sfat

DeletedUser

nar fi mai belea daca ar exista mai multe rase de triburi???dau un exemplu acuma:barbari,traci,maimute :D etc...si fiecare sa aibe un pachet grafic diferit al cladirilor etc..in fctie de civilizatie(asta numai daca se poate)...da desigur sa ne putem si ataca intre noi...adika daca yo sunt barbar sa pot sa atac si alt trib de barbari..sa atacam pe cn vrem..dar cand intram intro alianta sa poata intra doar o singura rasa..cu ceilalti sa putem face doar PNA...nar fi misto?????
daca nu va place ideea mea ati putea doar sa implementati cateva lucruri..o grafica mai belea..si stiu yo..sa te atace sate de barbari....in sate parasite sa fie lupi,pantere,extraterestrii care sa te atace :D etc..si stiu yo.o batalie cu un sat..sa tina vreo 10 min...nu cum am ajuns in satul respectivului sa si incheiat batalia..si mi se intoarce armata imediat..
ASTEPT PARERI!!da sa nu sariti pe mn...miam dat doar cu parerea...da yo cred ca jocul ar deveni mult mai interesant....cu aceste implementari
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8312

Asta cu mai multe rase e inspirata din travian...:))

Si daca dai peste o turma de elefanti ..si iti omoara un sat de atac..de care depindea cucerirea altui sat..pe care te`ai chinuit sa il ataci la secunda...nu o sa iti vina sa iti bagi unghia in gat??
 

DeletedUser

mda...nui buna faza aia am editato cu altceva....MAM INSPIRAT DIN TRAVIAN????asa e acolo???nu stiam.......yo nu ma joc travian..am vazut la scoala la un prieten cum e si e naspa..grafica de desene animate.......NASPA
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Haideti sa facem topicul asta despre ce ar trebui introdus in JOC:rolleyes:
 
Sus