Speed pe .de

  • Autor subiect DeletedUser5168
  • Data de început

DeletedUser5168

sunt careva doritori pentru un speed pe .de in acest weekend?...ca sa stiu dak mai imi prelungesc CP acolo...ar fi ceva interesant dak as mai vedea jucatori de pe .ro in topul rundelor de pe .de....:(
 

DeletedUser

Greu de crezut :) ultima data m-am bagat cu: truculent, pozey, jayjaybuckbuck, daddjypimp, si inca cativa jucatori buni de pe .net si am fost maturati destul de usor...ce rost mai are?
 

DeletedUser5168

pai ce ati zice dak ati incerca din nou....cand a fost ultima oara?...eu nu prea am cu cine juca pe acolo si sunt singur :(....si doar acolo joc ca is runde de cateva ore....si asa singur fac fatza cat de cat....chiar dak intalnesti fel de fel de oameni cu 2 fete pe care doar in romania credeai ca ii poti intalni....
 

DeletedUser

am rezistat si noi cam 6-7 ore :) o sa mai incercam dar nu prea mai am timp acum
 

DeletedUser5168

pai cand mai aveti de gand ma gasesti pe forum ca doar aici si speed.ro sunt cu acest nick....cand va fi ceva poate ma contactezi si pe mine :D
 

DeletedUser

am rezistat si noi cam 6-7 ore :) o sa mai incercam dar nu prea mai am timp acum

stii care e greseala voastra principala? :) jucati mult prea ofensiv.

jayjay e super jucator, dar daca da de jucatori la fel de buni, el pierde sigur, tocmai din cauza faptului ca nu e suficient de chibzuit.
 

DeletedUser5168

nu il cunosc pe jayjay dar dak joaca super ofensiv e o strategie buna pentru inceput....sau e buna dak ai pe cineva in spate care joaca defensiv ( unul sa fie cu atacurile iar altul cu apararea)......dar dak esti singur si joci toata runda super ofensiv sigur vei fi scos din joc....
 

DeletedUser

stii care e greseala voastra principala? :) jucati mult prea ofensiv.

jayjay e super jucator, dar daca da de jucatori la fel de buni, el pierde sigur, tocmai din cauza faptului ca nu e suficient de chibzuit.

te inseli :) eu nu joc deloc ofensiv..
 

DeletedUser

eu ziceam de jayjay. nu stiu daca mai tii minte runda 32 cand eram in CHI si a sarit tot FATE pe mine. Am pierdut 27 de sate atunci, dar am rezistat si voi ati ramas fara ofensiva. :) Si chiar si-asa am ramas pe 2.

Norocul FATE a fost cu contul vokiel care era in SM si nu a putut sa participe. :)
 

DeletedUser5168

pai ce ati zice dak am face o runda de speed in weekend....pana cand incepe alta pe .ro ?
 

DeletedUser

eu ziceam de jayjay. nu stiu daca mai tii minte runda 32 cand eram in CHI si a sarit tot FATE pe mine. Am pierdut 27 de sate atunci, dar am rezistat si voi ati ramas fara ofensiva. :) Si chiar si-asa am ramas pe 2.

Norocul FATE a fost cu contul vokiel care era in SM si nu a putut sa participe. :)

Nu vreau sa ne contrazicem aiurea dar nu sti cum a stat treaba atunci :p doar cativa am atacat, restul fiind in sm si am decis sa ne oprim dupa ce EU am vorbit cu tine (nu mai stiu exact ce, dar iti garantez ca noi nu ne-am folosit decat putina armata ofensiva)
 

DeletedUser5168

si....se baga cineva azi sau maine pe .de?....sunt 2 runde rapide de 300 si 450 :D...dak nu ma bag singur :(
 

DeletedUser4010

Vreau eu sa jucam pe .de . ti-am lasat mesaj privat cu id-ul meu de mess.
 

DeletedUser

styu numele tau de undeva,but nu shtiu de unde...bft pe premium-SDS la germani...
 
Sus