Shadow vs W.S.T

  • Autor subiect florinel the lord of war
  • Data de început

DeletedUser

Ups sa modificat din nou:
Side 1:
Tribes: Shadow
Side 2:
Tribes: TSL, BatMan, *L.C.N, *LCN*, 4Asi!!, 4 asi

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 56
Diferență: 53

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 0
Diferență: 3

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,129
Tabăra 2: 74,981
Diferență: 69,852

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,129
Tabăra 2: 0
Diferență: 5,129

chart



Ad1TzU astăzi la ora 06:59
Cine are atacuri si poate ataca sa dea pe cei din Shadow, eu astazi mi-am propus sa ii rup toate satele lui YadHeld am inceput deja. Va astept sa ma contactati daca vreti sa atacam !

Am puso ne sterg baietii de pe harta=))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8835

de fapt, mi se pare ca de-abia va baga in seama; 5129 de puncte in 3 sate sunt numai inactivi, fara suparare...
 

DeletedUser

mie nu mi se pare asa..
Acum eu iau un sat de 4k puncte..fost membru in familie dupa ce e spart a iesit.
Acum o sa vina si satele mai mari deocmadata colegul meu a cucerit niste sate din apropierea lui.
Pe langa noi 95% sunt ferme
 

DeletedUser8835

Important e dezonodamantul razboiului, ce-i drept, nu doar "perversa ca pe Tg. Ocna":))

Mult succes!
 

DeletedUser

mersi..:d
Dupa situatia de fata tragem sperante ca tribul LCN sa cada in 2-3 saptamani
 

DeletedUser29146

Eu nu inteleg de ce pui statistica a tribului tau impotriva a altor 6,cand voi luati sate de la cate triburi 1? Corecteaza-ma
 

DeletedUser

pentru ca sunt o familie...ei lupta impreuna..toti ne au tercuti la dusmani..
 

DeletedUser

hai ca te-am bagat si eu in seama sa nu te superi..posteaza si acum rapoartele etc..
 

DeletedUser

DeletedUser

hmm mama ce ghinion mi-au laut baieti un sat,..
Era praospat cucerit..idu la nivel 8 nu merita aparat..

Oricum o sa revenim acum cand am ramas daor noi 4..pacat ca unu nea tradat si nea costat foarte mult
 

DeletedUser

asta vream sa fac sa dau recuperare sa ii moara si atacul si tot..
Dar unul a is ca am blindeaza el..ca sa ii golim satul si la atacator..am is oki trimtei sprijin dar a trimis 3 lanci..si dupa nu am mai putut da recuperarea.
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
florineleee te credeam profesionist.pentru orgoliul tau faci un gest prostesc.doar sunteti in centrul nostru,nu ne-am ocupat de voi,avem probleme mai mari acum.
hai ca se intoarce sefu' din vacanta si ne apucam de treaba.succes!daca asta se poate considera "razboi" :))
 

DeletedUser

florinele am revenit :)) =)))) vrei sa te faci de ras si in public ? nu e de ajuns ca v-am dat cate un bobarnac, am crezut ca te astamperi, noi nici nu ne punem mintea cu voi bai baiatule, gandeste-te ca daca vreau pana maine seara nu mai ai sate, noi suntem ocupati cu altele, nu jucam bambilici ! gandeste-te doar ca lui YadHeld in cateva ore i-am facut toate satele praf de unul singur si tie ti-a fost luat un sat, eu zic sa te gandesti mai bine baiatule inainte sa faci astfel de afirmatii despre familia noastra, in primul rand te faci tu de ras si faci si tribul Shadow de pe alte lumi, eu zic ca mai bine bei un suc, te relaxezi si ia-o usor spre margine tati, eu iti zic doar sa stai cuminte, gandeste-te ca am zguduit renumitul trib HAITA intr-un weekend, voi sunteti 3 oameni in trib din care 2 conturi sunt ale tale =)))))))))) chiar crezi ca nu avem ce face ? :))
 

DeletedUser

aditzule draga suntem asa de slabi incat lai atacat pe yadheld insa nu ati reusit sa-i luati nici macar un sat.
Ai dat circulare prin trib sa ne atacati cu toti...da am pierdut un sat si am luat 3...am motivele mele pentru care nu am aparat satul acela.
Un lucru nu stii tu eu prefer sa ies cu onoarea de pe lumea acesta nu sa iau sate fara lupta cu mi-ai propus...insa sa ma faci de ras nu cred ca poti.

lol Tribul shadow a mai fost pe vreo alta lume?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

lol a mai fost pe vreo lume cu exceptia 5?:) avea prescurtare shadow?:)

sorine nu e orgoliu chestia aia se numeste onoarea,eu joc jocul asta sa ma distrez nu sa mint si sa iau sate dupa ce l-am fraierit pe X.
Asa pe jocul asta am eu un principiu:
"Prefer sa mor cu onoarea decat sa traiesc fara ia"
 

DeletedUser8835

fara ea, care este...

oricum denumirea triburilor, si aici ma refer mai mult la asa numita plagiatura a triburilor, mi se pare o mare, dar mare prostie; daca se desfiinteaza si apoi se reinfiinteaza pe o lume un alt trib cu aceleasi caracteristici, dar alti membri, mai vorbim...dar asa, cand vorbim de lumi diferite, e ca si cum gasesti pe Marte viata si o tara numita Romania, si ii acuzi pe bietii martieni de plagiat:)))

am cam dat-o-n off-topic, dar daca razboiul nu misca...
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
mda,romana "e grele"
razboi aici exista dintr-o singura perspectiva,credeti ca un trib de loc 20 acorda atentie unuia de pe 180?(zi mersi ca v-am pus mai sus)
aceasta discutie este de off-topic :))))
nu imi pasa ce zice florinel,mi-am facut o parere buna despre el.pacat ca mi-o schimba.si este orgoliu,daca ai fi stiut ce inseamna un trib ti-ai fi dat seama ca te vom ajuta si nu ai fi incercat sa ceri invitatii peste tot ;)
in fine,nu as fi intervenit daca nu aveai gura mare si nu ai fi atacat familia.acest lucru ma deranjeaza,fiind unul din fondatorii ei...

nu mai comentez nimic si,hai sa zicem,in 2 saptamani tragem linie.as fi vrut sa ma las de aceasta lume dar m-ai facut sa revin asupra deciziei.cred ca ar trebui sa iti multumesc!
si inca o chestie,parca ziceai ca esti,citez:"unul dintre playeri emblematici ai triburile.ro".pai eu am vazut tribul shadow pe 3 lumi.e drept,au disparut repede,dar au existat.pe .net nici nu mai vorbesc de renumitul trib Shadow de pe lumea 27,care are parca in jur de 90% din harta.
asa ca termina cu "lol" si nu te mai mira ca nu e inventie proprie...
 

DeletedUser

eu nu am avzut niciodata tribul shadow pe .ro, defapt nume acesta vine de la o guilda pe care o am pe WoW...dar am sa schimb numele.

Iar pe .net nu am jucat

Am cerut invitatie peste tot? din cate imi amintesc aditzu a tot insistat sa vin la voi,totusi atat timp cand ne atacati in grup cred ca ne dati importanta.

am spus ca am lipsit 2 ani..nu am apucat tribul shadow...o sa scimb numele in NS
 
Ultima editare de un moderator:
Sus