Speed 2 echipe

  • Autor subiect DeletedUser14000
  • Data de început

A vs B ?


  • Total votanți
    28
  • Sondaj închis .

DeletedUser14000

Pentru ca nu a mai fost de multisor o astfel de runda, m-am gandit ca ar fi frumos (parerea mea) insa astept parerea voastra : O runda cu 2 echipe (A vs B - ca numele le punem dupa aceea ).

Astept comentarii legate de:
a) ziua speedului (sambata sau duminica )
b) cei doi lideri de trib (cei 2 care vor aduna cele mai multe voturi), nu am facut poll cu numele jucatorilor deoarece exista posibilitatea sa omit pe cineva si in acest fel va las sa ii alegeti pe cei mai buni.

Partea nasoala, sau nu neaparat, este ca distributia in triburi se va face automat :(
 

DeletedUser25180

Ar fii perfect o astfel de runda... dar ultima oara cand a fost , jucatorii nu au fost repartizati in mod egal , un numar mai mare in tribul A decat numarul de jucatori din tribul B, poate va fii alta situatie acum.


Propunerile mele de lideri ar fii : Tribul A : (Rhadookoo) , Tribul B : (F1nu.Ro)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Buna idee :D Deabea astept...la lideri nu ma bag ;) las pe voi sa alegeti..
 

DeletedUser

speed de jucat .. imi voi face timp sa onorez cu prezenta si ca lideri propun doi jucatori care merita si au jucat mai mereu in ultima vreme ( spre exemplu top2 sezonului dupa twtotal ).
 

DeletedUser7039

Mda .. Ma las de tot de lumile normale .. Frumoasa asta! :D

Nokia.com & F1nu.ro ca asa-i clasiceste smechereste :cool:
 

DeletedUser6843

rhadookoo si f1nu.ro(desi de finu am auzit decat ca e jucator super bun , ca lider -nu stiu)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sunt cam plictisitoare speedurile astea si in general tribul castigator se alege din primele 5 min...oricum nar strica o schimbare...
 

DeletedUser14245

Data trecuta a fost F1nu si Baron dar repartizarea nu a fost corecta , a fost avantajat tribul lui baron... repartizarea aleatorie a lasat de dorit:))

nah daca data trecuta a fost finu si baron de data asta sa fie alti playeri:D
stiu cum a fost runda:))
dupa putin timp playerii se bateau ptr sate de 200 de puncte:D
 

DeletedUser25180

nah daca data trecuta a fost finu si baron de data asta sa fie alti playeri:D
stiu cum a fost runda:))
dupa putin timp playerii se bateau ptr sate de 200 de puncte:D

Valjan cand mai revine ? sau voi cand reveniti pe speed cu revansa?:D n-au mai fost demult batalii faine pe .ro :D
 

DeletedUser14245

Valjan cand mai revine ? sau voi cand reveniti pe speed cu revansa?:D n-au mai fost demult batalii faine pe .ro :D

sincer nu stiu:)))
doar valjan poate spune cand revine:)
puyut a zis ca nu mai joaca:)
eu nu prea am timp
si ceilalti nu stiu:)
 
Sus