SPAM la speed

  • Autor subiect DeletedUser12196
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser12196

sa ne cunoastem cu bune si rele dar in limita bunului simt.
discutii intre prieteni ...:D
 

DeletedUser12196

v a l j a n a spus:
o zi buna
nu mai intri pe speed?
ba intru dar in ultima vreme am jucat mai mult la nemti cu prietenii de acolo.
sper ca intri in concursul de mister.o sa-ti fac campanie.vrei?:D;):D:D:D;)
(se intelege ca prin batran voiam sa spun veteran in ale jocului.)
*********************************
asta pentru ca ti-ai schimbat setarile si nu mai receptionezi mesaje private:(
 

DeletedUser12196

si au aparut si nemultumitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.
bine ati venit.pe voi va asteptam caci sunteti sarea si piperul forumului.:D
 

DeletedUser25180

Nu mai postati offtopic la topicul offtopic :D ca va sterge Kid postul pe motiv de off topic =))
 

DeletedUser12196

ca sa vezi...totusi,cred ca va intelege:D;)
deci,baieti frumosi si inteligenti de pe speed va invitam sa participati la concursurile de "mister " si duelul fotografiilor " de la offtopic.
acestea sunt ultimele concursuri lansate dar mai avem si altele.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4010

scama , ia baga un tutorial "cum sa fii bulangiu si sa faci off-topic pe forum". ;)
 

DeletedUser14704

Spam pe speed gratuit si fara primire de avertismente aici si acum .
Vom lasa aceasta tema deschisa cu conditia ca membri forumului sa nu se jigneasca,certe...etc . Nu se aplica regula 2.2


Va doresc distractie placuta la SPAM .
 

DeletedUser27322

speeeeeed???

mai bagati si voi un speed asa pe interval? ca s-a cam plictisit lumea ... :p :) (cel putin eu da ) :))
 

DeletedUser12196

Spam pe speed gratuit si fara primire de avertismente aici si acum .
Vom lasa aceasta tema deschisa cu conditia ca membri forumului sa nu se jigneasca,certe...etc . Nu se aplica regula 2.2


Va doresc distractie placuta la SPAM .
stiam ca vei intelege si iti spun:multam fain.
 

DeletedUser

Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed ,Vrem Speed .

Hehe..
Chiar vreti spam ?
Muhahaha
 

DeletedUser14704

Aveti putina rabdare pentru o runda speed ....s-a terminat doar de vreo 6 ore si deja vreti alta...rabdare
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Imi place de scofield ca se crede miezu` pe aici cu posturile alea :D

kid nu e neaparat ca toata lumea sa fi jucat pe runda aia :-s
 

DeletedUser14704

Am zis eu ca a fost neaprat ca cineva sa joace pe acea runda?

Dupa cum bine stiti a cazut serverul speed in decursul rundei 191.Nu va ganditi ca tehnicienii trebuie sa verifice serverul?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus