Sistemul Inamici Invinsi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Buna, am vazut ca azi s-a implementat un nou sistem numit inamici invisi. As dori sa aflu cum functioneaza sistemul :confused:
 

DeletedUser

Salut, tin sa te anunt ca acest sistem este inclus in joc inca de la aparitia lui :). Iar el functioneaza pe baza trupelor pierdute. La inamici invinsi aparare cresti cu cat dusmanii isi pierd mai multe trupe atacandute. Iar la atacatorii cu cat distrugii mai multe trupe dusmanilor atacandui. Lamurit?
 

DeletedUser

Salut, tin sa te anunt ca acest sistem este inclus in joc inca de la aparitia lui :). Iar el functioneaza pe baza trupelor pierdute. La inamici invinsi aparare cresti cu cat dusmanii isi pierd mai multe trupe atacandute. Iar la atacatorii cu cat distrugii mai multe trupe dusmanilor atacandui. Lamurit?
Da sunt lamurit, dar de ce eu abia azi am vazut chestia cu inamici invisi, si joc de mult timp triburile :D
 

DeletedUser

Puncte: 3.527
Rang: 3181
Inamici învinşi: 380 (14041.)
Trib: X

El probabil aici se refera
 

DeletedUser

legat tot de asta... am observat unele erori, sau poate nu m-am uitat eu bine :d deabia daca omoram cateva trupe si crestea foarte mult punctajul la atacator... am calculat pentru primul meu atac pe lumea 7 ca am omorat cam 100 populatie si la rank imi aparea 308 ... depinde cumva de punctaj ?
 

DeletedUser

poate nu stie ce e in paranteze (rangul) sau daca e ca atacator sau ca aparator (e per total).
 

DeletedUser

nuuu , nu la asta ma refeream... am dat la lista de pozitionare... numai conteaza oricum, e bine ca mi-a pus in plus si nu in minus :)
 

DeletedUser1195

Salut, tin sa te anunt ca acest sistem este inclus in joc inca de la aparitia lui :). Iar el functioneaza pe baza trupelor pierdute. La inamici invinsi aparare cresti cu cat dusmanii isi pierd mai multe trupe atacandute. Iar la atacatorii cu cat distrugii mai multe trupe dusmanilor atacandui. Lamurit?

Nu,acest sistem nu este inclus in joc de la inceput,ci de ieri dupa amiaza.Este o noua updatare a versiunii 4.4.
Informatii suplimentare gasiti pe forumul extern la Anunturi.
 

DeletedUser

Nu,acest sistem nu este inclus in joc de la inceput,ci de ieri dupa amiaza.Este o noua updatare a versiunii 4.4.
Informatii suplimentare gasiti pe forumul extern la Anunturi.


Nu vreau sa te contrazic dar... totusi cred ca toti stiu de acest sistem inca de cand a apaut jocu :). Cum poti sa spui ca a aparut de ieri? Ieri doar s-a adaugat punctajul de la inamici invinsi la descrierea fiecarui jucator. :)
 

DeletedUser1195

tu poti sa ma si contrazici ,ca nu-i cu suparare. :) Dar exact la asta se referea cel care a pus intrebarea:la faptul ca de ieri a aparut punctajul din clasamentul jucatorilor invinsi la profilul jucatorilui.
Unii considera(iar eu ma numar printre ei) ca acest clasament este mai relevant decat clasamentul pe puncte si e foarte bine ca el este vizualizat printr-un simplu click pe nick-ul jucatorului respectiv.
 

DeletedUser

Buna, am vazut ca azi s-a implementat un nou sistem numit inamici invisi. As dori sa aflu cum functioneaza sistemul :confused:

Eu inteleg din asta ca nu stia de sistemul inamici invinsi inca de la inceput. Tu nu? Intradevar este mai relevant acest clasament deoarece afli mai repede punctele unui jucator privind inamicii invinsi. :)
 

DeletedUser

dar intre paranteze ce este scris?
inamici invinsi 400.000 (5233.)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus