Spam - Decembrie 2010

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser33745

Nu te lua de Nuria, Gicule, ca iese cu panarama!

Taci ca m-am indragostit! :X
 

DeletedUser

Off off, ce am fost si ce am ajuns.Pe 13 inafara de g3ko, tilica franaru si mai este unu(scz ca i am uitat numele) nu mai vezi nimic.Ma copii, cand o sa ajungeti macar la degetu mic a nuriei atunci sa ** , sa incercati sa faceti pe desteptii.Nu aratati altceva decat ca sunteti niste papagali, ati gasit ** si gata radeti in cor.Maturizati-va si voi, ce draci faceti Romanica de ras.
 

DeletedUser

Off off, ce am fost si ce am ajuns.Pe 13 inafara de g3ko, tilica franaru si mai este unu(scz ca i am uitat numele) nu mai vezi nimic.Ma copii, cand o sa ajungeti macar la degetu mic a nuriei atunci sa ** , sa incercati sa faceti pe desteptii.Nu aratati altceva decat ca sunteti niste papagali, ati gasit ** si gata radeti in cor.Maturizati-va si voi, ce draci faceti Romanica de ras.

muhamade, ce ai patit bre? :D ai dormit dezvelit? :(
 

DeletedUser33745

Off off, ce am fost si ce am ajuns.Pe 13 inafara de g3ko, tilica franaru si mai este unu(scz ca i am uitat numele) nu mai vezi nimic.Ma copii, cand o sa ajungeti macar la degetu mic a nuriei atunci sa ** , sa incercati sa faceti pe desteptii.Nu aratati altceva decat ca sunteti niste papagali, ati gasit ** si gata radeti in cor.Maturizati-va si voi, ce draci faceti Romanica de ras.

du-te si cauta-ma pe lumea 21 sau 22 unde joci !
pentru mine esti expirat :)
 

DeletedUser

du-te si cauta-ma pe lumea 21 sau 22 unde joci !
pentru mine esti expirat :)

off off...macar gramu ala de creier pe care l mai ai lasa l sa gandeasca...incet incet generatiile care vin din spate ne arata valoarea...in loc sa crestem ne ducem dracu.
Fugi si spala te pe ochi si dupa **.Hai ca v am lasat sa continuati "scaldatul" in mocirla..
 

DeletedUser25686

prieteni aveti probleme majore daca s-a inceput cu atacuri......forumul nu e pt atacurile la peroana....nici pt jigniri....nu ma mir ca multa lume a ales sa plece dupa forum...
 

DeletedUser23963

interesant e ca ambele postari ale lui ali baba au inceput cu 'of, of'
stie el ce stie, chiar e de oftat din punctul lui de vedere :D
 

DeletedUser

Salut, da gata croaziera:p .Dar nasoala, a trecut greu!:))

Ati cam lasat-o moale cu spamu`:(
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus