Speed-uri in paralel

  • Autor subiect DeletedUser18865
  • Data de început

DeletedUser18865

Asa cum spune si titlul,propun sa existe speed-uri in paralel.Astfel un jucator poate sa aleaga daca sa intre pe speedul unu sau doi.
Bineinteles speed-urile sa aiba setari diferite.
Nu sunt un veteran de speed dar m-a lovit si pe mine ideea asta "stralucita":rolleyes:.
P.S:Nu stiu nici daca e posibil.

Sa aveti parte de o seara minunata.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Nu stiu cat e de convenabil avand in vedere ca nu sunt foarte multi juctori de speed, iar asta implica costuri suplimentare. Plus ca se mai pune si problema managementului.
 

DeletedUser14000

Nu stiu cat e de convenabil avand in vedere ca nu sunt foarte multi juctori de speed, iar asta implica costuri suplimentare. Plus ca se mai pune si problema managementului.

Convenabil ar fi, cu 2 servere s-ar mai aduna cativa jucatori, dat fiind faptul ca au posibilitatea sa aleaga. .ro nu e profitabil pentru ei cu un server de speed, iar pentru un al doilea...well...trebe multa munca de lamurire.

iar asta implica costuri suplimentare.

Pentru noi sau pentru ei?

Plus ca se mai pune si problema managementului.

Serios? Eu aici chiar nu vad unde e problema.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Speeduri in paralel inseamna doua servere separate ( distincte ), lucru ce nu exista pe .ro momentan ( nu ma intrebati cand vom avea ca nu stiu ).
Referitor la management ( probabil te referi la partea de administrare ) nu este chiar asa o mare problema.


Off
Ma clonez si tin si 2 servere, mare lucru :D
 
Ultima editare:

DeletedUser33163

eu sunt pro...dar bineinteles,.de sunt mai cu mot de sunt singuri ce au 2 servere in acelasi timp
 

DeletedUser40605

Contra, daca acum joaca 20 jucatori pe un server vom avea cate 10 jucatori pe server atunci.
 

DeletedUser38023

Pro, daca acum joaca 2 jucatori pe un server vom avea cate un jucator pe server atunci.
 
Sus