Speed #6 !!!

  • Autor subiect DeletedUser5168
  • Data de început

DeletedUser5168

Sa va vad la o runda cu maxim 5 membri pe trib guralivilor :)
Dar si atunci o sa vad academii la greu :)

Daca ar fi asa ceva, mi-as dori sa vad pe .ro ....vei vedea cel putin 10 academii :).....dar sigur vor fi 2 triburi care nu vor avea nici o diplomatie ;)
 

DeletedUser5684

na ma si care e problema!

unora chiar le place sa fie de tot rasul :eek:
bvo cuka tineo tot asa si poate te da si la televizor :D:D

apropo cand pui o intrebare pui acest semn "?"
te las pe tine sa afli cum se numeste el
 

DeletedUser

sa vedem cat de interesant va fi, nasol ca e in mijlocul saptamani :(
 

DeletedUser8105

sa nu uitati de mine vin si eu pe speed 300...sa vedem cum va fi..;).
 

DeletedUser8105

bine dark cum zici tu..dar tine minte doar ca eu nu am cunoscut pe nimeni.am jucat pentru prima oara pe .ro
 

DeletedUser8105

si fara tradator...ca nu am dat decat odata in tine apoi am realizat ca esti vanat.
 

DeletedUser8105

tu cand ai jucat pt prima ora pe un speed strain ce ai fi facut dark? ai fi stat ca un catelus cuminte si sa astepti sa dea ceilalti in tine?:confused:
 

DeletedUser5168

tu cand ai jucat pt prima ora pe un speed strain ce ai fi facut dark? ai fi stat ca un catelus cuminte si sa astepti sa dea ceilalti in tine?:confused:

dak ai fi ramas in NU! nu s-ar fi intamplat asta.... de acum daca ai primit 2-3 atacuri de la revansa si niste amenintari treb sa faci asta?
 

DeletedUser

imi pare rau...

eu voi lipsi in acesta runda....
am treaba...voi fi plecat din localitate....
va urez multa bafta la toti
 

DeletedUser8105

ok daca voi tot continuati sa zice-ti ca is asa ba is asa// eu stiu ce pot si ce fac... dar acolo am zi zis destul de clar nu a cunoscut p nimeni..si na,, runda vitoare oricum nu voi intra in triburi MAMUT..CU 10 academii cum am vazut ca se pratcica pe aici...mai bine imi fac eu un tib si aduc eu 4 oameni si gata.!;).nu imi place sa fiu fazut ca un tradator si etc/// voi demonstra runda asta "cine?cine?" si nu uitatti .ro este la inceput inca.. ave-ti decat -5-6 runde speed.fata de alte tari...asa ca vreau sa fim onesti..si terminati cu afirmatilile nefondate...pe mine nu ma cunostaste nimeni inca..si voi demonstra ce am de demonstrat pe parcurs!;)
 

DeletedUser

man ai spus ca nu o sa intrii intrun trib si ca o sa iti faci dar tu teai intrebat daca vreun trib care se respecta cum a spus si dark tear accepta pe tine la ei?
 

DeletedUser8105

bine deocamdata nu...deoarece am facut greseli multe..una este ca am tradat nu! .deci pot fi considerat tradator cu usurinta..dar voi demonstra ca nu is asa,,si am facut greseli din reguli nerespectate de mine..dar runda vitoare voi juca curat ca pe .net si vom vedea...si mai zic acum nu mai vor primi am imaginea prosta si mi-o voi repara stai calm..si dupa cateva runde isi va schimba pararea despre mine..acum ca las sa ma judecati//si nu uita nu au trecut decat 5-6 runde de speed pe .ro fata de .net deci mai este mult timp
 

DeletedUser

frate esti liber sa decizi daca aici nu iti convine ramai cu .net si gata pana la urma e alegerea ta multi de aici au trecut prin cateva zeci de runde speed dar nu se plang ca tine sau sa se laude ca au jokat si acolo si acolo poate ca au fost supremi peste multe servere
 
Sus