Spam - Ianuarie 2010

  • Autor subiect DeletedUser4610
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser


Nu iti aduci aminte de mine?....ma cam dezamagesti sincer.... sau vrei sa ne aducem aminte ca pe lumea 7 te-am innobilat?
Uiti cand eram colegi in Darkness Kiss pe lumea 8 nu? Pacat pentru ca multi uita de unde au plecat si unde au ajuns...

O seara placuta, Maru
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

--emy-- mai traiesti...nu ai dat stergere cont deja?
028.gif




abia acuma e in culmea fericirii trecand usor pragul de un mil pct in o saptamana si **:D
 

DeletedUser

Nu iti aduci aminte de mine?....ma cam dezamagesti sincer.... sau vrei sa ne aducem aminte ca pe lumea 7 te-am innobilat?
Uiti cand eram colegi in Darkness Kiss pe lumea 8 nu? Pacat pentru ca multi uita de unde au plecat si unde au ajuns...

O seara placuta, Maru

pe l7 stateam de dragul tribului Meiden si acolo greu mai invins.....nu am uitat tribul dar pe tine da:D

abia acuma e in culmea fericirii trecand usor pragul de un mil pct in o saptamana si **:D

am mai avut un mil de pct:)
 

DeletedUser

madanezii greu de invins? vai de capul tau..... te cam inseli in privinta asta sau nu ai cunoscut alte triburi alti jucatori:):-J
 

DeletedUser

Maiden a insemnat ceva pe lumea 7...va rog nu va luati de acest trib daca nu sunteti in cunostiinta de cauza...

@pe l7 stateam de dragul tribului Meiden si acolo greu mai invins

Daca doream sa dau tare in tine dadeam, dar nu am stat sa dau in playerii mai mici ca mine....dar la un moment dat ti-am luat satele asa ca incearca sa nu mai faci atata zgomot
 

DeletedUser

e fix problema ta de ce stateai in maiden...si da suntem in cunostinta de cauza....si chiar mau dezamagit unele persoane din conducere....
 

DeletedUser24690

asa sunt toti..cand se vad sus uita de unde au plecat...ca asai romanul:))
 

DeletedUser

ma eu ti-am zis sincer ca nu stiu...si cunosteam dkss destul de bine...urma sa devin intemeietor in acel trib daca nu plecam in bw :)) ca se rugau aia de mine..ca hai fracea ramai ca iti dam drepturi de intemeietor etc... :))
 

DeletedUser

ma eu ti-am zis sincer ca nu stiu...si cunosteam dkss destul de bine...urma sa devin intemeietor in acel trib daca nu plecam in bw :)) ca se rugau aia de mine..ca hai fracea ramai ca iti dam drepturi de intemeietor etc... :))

=)) Minte in colt.
 

DeletedUser

ha ha ha..tu cine esti prietene?ca sincer nu te cunosc.pacat este ca mi-am schimbat calculatorul si nu mai am stenogramele...ca iti aratam tot ceea ce discutam cu player-ul costyro1

Tu esti doar un copil, care incearca sa se dea adult. Degeaba ai o varsta, trebui sa ai si mintea necesara anilor. Soarele electronic va incetoseaza mintea, mai ales pe timp de iarna. Fulgii de nea sunt mai importanti zic eu, te intalnesti cu ei o data pe an.
Bafta.
 

DeletedUser

bai filozofule...tu mai bine ai face sa te duci sa iei premiul oscar pentru literatura :))

Copil zici?nu sunt chiar copil mai ţacă.poate ca tu esti mai mare...poate cu 1 an,poate cu 2 sau cel mai probabil esti un mos bubuit la minte care n-are ce face.
tu nici macar nu joci pe lumea asta si te mai bagi precum chilotii-n... sifonier...

vezi-ti de lumile tale pe care ai 200 de puncte si unde esti ferma.

Multumesc de intelegere Eduard88


1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

bai filozofule...tu mai bine ai face sa te duci sa iei premiul oscar pentru literatura :))

Copil zici?nu sunt chiar copil mai ţacă.poate ca tu esti mai mare...poate cu 1 an,poate cu 2 sau cel mai probabil esti un mos bubuit la minte care n-are ce face.
tu nici macar nu joci pe lumea asta si te mai bagi precum chilotii-n... sifonier...

vezi-ti de lumile tale pe care ai 200 de puncte si unde esti ferma.

Multumesc de intelegere Eduard88

Prietene, nu te supara, dar imi dai dreptate la ce am spus mai sus, avand in vedere ce raspuns de inadaptat social, ai dat. Cand eu aveam zeci de milioane la agresor pe L8, tu nu nici nu treceai de 5 milioane per total.
Nu mai vorbi aiureli, ce actiuni organizate ai facut tu? Ai luat 10 sate de la un jucator inactiv, o singura data. Ala a fost succesul tau. Cat despre perioada cu mariolacatus si ceilalti, tu nici nu ar trebui sa vorbesti. Cand sugeai resurse pe la margine noi dadeam atac organizat pe BURN, si-i detronam de pe primul loc. Singurii de pe forum, care au dreptul sa vorbeasca, pentru ca si ei au fost activi si tari inca de la inceput, mai sunt cristian ciura si leonida. Atat. Restul, sunt zabrele. In frunte cu tine. Stiu ca L8 a fost prima lume pentru tine, si mai stiu si cand te plangeai altora ca esti orfan de mama(ciudat mod de a-ti comemora, persoana cea mai iubita din viata, zic eu), ca sa primesti conducere, ca nu-ti dadeam eu, si vii aici si incerci sa dai lectii morale? Hai sa fim seriosi. Macar de ai avea putin bun simt si o limita. Dar dupa exprimare, nu te suspectez de prea multa inteligenta, cum dealtfel, majoritatea de pe L8, ma intrebau cand inca mai jucam: "ce faci cu ciobanu' de fracea in trib".
Orice persoana care are pretentii de la ea insasi, se exprima si se poarta in limitele bunului simt, dar se pare ca tu ai carente mari la capitolul asta.
Sanatate multa.
Adrian.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

si eu am prins perioada aia nu mai ca eram departe chiar am vorbit cu mariocatus de o alianta eram in FTA....
 

DeletedUser32507

prietene, nu te supara, dar imi dai dreptate la ce am spus mai sus, avand in vedere ce raspuns de inadaptat social, ai dat. Cand eu aveam zeci de milioane la agresor pe l8, tu nu nici nu treceai de 5 milioane per total.
Nu mai vorbi aiureli, ce actiuni organizate ai facut tu? Ai luat 10 sate de la un jucator inactiv, o singura data. Ala a fost succesul tau. Cat despre perioada cu mariolacatus si ceilalti, tu nici nu ar trebui sa vorbesti. Cand sugeai resurse pe la margine noi dadeam atac organizat pe burn, si-i detronam de pe primul loc. Singurii de pe forum, care au dreptul sa vorbeasca, pentru ca si ei au fost activi si tari inca de la inceput, mai sunt cristian ciura si leonida. Atat. Restul, sunt zabrele. In frunte cu tine. Stiu ca l8 a fost prima lume pentru tine, si mai stiu si cand te plangeai altora ca esti orfan de mama(ciudat mod de a-ti comemora, persoana cea mai iubita din viata, zic eu), ca sa primesti conducere, ca nu-ti dadeam eu, si vii aici si incerci sa dai lectii morale? Hai sa fim seriosi. Macar de ai avea putin bun simt si o limita. Dar dupa exprimare, nu te suspectez de prea multa inteligenta, cum dealtfel, majoritatea de pe l8, ma intrebau cand inca mai jucam: "ce faci cu ciobanu' de fracea in trib".
Orice persoana care are pretentii de la ea insasi, se exprima si se poarta in limitele bunului simt, dar se pare ca tu ai carente mari la capitolul asta.
Sanatate multa.
Adrian.

:d:d:d:d:d
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus