SMR vs 88

  • Autor subiect DeletedUser4955
  • Data de început

DeletedUser523

momentan nu ma ve-ti vedea :p....dupa ce ma mai joc cu Urss voi veni :D

Side 1:
Players: Stai jos 3
Side 2:
Tribes: URSS

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13
Tabăra 2: 6
Diferență: 7

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 124,157
Tabăra 2: 60,157
Diferență: 64,000

chart


Asa te joci cu ei?:)
 

DeletedUser30628

repede te bagi tu tzeapo....ia vezi de treaba ta:p....inca nu am atacat direct sa le iau sate,astea sunt doar recuperari :)
 

DeletedUser38802

pai am zis mai sus :)) alea sunt doar recuperarile....mai am inca sa ma infig in ei ;)

dar ce asteptat esti,dragule... nu ma mira.. recuperari cuceriri statistica e statistica.. e vorba de ce ai in prezend dupa marea rafuiala de ieri..
 

DeletedUser30628

dar ce asteptat esti,dragule... nu ma mira.. recuperari cuceriri statistica e statistica.. e vorba de ce ai in prezend dupa marea rafuiala de ieri..

deci,am zis ca alea sunt toate recuperari deoarece nu am avut activitate in direct cu Urss...sa iau direct sate de la jucatori....

cand voi incepe sa iau sate de la Urss atunci voi pune statistica cu mine si Dusmanii...pana atunci tac si fac
 

DeletedUser

deci,am zis ca alea sunt toate recuperari deoarece nu am avut activitate in direct cu Urss...sa iau direct sate de la jucatori....

cand voi incepe sa iau sate de la Urss atunci voi pune statistica cu mine si Dusmanii...pana atunci tac si fac

Stai ca maine iti pun eu o statistica frumoasa cu dusmanii :) (0 recuperari) doar innobilari curate:) )
 

DeletedUser38802

asta-mi place la anumiti jucatori.. astia ca tine.. mai intai te-ai laudat ca te joci cu urss-ul, dupa care s-a pus apoi o statistica care te contrazice.. iar apoi tu zici ca taci si faci... pai, intrebarea mea este... ori taci si faci, ori te lauzi gratuit ,aici?
 
Sus