Sondaj - cei mai agresivi jucatori ro15

Preferinte cei mai agresivi jucatori ro15


  • Total votanți
    113
  • Sondaj închis .

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
@Andrei, informatiile au fost luate de pe twstats la momentul crearii pollului. Consider ca este treaba tribului respectiv cu cine se asociaza ca imagine din moment ce s-au lansat invitatii catre cei doi. Eu zic ca acestia (recrutorii) nu si-au facut treaba. Oricum, nu este cazul sa discutam aici problema aceasta.


@-crazy-, includerea ta a venit in urma unei propuneri, nu stiam ca nu mai activezi. Desigur, daca te-ai retras ca sa nu onorezi castigarea acestui sondaj, inteleg atunci :)
 

DeletedUser

Pai ai putea sa actualizezi datele si sa stergi din dreptul celor 2 numele B-sea nu sunt demni de acest nume.
 

DeletedUser26998

@-crazy-, includerea ta a venit in urma unei propuneri, nu stiam ca nu mai activezi. Desigur, daca te-ai retras ca sa nu onorezi castigarea acestui sondaj, inteleg atunci :)
Glumite? In plus chiar daca eu unul ma consider jucator agresiv nu mi se pare normal sa apar in acest sondaj prin prisma faptului ca nu mai activez. :) Scurt si la obiect. Daca nu vrei sa ma scoti nu te pot obliga si asa vad ca sunt votat. :cool:
-crazy- ca nick-ul lui zice totul :D
What??? :confused::confused::confused:
 

DeletedUser

reimprospatati sondajul, candidatii vor fi diferiti acuma cand sunt si nobili iar satele pot functiona la capacitate maxima
 

DeletedUser26205

Am votat kimosabe (SoulBow), stiu ce'i poate capu noob'ului :D
 

DeletedUser26528

nu prea inteleg , la mine arata mai multe voturi decat arata in sondaj , adica (3) ... vreo eroare ceva , Adex?
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Greseala a fost la schimbarea lui -crazy- cu tine in sondaj prin modificarea numelui, voturile acestuia ramanand ... imi pare rau, corect este numarul din dreapta (4 acum)
 

DeletedUser21918

uitat-va la inamici invinsi ca agresor si veti vedea acolo care e cel mai agresiv:)
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
teoretic, dar daca nu tii seama de factori ca : pozitie (una este in mijloc si alta la mijloc sau margine), vecini (una este sa fii inconjurat de inactivi si noobi -care tin atac neprotejat- si alta de unii activi si buni), trib (una este sa fii intr-unul organizat, cu grupe specializate si alta e intr-un trib cu o conducere mediocra) samd, nu poti lua doar cifrele de bune ... parerea mea.
 

DeletedUser

Tu ai habar ce inseamna "agresiv" in joc?

da, "am habar"
dar ODA-ul nu caracterizeaza mereu un jucator agresiv, un jucator agresiv este acela care la 300 de puncte deja incepe sa aiba vecini gri, asa sunt multi care un punctaj mare la inamici invinsi si farmeaza sate de barbari
iar noi vorbim despre stadiul de inceput al jocului
 

DeletedUser

da, "am habar"
dar ODA-ul nu caracterizeaza mereu un jucator agresiv, un jucator agresiv este acela care la 300 de puncte deja incepe sa aiba vecini gri, asa sunt multi care un punctaj mare la inamici invinsi si farmeaza sate de barbari
iar noi vorbim despre stadiul de inceput al jocului

AGRESIV,daca ne referim la un jucator "ofensiv" inseamna a fie in top la ODA pe orice lume a activat.
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Haideti sa ne oprim cu definitiile. Intr-adevar, curajul si stilul ofensiv de joc sunt doar premize pentru un joc agresiv, mai trebuiesc si conditii pentru asta. Revenim la voturi.
 

DeletedUser21918

poate e adevarat ce zice masacru...sunt care farmeaza doar sate de barbari...dar din moment ce acela e pe primul loc in ODA inseamna ca e cel care ataca cel mai mult si sigur nu e unu de vreo 400 puncte care farmeaza tot ce apuca prin jur ca e unu mai mare care are cu ce sa atace si care 100% are deja nobili si innobileaza!

1 Michael.Jackson 114.392

restul sunt povesti!
eu farmez de foarte mult timp si sate de barbari si niste vecini si am 0 puncte la inamici invinsi...ori e bug ori pt sate de barbari nu pun!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

La punctajul ala mai mult ca sigur ca are trupe luate imprumut. :D
Sigur si-a pierdut atacul pe ceva sat. ;)
 

DeletedUser26528

eu farmez de foarte mult timp si sate de barbari si niste vecini si am 0 puncte la inamici invinsi...ori e bug ori pt sate de barbari nu pun!

Punctele la inamici invinsi se adauga atunci cand omori trupe ... nu cand farmezi colegi de trib sau sate de barbari ...
 

DeletedUser17308

re

prefer sa am Full atac si 5 sate decat sa rup trupele in toti..
 
Sus