spam

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16195

De mers , merge bine , arata binisor ... asa e la inceput pana ne obisnuim cu el ... Chestia e ca odata cu schimbarile astea ne da totul peste cap

A fost facut un update pe toate serverele inclusiv pe serverul din romania. In cazul in care nu sunteti multumiti cu acest update puteti citi aici cum puteti reveni la niste setari asemanatoare cu vechea versiune de joc. Va mentionam ca anumite setari nu vor fi schimbate si ca vor ramane asa cum sunt acum pe versiunea noua.
 

DeletedUser

Nu imi place mai nimic , vorba ta arata bine si doar atat ... Si asa mergea serverul naspa , akum merge si mai sg ...
 

DeletedUser

mie nici nu-mi place cum arata si mi se misca si ca dracu. daca deschid mai multe taburi,imi ingheata opera...
 

DeletedUser35749

Neata :)


Alex mie cu mozila imi merge destul de bine, prima zi mi-a mers greu tare harta, dar si-a revenit usor, usor :)
 

DeletedUser

Nu are nimic bun , nu konsider k newa usurat jokul ku nimic , din kontra merge super naspa si are multe , multe baguri
 

DeletedUser

Apropo , kand accesez de pe tel am o mare bara pe mijlokul ecranului , kare scrie : ajutor - forum-suport- prieteni

Exact pe mijlokul ekranului !!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35749

Seara buna, scuzati-mi lipsa nemotivata, se pare ca nu mai misca nimeni pe aici din pacate :(
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus