Sondaj concurs creativitate

Sondaj forum - ce creatie va place mai mult?


  • Total votanți
    30
  • Sondaj închis .

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Lista participanti:

Concurent 1:

GyZ7dUW.png


3 Motive pentru care merita sa intrati pe triburile.ro sunt :
- Oamenii care joaca aici si unde iti poti face prieteni atat pe joc , cat si in viata reala , iar unele prietenii facute pe triburile sunt chiar mai stranse decat cu persoane care le cunosti de o viata
- Strategia , avand in vedere ca este un joc de razboi , aici iti poti testa limitele in materie de strategie aplicata pentru a castiga razboaie si pentru a face un joc cat mai decisiv pentru echipa ta
- Diplomatia , aici la fel poti arata cat de bun diplomat poti sa fii , iar dupa cuma toata lumea stie , diplomatia este cam cel mai important element pentru un trib care vrea sa castige o lume

Concurent 2: --- s-a retras din concurs

IMG_03042.jpg


Prietene, treci la triburi!
Aici e activitate, lume multă
pe oricine poți cotonogi în voie
întâlnești fete gen Xena :))
iar uneori.. mai câștigi și premii.

Concurent 3:

2nb9jc7.jpg


Triburile este un joc online de strategie, cu actiuni din evul mediu. Iti poti face echipe , propriul trib ; poti declara razboaie adversarilor. Si tu poti fii cel mai bun, hai si tu!

Concurent 4:

oNjM3hi.jpg


- un joc strategic in care mintea bate banu'
- comunitate distractiva & mereu motivata la chestii noi
- cel mai popular joc printre razboinicele frumoase

Succes tuturor participantilor!
 
Ultima editare:

PRADA

member
Scor reacție
6
Multumim! Dar cam putini dom'le, o sa fie stransa lupta:p

Acest forum cere să aştepţi 60 secunde între postări. Te rugăm încearcă din nou în 32 secunde.

Acest forum cere să aştepţi 60 secunde între postări. Te rugăm încearcă din nou în 13 secunde.

Acest forum cere să aştepţi 60 secunde între postări. Te rugăm încearcă din nou în 1 secunde.

i'm bad :cool:
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Mda, cam putini :p

poate la urmatorul vor fi mai multi :)
 

DeletedUser12196

Mie mi-a placut 4 si la prima si la a doua vedere pentru ca se aproprie cel mai mult de ideea de creatie.
Sunt totusi doua detalii care nu aveau ce cauta acolo dar nu- i bai . A fost acceptat si a intrat in concurs.
 

DeletedUser45855

eu sunt concurentul nr. 2 ( cu pisica) și renunț la concurs :D
 

DeletedUser45855

e hotz, el e cu harbuzuuuuuuu

sincer îți spun că mă gândisem să particip și eu cu o astfel de creație, o poză la laptop dar cu felii de portocale, vezi tu, intuiția știa (ca-n totdeauna) că va avea priză la spectatori.. știi tu, coji de portocale , nostalgia :rolleyes:

totuși, raționamentul nu m-a lăsat. Mi-am zis că n-are cum să fie atât de simplu :)) Uite că are. d-asta am abandonat, că nu am ascultat de intuiție :D Eu, pe Mine, Mă mustru.

e prea ridicol :p
 
Ultima editare de un moderator:

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
CÂȘTIGĂTORII ACESTUI CONCURS:


Loc I - 450pp


Concurentul 1: raul82io

GyZ7dUW.png


3 Motive pentru care merita sa intrati pe triburile.ro sunt :
- Oamenii care joaca aici si unde iti poti face prieteni atat pe joc , cat si in viata reala , iar unele prietenii facute pe triburile sunt chiar mai stranse decat cu persoane care le cunosti de o viata
- Strategia , avand in vedere ca este un joc de razboi , aici iti poti testa limitele in materie de strategie aplicata pentru a castiga razboaie si pentru a face un joc cat mai decisiv pentru echipa ta
- Diplomatia , aici la fel poti arata cat de bun diplomat poti sa fii , iar dupa cuma toata lumea stie , diplomatia este cam cel mai important element pentru un trib care vrea sa castige o lume

Loc II - 300pp

Concurent 4: Angel Dust


oNjM3hi.jpg


- un joc strategic in care mintea bate banu'
- comunitate distractiva & mereu motivata la chestii noi
- cel mai popular joc printre razboinicele frumoase

Loc III - 150pp

Concurent 3: Anes

2nb9jc7.jpg


Triburile este un joc online de strategie, cu actiuni din evul mediu. Iti poti face echipe , propriul trib ; poti declara razboaie adversarilor. Si tu poti fii cel mai bun, hai si tu!




Observaţii:
Premiile vor fi acordate cel târziu în cursul săptămânii viitoare.
 

DeletedUser34153

ce legatura are skype-ul? tu ai trimis mesaje-n tot tribu..vrei sa pun si altele?
hai, baga capu-n nisip ca strutu si ia o vacanta...
 
Sus