Spam - Martie 2012

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20436

vad ca forumul lumii 18 e abandonat pana si de moderatori:D

wqsun6.png
 

DeletedUser


huligane , aveai tu o poza postata cu un tricou de la glass pe care nu aveai voie sa il porti decat la meciuri :p dar nu o mai gasesc si deja m-am plictisit sa ma uit la forumul cu poze. am ajuns la pagina 100 si nu am gasit-o inca :))
pe ce cont ai aterizat ? :D
 

DeletedUser

Ba mai mult cred ca supradoza:(

cipriane , ce faci pe aici ? am tot asteptat l27 sa ne bagam , dar nu va mai fi prea curand , caci se deschide clasica :|
abia in ianuarie sau februarie chiar daca vor mai deschide o lume noua unde sa jucam serios , sau voi veti continua serios pe l26 ? :)
 

DeletedUser20436

da radu ,am gasit inca o gasca d epe 20 care joaca cu noi si ne-am facut planuri serioase acolo,te asteptam si pe tine:p
 

DeletedUser

huligane , aveai tu o poza postata cu un tricou de la glass pe care nu aveai voie sa il porti decat la meciuri :p dar nu o mai gasesc si deja m-am plictisit sa ma uit la forumul cu poze. am ajuns la pagina 100 si nu am gasit-o inca :))
pe ce cont ai aterizat ? :D

ti se pare bre...:D chiar nu am poza cu tricoul de la glas :) nu glass

pe ce cont...cauta si vezi gasi
 

DeletedUser

se pare ca lumea 18 o sa se anime odata cu alianta dintre sn-rip si war contra avalonului......si cu iesirea jucatorilor din fostul NO1 DIN AVALON
 

DeletedUser

procentajul in momentul de fata ar fi de 70% pentru restul familiilor dupa 18 dar odata cu aducerea de jucatori pe conturile din sitting ,avalonul o sa iasa castigatori daca au timp de joc.....ps/nu credeam niciodata intr-o alianta rip-sn:(
 

DeletedUser

Asta cu iesirea fostilor jucatori din No1,n-am inteles-o.In rest,e corect,tot ceea ce spui.De acum o sa avem parte de distractie la maxim :)
 

DeletedUser

inseamna ca informatiile pe care le am sunt eronate si asta e bine :)
 

DeletedUser

Pai nu stiu ce informatii detii,ca sa-ti pot spunde daca sunt eronate sau nu...E adevarat ca RIP si SN au rupt aliantele cu noi si se preconizeaza un razboi cu cel putin unul dintre cele 2 triburi,dar tot n-am inteles ce legatura au fostii jucatori din No1 cu treaba asta...Explica-te te rog!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus