Sindicatul jucatorilor

  • Autor subiect DeletedUser11712
  • Data de început

DeletedUser11712

Titlul , e o aberatie, sunt sigur... mai degraba ar trebui spus "Sindicatul platitorilor de premium" :))
Cred ca proprietarii acestui joc ori sunt nebuni, ori vor sa mearga conform vorbei unui politician de pe la noi :"sa le luam si zaharul din ceai".
Dupa cum se observa(uitati-va pe TWstats http://ro.twstats.com/index.php?page=poll&id=9 ) si chiar pe forumul acesta pe care postez si eu, peste 80% dintre jucatori cer viteza serverului 2. Dar, ce primim?!... viteza 1, tabere militare, bonus de noapte inactiv, paladin cu arme, biserici, tra,la,la...lu,lu,lu... intr-un cuvant prostii. Stiu ca e bine cand profiti de pe urma dependentilor, la fel ca si in alte "indeletniciri", dar cred ca e bine sa tii cont si de dorinta acestor dependenti atunci cand scoti un nou produs pe piata.
 

DeletedUser

pai ce vrei tu acum ? la viteza 2 totul ruleaza mai repede , jucatorii activi cu stiinta jocului cresc mai repede iar cei mici dispar la fel de repede . profitabil cum e , multi playeri sau putini ? si atunci cum vrei sa tina inno cont de noi ?
 

DeletedUser

Nu stiu cum ai calculat tu,Franco,ca 80% din jucatori vor viteza 2,dar iti garantez ca nu e asa.Probabil sunt multi care vor viteza 2,dar nici chiar 80%(asta ar insemna aprox. 100.000 de jucatori).Viteza 2 inseamna sa stai non-stop la calculator(asta in cazul in care intri sa joci),sa renunti la viata privata,si sa bagi bani in premiumul deja scumpit drastic de acei "nebuni" cum ii numesti tu.
 

DeletedUser33560

Jocul e ok asa cum e acum!mai lasa-ti astea cu cont premiu,nu te obliga nimeni sa iei,ma bucur cnd recunoasteti k sunteti DEPENDENTI!
 

DeletedUser

81,9% care au votat acel poll vor viteza 2..

Da, eu vreau viteza 1.5 , fara biserica , paladin cu camera , bonus de noapte activ... Sau 2 cu aceeasi configuratie..
 

DeletedUser

81,9% care au votat acel poll vor viteza 2..

Da, eu vreau viteza 1.5 , fara biserica , paladin cu camera , bonus de noapte activ... Sau 2 cu aceeasi configuratie..

La acel poll poti vota si de 100 de ori.Deci nu cred ca tocmai corect...mai degraba ar trebui sa se faca un poll aici,pe forum,pt. a vedea intradevar cum stau treburile.
 
Sus