Speed 221: Team Triburi Vs Players - Spam, mult spam!

  • Autor subiect DeletedUser14000
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

sa imi fie frica,neahhh!!! doar stii cum e ???diamantele stralucesc in noroi :))
 

DeletedUser4610

whyt not?
its an international server
plays hoo wants

This is a romanian server. You can play on the server, but on this forum the first rule is :

La fel ca si in joc, pe acest forum este permisa doar folosirea limbii romane. Va rugam sa limitati folosirea altor limbi la citate sau fraze bine cunoscute (sau traduse) si doar cand acest lucru este in concordanta cu situatia respectiva.

This means that you must speak romanian :)
 

DeletedUser14000

fearnhead ia-o usor si in limba romana, hai ...stiu ca poti!
 

DeletedUser

daca plecam de la premiza k o sa pierdem,vom inlatura orice dubiu!!!nu am auzit pe nimeni sa fie de neinvins!!!razboaiele mari le cuceresc oamenii mici,cei care cred in victorie chiar daca nu sunt siguri de ea!!!
 

DeletedUser

nu poate...lasatil ca e prieten de al meu
nu va mai posta
postez eu in locu luiLIBER LA SPAM!!!
 

DeletedUser28215

Oare Se Va Juca Corect ... Sau Va Mai Fi O teapa Cum am luato aseara ???

Genialitatea poate avea limitarile sale dar prostia nu are acest handicap!
 

DeletedUser14000

Oare Se Va Juca Corect ... Sau Va Mai Fi O teapa Cum am luato aseara ???

Genialitatea poate avea limitarile sale dar prostia nu are acest handicap!

Pentru aseara s-au dat explicatiile de rigoare, runda era setata insa nu si activata si nu a avut cine ... din cauze tehnice. Acum totul e pregatit pentru runda de maine.
 

DeletedUser28215

Sa speram .. ! =)) mai ales ca maine vor fi multi acasa .. !


Genialitatea poate avea limitarile sale dar prostia nu are acest handicap!
 

DeletedUser28215

Vasy .. :) ** dupa meci .. mie nu imi place sa ma dau mare aici si dupa ce se termina jocu sa stau cu capul aplecat .. la urma urmei it`s just a game .. ;)

Genialitatea poate avea limitarile sale dar prostia nu are acest handicap!
 

DeletedUser15142

Vasy .. :) ** dupa meci .. mie nu imi place sa ma dau mare aici si dupa ce se termina jocu sa stau cu capul aplecat .. la urma urmei it`s just a game .. ;)

Genialitatea poate avea limitarile sale dar prostia nu are acest handicap!

Prietene , iti dau un sfat ->control Pannel editeaza semnatura si pune aia cu Genialitatea , numai da control+V mereu cand scrii ceva !
 

DeletedUser

Ma tu nu stii sa pui semnatura si scrii mereu aia cu genialitatea ca si cum ar fi semnatura ??
:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus