Skin

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

da au jucat si pe lumea 8 ... eu nu am fost atunci :) dar ei au jucat si acolo ...
 

DeletedUser

nu aveti alti adversari pentru ca aveti cu toti aliante si pna`uri vrei sa ti le insir eu ?


Aliaţi
TigerS
-=BA=-
TRB
Tig3rs
KASTA
A.R
RAI
C.K.
C~d~U
~AaD~
~f.p~
=DA=
DRAGON

Pact de neatacare (PNA)
Creed
R~B
~NK~
*I**D*
TRB~A
-R.W-
~BSK~
~R-W~
PiraT

Duşmani
SKIN

.... asa ca te rog eu frumos :)

si numai modifica rezultatele la twstats , care este cu adevarat interesat .... va da el la statistici sa vada ca noi avem avatantaj :)

daca e sa fac un calcul ar veni 15x 40-50 membri = aprox. 600-700 jucatori(aliati) + 9x 40-50 membri = apro. 400 jucatori(pna) vs. unui trib de 35 membri

adica 1 skin(os) vs. 30 mamuti..cam slabutz,ar mai trebui sa faceti 7-8 aliante si vreo 4-5 pna-uri ca sa fiti la egaliatate =))

felicitari skin(osilor) ati demonstrat si pe lumea asta ca sunteti un trib de top :)
 

DeletedUser

diplomatia unui trib spune multe....mai ales ca cine se aseamana se-aduna ;))
s-au strans 9 triburi :O mie inca imi vine sa cred ca a fost o gluma proasta :eek:
 

DeletedUser27751

daca e sa fac un calcul ar veni 15x 40-50 membri = aprox. 600-700 jucatori(aliati) + 9x 40-50 membri = apro. 400 jucatori(pna) vs. unui trib de 35 membri

adica 1 skin(os) vs. 30 mamuti..cam slabutz,ar mai trebui sa faceti 7-8 aliante si vreo 4-5 pna-uri ca sa fiti la egaliatate =))

felicitari skin(osilor) ati demonstrat si pe lumea asta ca sunteti un trib de top :)

La ce bun daca se lasa ?
Pacat ... :(

Cat despre aliante ..haideti,nu fiti rai .. asa cum zicea cineva mai devreme,"cine se aseamana se aduna" .
Cat de buni erau cei 600-700 de aliati si cei 400 de PNA;isti daca nu au fost in stare sa ii gadile ?
Din astia cati or fi participat la lupta ?
Daca restul hartii ar fi numai dupa cucerit sate de barbari,ar fi normal ca cei 35 uniti sa razbata :)

Oricum felicitari ..banuiesc ca stiu ei cei care au postat (felicitari) pe aici ceva :p

PS: puteti juca si mai moale o vreme .nu aveti nimic de pierdut ..asa cum zicea razacs,poate e acum o perioada mai incarcata,dar in timp veti regasi timpul liber necesar :p
 

DeletedUser

Cum spuneam , diplomatia aia de sus e o aberatie orcum va multumim ca ne faceti reclama iar in ipoteza in care as fi reusit sa fac atatea aliante si sa mobilizez atatia oameni sub un ideal nu reiese niciunde rusine ba chiar din contra, nu exista nici o regula privitor la diplomatie.
O zi buna tuturor nu cred ca mai am ceva de zis.
 

DeletedUser

daca e sa fac un calcul ar veni 15x 40-50 membri = aprox. 600-700 jucatori(aliati) + 9x 40-50 membri = apro. 400 jucatori(pna) vs. unui trib de 35 membri

adica 1 skin(os) vs. 30 mamuti..cam slabutz,ar mai trebui sa faceti 7-8 aliante si vreo 4-5 pna-uri ca sa fiti la egaliatate =))

felicitari skin(osilor) ati demonstrat si pe lumea asta ca sunteti un trib de top :)

N-au ajuns nici la 5 mil de pcte, n-au castigat nici un razboi mare.. si se lasa.. dar au demonstrat ca sunt un trib de top ??? :) Poate dupa standardele voastre ca probabil aveti in plan cam acelasi lucru. Daca erau un trib DE TOP ramaneau in joc.. si maturau cu "noobi" care si-au permis sa cladeasca o diplomatie impotriva lor (asta in conditiile in care SKIN a fost 0 la capitolul diplomatie). Daca ati ajuns sa jucati triburile pentru maxim 2 luni e problema voastra.. dar nu cred ca e cazul sa faceti glume pe seama altora care gandesc pe termen putin mai lung. In ceea ce priveste GOD te asigur ca vor ramane maxim 2 aliante intr-un viitor destul de apropiat.. si nu e problema noastra ca cei din SKIN n-or sa mai fie inca in joc la momentul respectiv. Eu unul i-as ruga sa ramana in joc pentru ca sunt mai mult decat convins ca razboiul asta s-ar incheia in defavoarea lor.. si ar fii un act de lashitate sa se "lase" acum ;) Dar daca aleg totusi sa puna coada pe spinare.. macar sa o faca in linishte si sa nu astepte vreo festivitate de retragere ;) Pacat totusi ca se gasesc alti 15.000 de quiteri care sa-i aplaude ;)
 

DeletedUser

mare jucator esti tu ... intradevar
pai este si normal sa ne faceti la un momendat ,, poate ,, nu asigur asta , voi sunteti 20 impotriva noastra :))

pentru ca sunteti constienti ca singuri nu aveti ce sa ne faceti ... si ati facut aliante in stanga si-ndreapta ca sa puteti sa ne luati cateva sate :(
 

DeletedUser

@faQer: punct ochit

@rAz4cs: Mai bine va vedeti de joc si lasati externu ca aseara ati mai pierdut un sat cat timp faceati posturile
 

DeletedUser

terminati cu exagerarile , ca suntem 20 triburi , ca suntem 600-700 oameni...daca pe voi atat va duce capul sa credeti ca dam 20 triburi sau 600-700 oameni in Skin, eu nu mai am nici un comentariu...
pai unde ar fi pozitionati pe harta astea 20 triburi, sau 600-700 oameni??? toate in jurul Skin-ului ??? banuiesc ca se dau atacuri si de la 5-6 zile de curatare si de la 10 zile cu nobili , nu-i asa????


dar e normal sa gasesti scuze si motivatii ptr neputinta...

no coment...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

terminati cu exagerarile , ca suntem 20 triburi , ca suntem 600-700 oameni...daca pe voi atat va duce capul sa credeti ca dam 20 triburi sau 600-700 oameni in Skin, eu nu mai am nici un comentariu...
pai unde ar fi pozitionati pe harta astea 20 triburi, sau 600-700 oameni??? toate in jurul Skin-ului ??? banuiesc ca se dau atacuri si de la 5-6 zile de curatare si de la 10 zile cu nobili , nu-i asa????


dar e normal sa gasesti scuze si motivatii ptr neputinta...

no coment...

nu e nici o scuza,una e cand esti inconjurat de albastru pe tot k-ul(ex. vostru) si stati relaxati ca nu va ataca nimeni acolo la caldurica(bineinteles ca blindati granita cu skin- daca va duce capul) si alta e sa fii inconjurat de rosu(ex skin,diplomatie 0)...la cum arata statistica as fi tacut in locul vostru..in afara de skin cu ce triburi bune va mai luptati?


neputinta..dau dovada triburile care fac aliante si pna-uri impotriva unui singur trib :rolleyes:

@faQer - de unde ai mai scos-o pe asta cu 5mil pct?...daca renuntau la 49 de mil pct imi spuneai ca nici macar n-au ajuns la 50 mil pct si renunta,halal trib de top..corect?:confused:
cat despre God-ul tau si cele 2 aliante despre care vorbesti,e chiar neinteresat,mai ales dupa ce v-ati facut de ras cu diplomatia aia(bineinteles ca ati recrutat cu timpul jucatori mai maricei si ati redus aliantele - pna-urile) insa cei din skin sunt in aceeasi formula ca si atunci cand au ales zona la inceput :)

lingeti-va ranile pe forumul vostru comun,ca aici se discuta despre altceva..:rolleyes:
 

DeletedUser

Stiti ce , eu ma uit si citesc in fiecare loc al acestui forum , dar asa ceva nu pot sa imi imaginez.

Cei care sunteti contra skin : ce aveti lor sa le spuneti sa taca , conduceti in statistici?
Aveti o diplomatie atat de bine stabilita ?
Sunteti jucatori de topul 10?


Dupa

daca e sa fac un calcul ar veni 15x 40-50 membri = aprox. 600-700 jucatori(aliati) + 9x 40-50 membri = apro. 400 jucatori(pna) vs. unui trib de 35 membri

adica 1 skin(os) vs. 30 mamuti..cam slabutz,ar mai trebui sa faceti 7-8 aliante si vreo 4-5 pna-uri ca sa fiti la egaliatate =))

felicitari skin(osilor) ati demonstrat si pe lumea asta ca sunteti un trib de top :)

eu zic ca a exagerat

sa zicem 400 de aliati + 100 Pna = 500 de Aliati + 50 de membri = 550 de oameni contra unui trib , Skin care din cate vad pe fiecare lume unde a jucat se respecta prin locul 1 in statisticile cu triburile invinse , ciudat este faptul ca dupa ce aveti o asemenea diplomatie , m-ai aveti si tupeul sa veniti aici pe extern sa spuneti ca suny 8 aliante , mie unul imi este greu sa inteleg astfel de mentalitati .

Plus ca 50 contra 550 este o proportie foarte avantajoasa skin , trebuie sa m-ai provocati inca 6-7 triburi poate dupa alte 20 de pna-uri , si aliante se vor vedea rezultatele .

Mult succes Contra skin , abea astept sa ii faceti sa dea stergere cont pe faptul ca numai aveau ce sa faca.

Imi cer scuze ca am commentat aici sper sa nu jignesc pe cineva mi-am zis parerea , independenta face de oricine , daca cineva isi asuma dreptul de a-mi commenta de rau acest post este rugat sa se uite pe harta si sa taca.
 

DeletedUser

(asta in conditiile in care SKIN a fost 0 la capitolul diplomatie)
dacă nu ai diplomaţie nu înseamnă că eşti 0, nu văd logica, fiecare trib are propria lui politică, tu consideri că mai multe alianţe/pacte arată cît eşti de diplomat? Pe lumea 8 cînd am jucat, eram trib de 5 oameni, o bună perioadă fără nici o diplomaţie, apoi mai tîrziu cu Gods alianţă şi am supraveţuit bine-mersi.



PS dar aliaţii voştri actuali fie ei şi 4 acum ce părere au că voi tot spuneţi pe aici că vor rămîne doar 2 alianţe? nu e trădare într-un fel?
 

DeletedUser

nu inteleg care-i problema voastra cu diplomatia noastra....intrebati pe cei din SKIN, cate triburi au dat in ei ...2 mari si late...GoD si RAI...
Si inca ceva ce nu inteleg...daca Skin a vazut ca noi suntem "600-700" care ii ataca, de ce nu a luat masuri sa faca o 1-2 aliante ( sau chiar 20 aliante, ca si noi)
 

DeletedUser

nu e nici o scuza,una e cand esti inconjurat de albastru pe tot k-ul(ex. vostru) si stati relaxati ca nu va ataca nimeni acolo la caldurica(bineinteles ca blindati granita cu skin- daca va duce capul) si alta e sa fii inconjurat de rosu(ex skin,diplomatie 0)...la cum arata statistica as fi tacut in locul vostru..in afara de skin cu ce triburi bune va mai luptati?


neputinta..dau dovada triburile care fac aliante si pna-uri impotriva unui singur trib :rolleyes:

@faQer - de unde ai mai scos-o pe asta cu 5mil pct?...daca renuntau la 49 de mil pct imi spuneai ca nici macar n-au ajuns la 50 mil pct si renunta,halal trib de top..corect?:confused:
cat despre God-ul tau si cele 2 aliante despre care vorbesti,e chiar neinteresat,mai ales dupa ce v-ati facut de ras cu diplomatia aia(bineinteles ca ati recrutat cu timpul jucatori mai maricei si ati redus aliantele - pna-urile) insa cei din skin sunt in aceeasi formula ca si atunci cand au ales zona la inceput :)

lingeti-va ranile pe forumul vostru comun,ca aici se discuta despre altceva..:rolleyes:




Poti sa spui ce vrei adevaru e ca skin sau crezut prea buni pentru diplomatie si poate ca asa si este dar atunci sa taca din gura nu sa scoata ochii ca vezi doamne noi avem aliante pentru ca prin asta se pun intr`o situatie patetica , ma asteptam la mai mult cat despre razboi sa stea si sa lupte nu sa planga dupa atentie ca un copil mic.

Cat despre aliante/pna fac cate vreau , pot sa fac si 100 daca prin asta imi aduce avantaj contra adversarului iar daca cei din alianta imi urmeaza instructiunile chiar si mai bine inseamna ca sunt un lider bun :)
 

DeletedUser

Cat despre aliante/pna fac cate vreau , pot sa fac si 100 daca prin asta imi aduce avantaj contra adversarului iar daca cei din alianta imi urmeaza instructiunile chiar si mai bine inseamna ca sunt un lider bun :)

off..bunule..din punctul tau de vedere ati face alianta si cu barbarii,doar ca sa te lauzi cat de mare si tare esti :rolleyes:
din punctul meu de vedere,o alianta(facuta ca sa nu va incurce cu skinul) inseamna un nivel de valoare in minus..iar la cate aliante ati avut,aveti sau veti avea e clar ca valoarea voastra e..va las sa ghiciti :D
 

DeletedUser

Defapt cu laudatu sunteti voi de cand a inceput forumu numa lauda aud ,eu doar am dat replica , mai bine nu ziceai nimic
 

DeletedUser

Defapt cu laudatu sunteti voi de cand a inceput forumu numa lauda aud ,eu doar am dat replica , mai bine nu ziceai nimic

daca e chiar asa cum spui tu,inseamna ca am avut cu ce sa ne laudam..o statistica de partea noastra..nu ca in cazul tau,citez: "sa fac si 100 de aliante daca prin asta imi aduce avantaj contra adversarului iar daca cei din alianta imi urmeaza instructiunile chiar si mai bine inseamna ca sunt un lider bun*.."


* - si acum mai rad cand vad ce ai scris cu bold :)))))))))))
 

DeletedUser

stati linistiti ca mai facem vreo 20-30 de aliante si ajungem si la Pr.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus