Site-uri ce merita citite

  • Autor subiect DeletedUser38217
  • Data de început

DeletedUser706

http://azteculphotography.wordpress.com/

Un blog cu si despre fotografie amator .

150947_10200171046697685_904966711_n.jpg
DSC04257.jpg
 

DeletedUser

Pronosticuri sportive gratis, cu surse din întreaga lume, 100% sigure, meciuri manipulate cu informații direct de la cluburi găsiți la această pagină de facebook, formată de un grup de români serioși, care lucrează doar cu oameni serioși, care au legături și relații peste tot.

Haideți să îi ajutăm cu un LIKE și un SHARE pe contul fiecăruia de facebook, pentru că merită, doar uitați-vă pe pagina lor, câte meciuri sunt ieșite și toate gratis.

Romanian Fixed Tips
 

DeletedUser

Profit Forum

Este un forum despre investitii si bani online, la moment este la inceput de cale, dar cu ajutorul vostru poate ajunge unul dintre cele mai mari din Romania in acest domeniu.
 

DeletedUser40036

exista vreun mijloc de a downloada de pe scribd(exceptand chestia cu premium)?am incercat sa iau ceva de pe scribd toata ziua si tot nu am reusit....iar pe net nu am gasit ce vroiam de pe scribd.e cel mai ciudat site pe care l-am intalnit acest scribd:((
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Iti dau un pont, daca nu reusesti download, fa print screen, apoi intra in paint, CTRL+V, salvezi in jpeg. si ti-ai rezolvat problema. Eu aveam in timpul facultatii, cam o suta sau mai multe de carti fotografiate...e simplu si ieftin. :)
 

DeletedUser39777

exista vreun mijloc de a downloada de pe scribd(exceptand chestia cu premium)?am incercat sa iau ceva de pe scribd toata ziua si tot nu am reusit....iar pe net nu am gasit ce vroiam de pe scribd.e cel mai ciudat site pe care l-am intalnit acest scribd:((

Iti faci cont pe site-ul lor, uploadezi orice fisier de tip text si ai 24 de ore la dispozitie sa descarci orice... e mai simplu decat sa faci 100 print-uri, mai ales daca iti trebuie un referat care are peste 50 pagini.
 
Sus