Spam 2011

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început

DeletedUser127

esti in delir sebastiane... cand vei fi in stare sa legi trei idei mai discutam :D
nu are sens sa ma cobor la nivelul tau, nivel pe care se pare ca doar tu il intelegi. :rolleyes: succes la chineza

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2786

schimba placa,asta deja e zgariata. poate la glumele astea de 2 bani rad colegii tai patetici din die si aliatii. pe mine unul ma lasa rece. cum dracu se face ca din atatia membrii doar tu esti aici si aberezi. iar incepe tribul die sa promoveze "valorile"? sau ati facut un IQ test si tu ai luat 51?

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

da tu cine kilu' meu esti? ca vad o groaza de borala de la tine da nici urma de mincare in ea.
pai asa ne jucam? fara substanta?
 

DeletedUser2786

;)) ii las pe colegii tai sa te asculte in continuare pe mine deja ma plictisesti. cum ziceam,altii spuneau si lucruri interesante,tu....nici tu nu stii ce spui
 

DeletedUser

daca vrei sa porti cu mine o conversatie, intii te prezinti, imi spui cu ce se ocupa ai tai, ce invirti tu si mai vedem noi dupa.
 

DeletedUser2786

ce dracu ma, si-a dat sebica ala delete dupa numai 2 zile. postarile dese dauneaza cumplit sanatatii :d
 

DeletedUser2786

;)) cum ziceam,mai ai pana sa ajungi sa discuti cu mine. inca nu ti-ai castigat acest drept
 

DeletedUser

aici nu e vorba de drepturi...nu incerca sa te ascunzi in spatele unor cuvinte mari...
e mult mai simplu...
te tine ori nu...si vad ca nu prea...
 

DeletedUser

:))
imi place invaluirea asta a voastra...asa atacati voi? numai impreuna?
va vorbiti cumva ce sa ziceti sau sa postati?

liber...ceva de la tine...nu te mai folosi de altii...chiar nu ai nimic de zis?
 

DeletedUser2786

cine ti-a zis ca eu vorbesc cu tine? cu tine nu se poate discuta pentru ca nu ai o idee clara despre ceea ce spui,esti in pom si pomul e uscat. o fi rubrica de spam dar tu esti total pe langa. eu conversam cu al meu coleg stars. tu te bagi in seama. Cum am scris si mai sus, esti prea mic si aici ma refer strict la sensul de anonim ca sa vii pe extern si sa incepi sa ne arati "cultura" ta. fugi la loc pe forumul vostru ca poate aia te accepta asa cum esti. sau si mai bine hai sa ne vedem in joc,te astept in k 54 55 44. pana atunci lasa-ne cu impresiile astea de periferie ca sincer nu-si au rostul. cum dracu te gasisi tu din atatia sa faci spam..
 

DeletedUser

ete c-am ajuns s-o vad si p'asta
da freesoul interval pe harta :))) si nu oricum, pe forumul extern

bravo, bravo :D
 

DeletedUser

am vazut ca ti-ai tras grad de ofiter pe harta ,
e peste capitan, bravo :)

LE: peste capitan e MAIOR ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ai bulan sebulica - ma iubesc adminii mult, cum scriu ceva usor neconventional cum imi sterg posturile si imi iau avertismente dupa avetismente. stiu ca am un simt al umorului pervertit dar tot umor ramine, evident pentru cei care stiu sa rida autentic. ia sa vedem si postul asta va fi sters si un nou avertisment luat?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8343

Domnule stars, atata vreme cat postarile dvs respecta regulile nu sunt sterse si nu primiti nici avertismente. Eu sunt sigura ca stiti regulamentul si ca atunci cand postati ceva va asumati si responsabilitatea celor postate de dvs, fie ca incalca sau nu regulile forumului. Daca nici pana acum nu ati citit regulamentul, v-as recomanda sa o faceti. O zi placuta!
 

DeletedUser

Pai cine e vinovat ca voi interpretati tendentios posturile mele? Sa inteleg ca nu exista aici pe forum libertatea de exprimare? Si te rog sa retii, nu am folosit nici un fel de cuvinte obscene, nici nu am avut posturi/comentarii sexiste/rasiste sau discriminatorii. Totul depinde de cum interpretati voi postarile. Si cum le interpretati am observat foarte bine.
 
Sus