Spam

DeletedUser

Un ţigan excentric şi-a botezat copilul George
Întâmplare inedită în comuna ilfoveană Ştefăneşti.
Un ţigan din localitate, cunoscut pentru gesturile lui extravagante, a ţinut neapărat să-şi boteze copilul George. Pe consătenii lui i-a amuzat întâmplarea şi spun că n-au mai pomenit aşa ceva. Pentru mulţi, e prima oară când aud de un ţigan pe care să-l cheme George.
Iată ce a declarat Exponatu, unchiul dinspre mamă al băieţelului:
“Păi, dom’le, ăsta nici nu-i nume de rom, e nume de cal. Şi-a bătut joc de copil.”
Nici Expertiza, mama lui George, nu a fost de acord cu numele, însă nu a avut cu cine să se înţeleagă. Bărbatul ei a lovit-o brutal la nivelul feţei de fiecare dată când a avut ceva de comentat. Deşi a încercat să-i sugereze subtil variante precum Termopan, Lamborghini şi Leptop, bărbatul nici n-a vrut să audă şi a ţinut-o pe a lui: Ori George, ori Alexandru.
Carusel Potârcă, tatăl copilului, şi-a justificat încăpăţânarea în felul următor: Nu vrea ca fiul lui să ajungă o persoană fadă, care nu iese în evidenţă prin nimic. “E mai bine să râdă lumea de el decât să nu-l bage în seamă”, a precizat Carusel.
 

DeletedUser

- Un tigan a ajuns la tribunal acuzat de rasism, ca se lua la cearta si la bataie mereu cu ungurii din sat.
Judecatorul: Mai tigane, ce tot ai ma tu cu ungurii?
Tiganul: Cine, io!!! Ungurul e fratele meu....sa moara frati-miu....

:)
 

DeletedUser

Comunicat al Ministerului de Interne!

Foarte important, in caz de cutremur:
Dupa noile instructiuni fiecare cetatean trebuie sa aiba in casa un carnat cabanos care trebuie tinut in frigider.
In caz de cutremur, trebuie scos repede si tinut strans in mana.
(Acest lucru poate ajuta cainilor dresati sa va gaseasca mai usor !)

ps: DACA NU AVETI CABANOS, UN SFAT SINCER DE LA DOMNU BULA: BAGATI CANABIS :D
 

DeletedUser35749

Neata...:)


Serviti va rog :D
33181-0-bere_sexy.jpg
 

DeletedUser

n-ai chef de blonde azi? :D

neatza, vezi ca am 5 puncte premium, fa-ti si tu bagaju, sa nu te astept ca proasta la aeroport :p
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Infracţiuni: 3/1 (5)

eu le am de mult...pana mea de vreo 3 zile ma chinui sa fac rost de bilet si nu reusesc :D
 
Sus