spamer race

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser23722

gusturile nu se discuta.....noroc ca ai editat ce ai scris mai inainte...:D
 

DeletedUser

ma omora :)) virtual da tot e naspa :)) sa se uite cineva pe harta l26 ca am dat inceput nou si sa-mi dea mesaj cu niste coordonate de sate din zona ca sunt pe mobil si nu le vad..
 

DeletedUser

si tralalalalalalala

Cine discută?
Teme în total: 135
Nume utilizator Discuţii
vladseria 39
aquilla 21
posi.alexandru 16
Gabyy89 16
aditzamafiotu 13
Cauboiu Gion 10
cavalleras 4
Immortal R 3
blonda dulce 3
Planeta Soarelui 3
dulcavlad 2
clarisima 2
tzepes 1
Merisbo 1
iurka 1
 

DeletedUser38023

bi redi! :rolleyes:

[YOUTUBE]CAswowLe76c[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]VK9qfVQ4Z04[/YOUTUBE]

lalalalalalalalalalaala :cool:

[YOUTUBE]o3XgclVHveI[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]wmin5WkOuPw[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]EOFcQLUcx6k[/YOUTUBE]

:mad:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

radule, sterge postarile in plus...nu ai voie cu dublupost sau multipost...pana mea, macar aici sa ne oprim :)

[youtube]VWu7sBmfjkU[/youtube]
 

DeletedUser38023

[YOUTUBE]ro-XirQ3_uM[/YOUTUBE]
:eek:

Nu sterg frate nimic! :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38023

atunci fac si eu multipost :)))

This forum requires that you wait 30 seconds between posts. Please try again in 13 seconds.

ce ma enerveaza timpul de flood
Pai da! Macar daca mor sa nu mor si eu singur :))

[YOUTUBE]F-Z5_XujIHA[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]vn_RTZ-xo8k[/YOUTUBE]

Era odată o capră care avea trei iezi. Iedul cel mare și cu cel mijlociu dau prin băț de obraznici ce erau; iară cel mic era harnic și cuminte. Vorba ceea : "Sunt cinci degete la o mână și nu samănă toate unul cu altul".

Într-o zi, capra cheamă iezii de pe-afară și le zice :

– Dragii mamei copilași ! Eu mă duc în pădure ca să mai duc ceva de-a mâncării. Dar voi, încuieți ușa după mine, ascultați unul de altul, și să nu cumva să deschideți până ce nu-ți auzi glasul meu. Când voiu veni eu, am să vă dau de știre, ca să mă cunoașteți, și am să vă spun așa :
Trei iezi cucuieți
Ușa mamei descuieți !
Că mama v-aduce vouă :
Frunze-n buze,
Lapte-n țâțe,
Drob de sare
În spinare,
Mălăieș
În călcăieș
Smoc de flori
Pe subsuori.

Auzit-ați ce-am spus eu ?

– Da, mămucă, ziseră iezii.

– Pot să am nădejde în voi ?

– Să n-ai nici o grijă, mămucă, apucară cu gura înainte cei mai mari. Noi suntem odată băieți, și ce-am vorbit odată vorbit rămâne.

– Dacă-i așa, apoi veniți să vă sărute mama ! Dumnezeu să vă apere de cele rele, și mai rămâneți cu bine!

– Mergi sănătoasă, mămucă, zise cel mic, cu lacrimi în ochi, și Dumnezeu să-ți ajute ca să te întoarne cu bine și să ne-aduci demâncare.

Apoi capra iese și se duce în treaba ei. Iar iezii închid ușa după dânsa și trag zăvorul. Dar vorba veche : "Păreții au urechi și fereștile ochi". Un dușman de lup - ș-apoi știți care ? - chiar cumătrul caprei, care de mult pândea vreme cu prilej ca să pape iezii, trăgea cu urechea la păretele din dosul casei, când vorbea capra cu dânșii.

"Bun ! zise el în gândul său. Ia, acum mi-e timpul... De i-ar împinge păcatul să-mi deschidă ușa, halal să-mi fie ! Știu că i-aș cărnoși și i-aș jumuli !" Cum zice, și vine la ușă; și cum vine, și începe :
Trei iezi cucuieți
Ușa mamei descuieți !
Că mama v-aduce vouă :
Frunze-n buze,
Lapte-n țâțe,
Drob de sare
În spinare,
Mălăieș
În călcăieș
Smoc de flori
Pe subsuori.

– Hai ! deschideți cu fuga, dragii mamei, cu fuga !

– Ia ! Băieți, zise cel mai mare, săriți și deschideți ușa, că vine mama cu demâncare.

– Săracuțul de mine ! zise cel mic. Să nu cumva să faceți pozna să deschideți, că-i vai de noi ! Asta nu-i mămuca. Eu o cunosc de pe glas; glasul ei nu-i așa de gros și de răgușit, că-i mai subțire și mai frumos !

Lupul, auzind aceste, se duse la un ferar și puse să-i ascute limba și dinții, pentru a-și subția glasul, ș-apoi, întorcându-se, începu iar :

Trei iezi cucuieți

Asteroidul Apophis, un asteroid apocaliptic!

Asteroidul Apophis a fost descoperit pe 19 iunie 2004 si a primit acest nume dupa zeul teororii si a distrugerii din mitologia egipteana. Are un diametru de 270 m si la fiecare 7 ani Apophis trece foarte aproape de terra avand o traiectorie aproape paralela cu cea a pamantului in jurul soarelui.


Oamenii de stiinta precizeaza ca in 2029 asteroidul Apophis se va afla la o distanta de 37.000 Km fata de pamant, suficient de aproape incat sa fie atras de gravitatia terrei. Astronomii spun ca Apophis are foarte putine sanse sa loveasca Terra sau Luna in anul 2029. Dar dupa niste calcule mai amanuntite oamenii de stiinta au anuntat ca desi coliziunea cu Terra are putine sanse sa se petreaca, ramane totusi o amenintare globala deoarece se precizeaza ca in 2036 Aphopis se va apropria si mai mult de pamant ca in 2029 si va fi posibil sa intersecteze cu traiectoaria pamantului. Oamenii de stiinta au spus ca ne vor putea da mai multe detalii in 2013, atunci vom sti mai exact daca intradevar asteroidul Aphopis se va putea ciocni cu pamantul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38023

[YOUTUBE]6dW6aNAZGTM&ob=av2n[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]cNd4eocq2K0&ob=av2e[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]MZjAantupsA&ob=av2e[/YOUTUBE]

Monica Gabor se prezinta drept "doamna Lhamo"! A luat numele iubitului chinez
Fosta doamna Columbeanu nu a rezistat prea mult cu numele ei de fata. Viata noua si o****nta inceputa la doi pasi de exclusivistul Beverly Hills nu rima deloc cu Gabor, asa ca Monica a imprumutat numele iubitului, Lhamo, un nume exotic, strans legat de o avere considerabila. Si a mers pana intr-acolo incat a inlocuit numele Columbeanu din adresele ei oficiale cu acela al chinezului, devenind astfel... "doamna Lhamo".

Aproape socant! :eek:

[YOUTUBE]ocqWetxCulc[/YOUTUBE] :(:(:(

[YOUTUBE]VFc6cDwXKVM[/YOUTUBE] :D:D:D

[YOUTUBE]ED5s1-Fe9FA[/YOUTUBE]
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus