Spam L38!

baD rullz

member
Scor reacție
98
Cand ajung langa tine oare o sa mai joci sau vor intervenii probleme personale si trebuie sa renunti ? :(

Probleme personale sunt si vor fi :D Oricum majoritatea stiu ca eu am bacul dar din respect pentru unele persoane am ales sa mai raman pe aceasta lume.Daca si cand vei ajunge langa mine sunt niste lucruri pe care te bazezi degeaba..Daca iti fixezi asa target-uri imi pare rau sa ti le dau peste cap.

de obicei el joaca pana il va ataca cineva dupa incepe pe alta lume si tot asa,,,,,,,,

Tu fiind ?:D Nu de alta dar am vazut ca-ti cauti "anturaj" cu mine.

Daca tot pleci, ia-l si pe bad cu tine. :)

Chiar asa de mult va doriti voi sa scapati de mine,haterilor ? :D
 

DeletedUser

Probleme personale sunt si vor fi :D Oricum majoritatea stiu ca eu am bacul dar din respect pentru unele persoane am ales sa mai raman pe aceasta lume.Daca si cand vei ajunge langa mine sunt niste lucruri pe care te bazezi degeaba..Daca iti fixezi asa target-uri imi pare rau sa ti le dau peste cap.



Tu fiind ?:D Nu de alta dar am vazut ca-ti cauti "anturaj" cu mine.



Chiar asa de mult va doriti voi sa scapati de mine,haterilor ? :D

stai calm ca nu plec nicaeri, dar ii las sa te ia daca vor :)))
 

DeletedUser43917

Tu fiind ?:D Nu de alta dar am vazut ca-ti cauti "anturaj" cu mine.


sunt sick !!! BadicaSRL!!=)))))))))))))))))
tin sa va anunt ca bad rullz si a facut firma de carat mobila !=)))):D[/QUOTE]
 

DeletedUser45667

Asta asa ii... nu mai sunt oamenii care au fost...si nici conducatorii care au fost...
 

DeletedUser40616

Cand se va ajunge la o lume cu viteza de aici si cu imposibilitatea de a parasi tribul vreo 6 luni, atunci se vor observa mai bine jucatorii si conducatorii vechi pe care ii invocati.

Acum toti vor sa fuzioneze dupa 2 saptamani sa inchida o lume!:D
 

DeletedUser43649

personal nu invoc pe nimeni ca n-am cunoscut playeri deosebiti ci multi care doar vorbesc si cativa care au si facut.
 
Sus