor mei, pacat ca nu eu ti am luat ultimul sat... dar tot la mine a ajuns pina la sfirsitul rundei :p

va multumesc

P.S. succes la toti jucatorii si sper sa ne revedem in o alta runda de speed pe .ro
 

DeletedUser1924

Felicitari lui vadimash, noobkiller, aiurea si Thorak30 (si celor care i-au 'ajutat') :)

Denisa a fost cea mai tare...se chinuia sa ia satele mele si de oboseala dadea cate 8 atacuri pe un sat si uite asa a castigat vadimash :)))
 

DeletedUser

Sorry... wasn't me... eu pasteam caprele lui Chupacabra la ora aia :rolleyes:
 
Sus