Spam Noiembrie 2010

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser33163

eu joc pe 2 si de una mi-e somn :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Are omul dreptate,nu joc bine...joc doar cum imi place si cat poate duce unicul neuron din dotarea unei blonde :)

Oricat ar incerca sa ma supere cineva nu o poate face decat nerespectand anumite punte din regulament...

In rest, am oricand un :) pt toti .
 

DeletedUser19081

am vazut multi microbisti pe L 7.
- daca gasesti vreunu mai inrait ca mine sa imi zici :) :* :p .. Dar sa fii fost macar la 50% din meciurile la care am fost eu pana acum .. pitpalaci din aia care zic ca tin cu "x" echipa si de fapt nu au vazut-o niciodata pe viu ... NU SE PUN ...
Foarte rar joc la pariuri dar ar trebuii sa o fac mai des ...
misto meciul tottenham 3-1 inter
am prezis rezultatul final .. iar asta seara la cfr cu bayern am zis 1-4 , am fost aproape :))
nu.....sunt ale mele.....cine vrea sa vada sa vina sa le caute :p
oppppsss .. sunt nebuniile la care ma gandesc eu ?? sau doar esti un fel de jiji becali .. manevrezi tot din spatele cortinei ?? (era ** de ... butoane) - a se citii BUTOANE nu ce citesc eu ....
eu azi am aflat ca sunt noob
- esti prea noob sa iti fii dat seama cat de noob esti pana nu ti-a aratat un noob mai mare care tine .. IMPOSIBIL .. tu esti apogeul :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Neata...sper ca noaptea voastra a fost mai lunga decat a mea :)
Profu...nu sunt jiji,sunt eu...si manevrez zilnic...prietenii stiu de ce :*
Detaliile raman ascunse publicului larg..dar cei interasati sa le caute daca vor :p
 

DeletedUser25877

Neata...sper ca noaptea voastra a fost mai lunga decat a mea :)
Profu...nu sunt jiji,sunt eu...si manevrez zilnic...prietenii stiu de ce :*
Detaliile raman ascunse publicului larg..dar cei interasati sa le caute daca vor :p

neata... mi se pare mie ca azi esti bruneta... mult prea profunda, ma pui pe ganduri :p
 

DeletedUser

Oups...e clar ....ma bag in pat ca e de rau daca mai stau :*:* soro
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
esti prea noob sa iti fii dat seama cat de noob esti pana nu ti-a aratat un noob mai mare care tine .. IMPOSIBIL .. tu esti apogeul )

tu ai depasit demult apogeul :D ai trecut deja intr-o alta dimensiune, esti dus departe rau :)))
 

DeletedUser

mai gaby .. ce poti sa ii ceri unuia ca andi? ce educatie sa dea profu asta cand el (marele microbist) injura la fiecare meci de mama focului .. tu iti dai seama ca mai sunt si copii pe langa el? in plus ... ii educa dupa gandirea lui .. una idioata de genu "sa moara si capra vecinului" ... el nu e roman e oltean nu intelegi? il doare in cot de vecinul lui ... daca asa e in afara dar pe joc? noob e un cuvant prea mic pt capacitatile (mentale in general) acestui mare om mare caracter ... din pacate regulamentul nu imi permite sa il descriu exact ... nu ca mi-as lua ban .. m-ar exclude naibii :))
 

DeletedUser

ar fi o solutie da parca vad ca o sa mai dau nas in nas cu amaratu asta
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus