Spam - forum global

DeletedUser

Am format un topic ("global") pentru spam. Am invitat in mare parte toate triburile mai maricele dar nu prea avem succes, pana in acest moment (forumul a fost realizat ieri seara) sunt doar 12 triburi care au acceptat si inca 2 care trebuie sa accepte astazi..
Vreau sa va invit pe toti la spam, cred ca nu strica nimanui un "colt" de relaxare.. Mai glumim putin si int 2 comenzi putem sa mai intram si acolo, trece timpul mai repede..

Am dat mesaje conducatorilor de trib dar majoritatea am vazut ca sunt destul de grabiti sa spuna "nu" acestui forum, nici macar nu consulta restul tribului sau membri' cu drepturi.. Oricum cine vrea invitatie este mai mult decat bine venit.

Pentru invitatie => Imparatul Alin


Diem, A-BuRn, A2, BuRn.., CARN, Desire, Diem., LOT, TAG, TWL, Wolve, CIRC
 
Scor reacție
209
Am intalnit asa ceva pe l20. Aia scriau non-stop acolo :)). Felicitari pt initiativa totusi.
Multi spun nu pt ca vor sa verifice forumul doar pt lucruri cu adevarat importante, nu spam :).
 

DeletedUser13059

la ce oameni sunt pe 30 ... cam nu ii indicat asa ceva ... asta daca nu vreti sa vedeti injuraturi non stop ..
 

DeletedUser

Vor fi doar certuri si insulte deoarece rivalitatile dintre triburi sunt mari :)
 

DeletedUser

Hahaha...Puscasu a incercat asta..dar numai stiu pe ce lume...nu i-a iesit deloc...era prea mult de moderat cateodata :))
 

DeletedUser

Pana acuma totul merge "ok", nu exista certuri si nu cred ca se pune problema de asa ceva, intram acolo pentru spam, daca vrem sa avem nervi exista atatea posibilitati..:mad:

Au mai intrat 3 triburi si e din ce in ce mai mult spam!!!;)
 

DeletedUser32745

Unde mai e placerea spam-ului daca nu te-njuri cu cineva? Din moment ce e prea departe pt a-l ataca cu nobilii, macar sa-i arati ca ai un vocabular si o imaginatie mai dezvoltate decat ale lui.
 

DeletedUser13059

eu fiind pocait chiar nu am nevoie de asa ceva , forum cu insulte ... mai bine nu
 

DeletedUser

Eu fac parte dintre cei care au refuzat acest forum, sincer acum, noi spamam destul la noi si pe forumul cu aliatii, daca vreau o pot face si pe extern, de ce mi-as incarca forumul cu inca unul comun cu 30 de triburi unde inevitabil vor aparea discutii nelalocul lor.
 

DeletedUser

Daca nu va intereseaza dc mai intrati aici ? Va rog eu mult, hai sa nu mai spamam aiurea, e doar o invitatie adresata tuturor triburilor.. Intra cine vrea si gata..
 

DeletedUser

Daca e "stupid" pt tine nu inseamna ca asa il considera toata lumea..
Eu cred ca tu ai prea multa energie, mai iesi pe afara putin ca inebunesti in casa..

 

DeletedUser

Daca in opinia ta e "stupid" nu mai pierde timp din viata ta pretioasa si nu mai intra la tema asta, nu inteleg cu ce te deranjeaza atat de mult..
 

DeletedUser13059

intru unde vreau pentru simplu fapt ca am VIP .. cam de cand si pana unde au ajuns jumatatile de norma sa imi spuna ce sa fac ?.. interesant , tu ai dreptul sa asculti si cam atat , restul este egal cu 0 .. deci in concluzie fac ceva .. frumos pe forumul tau comun
 
Sus