Speed Nelimitat

  • Autor subiect DeletedUser7326
  • Data de început

DeletedUser7326

Ar fi super misto sa fie un speed cu timp nelimitat , ar juca mult mai multi ..... parerea mea.Si sa nu fie viteza ca la Speed 5 , mai mare
 

DeletedUser4062

:))

ce imaginatie bogata ai..
Dai dai cate-o lada de bere pe zi la admini s-ar putea... dar...

Nu cred ca ar merge , cei care nu apuca sa intre la incept va fi mai greu sa se dezvolte...
 

DeletedUser3366

..nam mai vazut de o vreme..dar erau p net speduri in care cineva trebuia sa tina 4 sate sub posesie timp de 10 minute..sate aflate in cele 4 pct cardinale...cel care reusea sa le tina p toate odata...era castigator....deci pot spune c:Da e timp nelimitat
 

DeletedUser

Tu iti dai seama ca un speed cum ai spus tu (mai mare de 90 si nelimitat) este doar un vis? Cum te poti gandi la asa ceva? Dupa o luna sau chiar mai repede deja vor exista jucatori cu peste 10kk puncte. Dupa parerea mea este cea mai proasta idee. Te vei plictisi repede. De aceea au fost facute rundele speed, sa te distrezi, sa experimentezi jocul care iti place (ma gandesc ca iti place dak il joci ;) ) printr'o modalitate mai rapida, probabil chiar sa inveti sa joci (asta mai greu un pic :D ). Cu o astfel de runda dupa 1-2 luni nu va mai avea rost sa joci si te vei plictisi. Ce rost mai are sa joci pe un server in care ai deja milioane de puncte si nu prea mai ai ce face. Si stati calmi ca o sa apara si pe .ro runde speed, va dura o vreme insa aici nu a inceput demult speedul.
 
Sus