Spam

DeletedUser27667

stie careva cum se numea melodia aia de avea in refren : "... adios amigos!" ?
 

DeletedUser35408

bei geco ti-am tput de atatea oli ta nu mai tipi ata, aitia lumea doalme, ca a tat noaptea ta dea ataculi..
ooof.. nimica nu intelegi domnee.. :p
 

DeletedUser35408

cuuum, nu stii???
Fii atent, ia-ti creionu', caietelu' de notite, casca ochii, ca doar o data explic!!
Nu se poate ca ditamai moderatoru' sa nu stie sa vorbeasca iepureste..

Luam un citat.. la intamplare.. il luam pe piter pan..

doamne :)....am fost dat afara din trib si bagat la interne :))))))))))))))....

am sters contu de vreo 2 saptamani gicule dupa ce am dat eu disband la 88 ;)...lasa sa vorbeasca noobi ca oricum nu au altceva de vorbit :)...
plus de asta,ii un noob ce era in sudu tribului....nici nu stia ce sa faca pe sate,o fost innobilat cand am facut noi o fuziune si o ramas cu 2 sate mi se pare....si o luat barbare ca altceva nu era in stare sa ia :))

cand eu stateam sus in top 10...ei nici nu stiau cu ce se mananca jocu asta :)

ia intreabal,vrea sa ma faca ferma de ii asa interesat de mine? :))))))))))))

Luam textu', deschidem un editor word, - facem copy-paste acolo, dam find&replace si inlocuim litera S cu T si litera R cu L.

Si obtinem..



doamne :)....am fott dat afala din tlib ti bagat la intelne :))))))))))))))....

am ttelt contu de vleo 2 taptamani gicule dupa ce am dat eu ditband la 88 ;)...lata ta volbeatca noobi ca olicum nu au altceva de volbit :)...
plut de atta,ii un noob ce ela in tudu tlibului....nici nu ttia ce ta faca pe tate,o fott innobilat cand am facut noi o fuziune ti o lamat cu 2 tate mi te pale....ti o luat balbale ca altceva nu ela in ttale ta ia :))

cand eu ttateam tut in top 10...ei nici nu ttiau cu ce te mananca jocu atta :)

ia intleabal,vlea ta ma faca felma de ii ata inteletat de mine? :))))))))))))

Deci, mai e vleunu' cale nu ttie ta volbeatca colect??? :D :rolleyes:
 

DeletedUser35408

asta a fost lectia 1. Daca vrei sa vorbesti corect, cu intonatie, cu toate regulile limbajului iepuresc, mai inlocuiesti J cu Z, Z cu D, scoti doua - trei onomatopee, si gata! Eti plofesol!!! :D
 

DeletedUser35408

Bah ai grija ca ala te rupe daca vede ca razi de el...ai grija ce faci...:rolleyes::rolleyes:

nu ma lupe ca e baiat bun, mie imi plate de el
8.gif

Si olicum, e banat aici, ca nu a fot cuminte! :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35408

ata iti tlebuie.

Ateentiuneee ateeentiuneeee!!
Oameni buni, doamnelol ti domnitoalelol, Letal Taci m-a incuiat aicea, n-am voie ta mai pec de aicea.. va log ta veniti voi la tpam, ca daca ma plinde ca am fugit ma bate ti ma chinuie ti imi da ban! :D


te-am pâlât! :D
 

DeletedUser

2x Jefuitorul zilei
Ai jefuit în 25.03.2011 cele mai multe sate de pe lumea aceasta (20.343 de sate)!

ceva frumos de dimineata:D

la un jucator cu un singur sat:))))))))
 
Sus