Spam L38!

DeletedUser

Nici nu trebuie. Eu cunosc pe toata lumea, dar pe mine nu ma cunoaste nimeni. :(
 

DeletedUser38518

Imi suna cunoscut numele de pe o lume...da nu mai stiu de pe care.
 

DeletedUser43609

pai dupa 3 saptamani no sa mai ai sat.Nu necesita sa te stie nimeni.
 

DeletedUser44410

Nici nu trebuie. Eu cunosc pe toata lumea, dar pe mine nu ma cunoaste nimeni. :(

De ce sa te stie lumea pe tine... macar de ai fi si tu un limbric pe undeva dar nici macar atat :))... E normal sa cunosti vedetele pentru ca s-au remarcat cu ceva in schimb tu, nimic normal ca nu te cunoaste nimeni fratioare.
 

DeletedUser44293

De ce sa te stie lumea pe tine... macar de ai fi si tu un limbric pe undeva dar nici macar atat :))... E normal sa cunosti vedetele pentru ca s-au remarcat cu ceva in schimb tu, nimic normal ca nu te cunoaste nimeni fratioare.

:)))=)))) ce cocalar frate:))) nici nu am apucat sa citesc ce ai scris si m-am spart de ras:)))=)))) e buna si o vedeta din asta ca tine;) mai avem si noi de cine rade si cu cine ne distra:D fara genii din astea ca tine...ar fi plictiseala mare pe aici:D
 

DeletedUser44410

Tu din ce negura a noptii luminata de bezna ignorantei ai mai aparut ma?
 

DeletedUser

ma lasati ma ca sunteti noobi cu acte in regula nu mai vorbiti aiurea pe extern ca sunteti vai de mama vostra
 

DeletedUser44410

freddo banuiesc ca vrei sa demonstrezi si tu ca esti vreo minte luminata cu lanterna sau ce?
 

DeletedUser

eu is ala ce va voi da fum la toti pe lumea asta asa ca nu va mai laudati aiurea ca la primul sat sunteti toti zmei si zei dar dupa al 2 sat sunteti vai de mama vostra cine va invatat sa jucati triburile ca nu aveti nimic cu acest joc bagati pp sa fiti si voi locul 20 macar pana apar nobili
 

DeletedUser44410

Doamne ajuta ... Dai doamne ploaie cu pp-uri sa creasca si nubii satele mai repede si sa am si eu ce inobila, sat cat de cat ok ma refer... In concluzie care vreti pp-uri si jucati pe 38 si sunteti vecini cu mine contact me! Va dau eu pp-uri moca... Ca na ma plictisi sa dau cu banii in lautari mai arunc si in nubii ca e tot una :))
 
Sus