Slalom printre cretini...L17,be ready!

  • Autor subiect Amantu lu maică-ta
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

-Ce se vede în depărtare venind aşa de repede?
Un avion???
-Nu
-O maşină???
-Nu
-Nebunii de la spital???
-Da :D

E vorba de:
Edit - contact privat

Venim de la spitalul de nebuni şi ne îndreptăm spre satul vostru :

satele%20romanesti.jpg




Dacă mai e cineva interesat să ni se alăture,vă aşteptăm cu braţele deschise :D


1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".

Eu zic sa revizuiesti lista membrilor, unele nickuri seamana izbitor cu niste vulgaritati. Sunt sigur ca le vei gasi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Asa o sa veniti ca si pe 16 !

daca tu cu asta te lauzi:D

Lume Rang Jucător Puncte Sate Trib
RO11 996 MATADORA 306,447 28 ATM
RO13 13994 MATADORA 116 1 DNDS

nu cred ca e bine sa faci aprecieri de genul asta :cool:

nici nu ii cunosti , ca joaca unknown :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser26998

Alo. Chill kids. :) Alta suferinta apare pe marea scena a prostitutiei numita Triburile. Voi chiar vreti sa duceti aceasta lume minunata la un nivel atat de josnic ca niciodata? Hai sa fim seriosi.

IURKA GROW UP KID. Termina odata cu prostiile si fa trib calumea sau i-ati prietenii si intra dar in liniste. ;)
 

DeletedUser

tu mai lipseai pisoiule de aici :))) lasa omul sa faca ce trib vrea, daca nu te distrezi, ce rost mai are sa joci nu?
 

DeletedUser

Text original skem
si cine sunt ia:rolleyes: [spune]

Text original MATADORA
Pai amantul e unul bun nu il dezvalui sa nu stie alti de ce ?


auzi iurka:D
 

DeletedUser26998

Repede sare Gabytza cu gura la mine. Chill girl. Oricum lumea buna se distreaza jucand pe triburile, nu prostindu-se si facut un "show de 2 lei".

@Skem: Cum tu te intitulezi protopicitocarconita ? Asa am auzit. Iar Iurka e cap de lista, doar e "proiectul" (ghilimele de rigoare ca asta numai proiect nu e) lui. :D
 

DeletedUser

Alexandru, esti cam crispat astazi.Il stii tu pe iurka altfel decat distrat?Lasa-l , daca proiectul merge si prinde la lume ce ai tu impotriva?

PS: protopicitocarconita parca era ossian sau ma insel?
 

DeletedUser26998

Nu sunt crispat azi, asa sunt de felul meu dar nu ti-ai dat tu seama pana acum (blondo - iar ma injuri). Am aflat ca proto nu e skem, probabil ossian, stiam doar ca e cineva care stie jocul si m-am gandit la skem ca el facea valuri pe aici. In plus cand aud Iurka parca aud FAIL sau asa zisa "Caterinca". Mie unul mi-ar fi rusine sa joc cu asemenea nume. :D
 

DeletedUser

Cum ziceam GROW UP. Fa-ti de cap in sensul de "a rupe capete", arata ca poti si ce poti ca pe ultima ta lume. :p

doar asta pot:sa ma distrez
ma bucur ca ni se alatura si Marele Bou,impreuna vom avea parte de multe mesaje amuzante
 

DeletedUser

Alexandru, ureaza-i bafta si taci (laudarosule :D), te oftici ca tu nu ai trib? :D
 

DeletedUser

mi-a transmit urarile sale pe mess deja ;)
oricum,nu avem nevoie de urari,n-o sa jucam serios,n-o sa jucam pentru puncte,ODA sau alte top-uri
singurul nostru scop este sa ne distram,triburile a devenit o obsesie pentru multi dintre noi,iar tribul nostru e singurul ce nu cere sa fii online cit mai mult posibil,sa farmezi nopti intregi,sa innobilezi sate s.a.m.d.
 

DeletedUser

Chiar daca nu vrei urari, eu ti le transmit pe ale mele :p Nu pot spune ca aveti nevoie, am auzit decat de 2 triburi pana acum (1 black zeus, 2 dorm doze) evident decat zvonuri.
Oricum, Have fun :D that`s all that counts :p
 

DeletedUser

Chiar daca nu vrei urari, eu ti le transmit pe ale mele :p Nu pot spune ca aveti nevoie, am auzit decat de 2 triburi pana acum (1 black zeus, 2 dorm doze) evident decat zvonuri.
Oricum, Have fun :D that`s all that counts :p

thanks,gabyta
in caz ca ai chef de caterinca,ai id-ul meu...
 

DeletedUser

Succes , abea aștept sa radem de mesajele amuzante aduse de voi pe extern.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus