Specimenele lumii 20

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6558

Tot ce scrie la profilul tribului asta imi arata clar ca e un trib slab, de noobi. Fara suparare dar triburile mari au mesaje scurte, regulamentul interior il tin in INTERIOR!

De parca nu ar fi acelasi regulament interior peste tot. Singura diferenta e una de stil. Si, de altfel, aroganta care reiese din profilurile triburilor "mari" nu e mai putin stupida decit liniile astea de regulament. Intentia e aceeasi.
 

DeletedUser

are dreptate omul...
daca el are timp suficient la dispozitie incat sa scrie si ca merge la baie...ce treaba aveti voi cu el?
 

DeletedUser

mrmayster în data de 11.04. la ora 15:49
Sal.Pentru binele tau iti recomand sa dai inceput nou.Acuma nu vreau sa te dezamagesc dar am intrat impreuna cu [player]setzel[/player] cu scopul de a juca serios 24/7.Pentru noi nu e problema nici sa stam noaptea pana la 4~5,sau sa intram dimineata la 6.Avem destule cunostinte care deja ne ajuta cu materii,ei nu au intrat sa joace numai sa ajute pe noi.aici e vorba de zeci de jucatori,cunostinte de pe alte lumi.Poate ca la inceput nu vei deveni ferma dar cand scoatem catapultele is sigur ca vei regreta de ce nu ai dat inceput nou cand tiam zis si de ce nu ai jucat intro zona mai linistita.

http://twsigs.gfx-dose.de/sigs/ro5/62512.png

http://twsigs.gfx-dose.de/sigs/ro5/272387.png

Cu respect [player]mrmayster[/player] & [player]setzel[/player]

cae indru în data de 12.04. la ora 03:10
spune-i lui setzel ca e aquilla aici asa ca daca vrei, poti sa iti dai tu stergere cont, nu inteput nou.
el stie cine sunt. :D

cae indru în data de 12.04. la ora 03:13
e 3 si 10, dormi deja?

cae indru în data de 13.04. la ora 00:25
dormi?

mrmayster în data de 13.04. la ora 00:44
dap.eu nus prost sa stau pe triburi si sa nu dorm.ca imi trimit trupele la farmare de fiecare data cand se-ntorc e un lucru si e altceva sa stai onlline.

cae indru în data de 13.04. la ora 01:12
nu a zis nimeni ca esti prost, dar ai zis ca stai 24/7 :D

m-a distrat mesajul tau oricum :D

cae indru astăzi la ora 01:08
dormi?


uite specimen, si acum m-a blocat la mesaje :D nu stiu daca doarme
 

DeletedUser

lasa ca am mai prins pe unu de si-a pus numarul de telefon la profil, cica pentru orice urgente va rog sunati aici :D

si sunam si vedeam cum intra imediat pe joc de frica sa nu-i dispara satele :D
 

DeletedUser523

:):D au ca nu mai pot de ras aquilla.tare de tot faza!!!:cool:credea ca el e draq si a dat peste tartorul cel mare in schimb:D:cool:
 

DeletedUser

:):D au ca nu mai pot de ras aquilla.tare de tot faza!!!:cool:credea ca el e draq si a dat peste tartorul cel mare in schimb:D:cool:

si cati or fi ca el :D mari luptatori ai luminii eu am ras in seara aia o gramada.

pe cae indru m=-a blocat la mesaje, pe aquilla nu
 

DeletedUser

daaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, iti dai seama. :D

This forum requires that you wait 30 seconds between posts. Please try again in 13 seconds.

This forum requires that you wait 30 seconds between posts. Please try again in 4 seconds.
 

DeletedUser

pai unde sunt sitter ii dau mesaj si am mai vazut o gramada de prieteni....prin zona :D o sa-i pun sa-i trimita un mesaj cu testul "dormi?"
 

DeletedUser

Lasa-l vulture, bietul de el... :) sa doarma daca vrea, pe o lume fara bonus de noapte :)
 

DeletedUser2821

auzi , da ala are macar vreo legatura cu setzel ? ca nu pare genul :)
 

DeletedUser

am vorbit cu setzel si mi-a zis ca el l-a pus sa dea mesaje, dar asa cum zice si tzepes, a dat peste un mic dracusor :D
 

DeletedUser2821

Si ca sunt cam depasite , parerea mea , de cand se face chestia asta , de pe L10 , poate si mai inainte .. :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus